DAJ CYNK

Samsung oficjalnie zaprezentował Galaxy A3 i Galaxy A5

31.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8793

Ważne 7

3

Samsungi Galaxy A3 i Galaxy A5 cechuje metalowa ramka obudowy i wyjątkowa smukłość - telefony mają grubość odpowiednio 6,9 i 6,7 mm.

Samsungi Galaxy A3 i Galaxy A5 cechuje metalowa ramka obudowy i wyjątkowa smukłość - telefony mają grubość odpowiednio 6,9 i 6,7 mm.

Samsung Galaxy A3 ma 4,5-calowy ekran qHD wykonany w technologii Super AMOLED, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, HSPA+ DC (pobieranie do 42,2 Mb/s), LTE Cat4 (150/50 Mb/s), Wi-Fi b/g/n, GPS, GLONASS, Bluetooth 4.0, NFC (tylko w telefonie w wersji z LTE), główny aparat 8 Mpix z diodową lampą, przedni aparat 5 Mpix, akumulator o pojemności 1900 mAh i Androida 4.4. Wymiary obudowy to 130,1 x 65,5 x 6,9 mm, a masa urządzenia wynosi 110,3 grama.

Samsung Galaxy A5 ma 5-calowy ekran HD wykonany w technologii Super AMOLED, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, HSPA+ DC (pobieranie do 42,2 Mb/s), LTE Cat4 (150/50 Mb/s), Wi-Fi a/b/g/n, GPS, GLONASS, Bluetooth 4.0, NFC (tylko w telefonie w wersji z LTE), główny aparat 13 Mpix z diodową lampą, przedni aparat 5 Mpix, akumulator o pojemności 2300 mAh i Androida 4.4. Wymiary obudowy to 139,3 x 69,7 x 6,7 mm, a masa urządzenia wynosi 123 gramy.



Oba urządzenia będą dostępne w różnych kolorach, w tym białym (Pearl White), czarnym (Midnight Black), srebrnym (Platinum Silver), różowym (Soft Pink), jasnoniebieskim (Light Blue) i złotym (Champagne Gold). Sprzedaż rusza już w listopadzie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Galaxy A3 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Galaxy A5 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~Dupelek
0

2014-11-02 16:19:31

8.. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. To nie poprawiaj przynajmniej Luina

Odpowiedz

17. ~Bantaru
0

2014-11-02 12:50:38

Ten A5 robi dobre wrażenie, pytanie tylko jak z ceną.

Odpowiedz

16. ~@13 i 14
-1

2014-11-01 08:16:03

A ja wole moja Lumie 1320, której bateria i ekran zjadają wasze na śniadanie, a tak naprawdę to wolę mą biuściastą, długonogą dziewczynę, a wy bawcie się swymi aparacikami :)

Odpowiedz

15. ~Centurion
0

2014-11-01 00:53:31

Aha... Przy tej grubości, a w zasadzie cienkości jest spore ryzyko, że mogą się wygiąć :-/

Odpowiedz

14. ~Centurion
0

2014-11-01 00:38:07

@13. Wolę najnowszą Nokię Lumia 735 z LTE. Obecnie można ją mieć za około 800 zł - nówka sztuka z oficjalnej polskiej dystrybucji, ze sklepu - po zakupie 200 zł zwraca Nokia (Microsoft) przelewem na konto bankowe, po wypełnieniu formularza na ich stronie www.Co do powyższych Samsungów to wszystko zależy od ustalonych dla nich cen, a te niestety zapewne będą relatywnie wysokie - powyżej 1000 zł dla Galaxy A3.

Odpowiedz

13. ~svr
0

2014-11-01 00:05:47

Starocie w cenach nowości. nie wierzę że A3 będzie za 600zl. Niecałe 2 lata temu dzięki tej stronie załapałem się na promocję HTC one s w play. Dzisiaj na alledrogo kosztuje 450zl i od A3 różni się tylko brakiem microsd. No i może procek ma "tylko" 2 ale za to prawdziwe i niezawodne rdzenie. Na rynku nie widzę dzisiaj lepszego nowego modelu telefonu w cenie do 900zl który byłby lepszy od one s (450) lub one x(500zl). Polecam każdemu sprawdzić ofertę topowych modeli sprzed 2 lat bo są lepsze i tańsze od obecnej średniej półki.

Odpowiedz

12. LuiN
1

2014-10-31 22:08:37

8, marcellove- Samsung Galaxy A3 ma (...) i Androida 4.4. Tekst nie jest kopiowany, a Android jest prawidłowo odmieniony.

Odpowiedz

8. ~marcellove
0

2014-10-31 21:44:48

"przedni aparat 5 Mpix, akumulator o pojemności 2300 mAh i Androida 4.4" Nie istnieje taki system operacyjny jak Androida! Proponuje napisać news jeszcze raz,od nowa.Własnoręcznie a nie jedynie ctrl+c , ctrl+v.....

Odpowiedz

7. Nomedaj
0

2014-10-31 21:42:02

Wystający aparat? Nie, dziękuję.

Odpowiedz

6. LuiN
0

2014-10-31 21:26:16

:) Takiego błędu to jeszcze nie zrobiłem - poprawione.

Odpowiedz

1

2014-10-31 21:18:08

Na takie coś jak A3 od dawna czekałem. Już wiem jaki telefon kupię za rok. Ekran i rozdzielczość w sam raz. A już się bałem że zostaną tylko 5calowe patelnie z ekranami full hd.

Odpowiedz

4. ~marcellove
2

2014-10-31 20:55:59

Drodzy Państwo od dzisiaj masę podajemy w mili ampero godzinach a pojemność w gramach!To powiedziałem ja Jarząbek.

Odpowiedz

3. Hose
0

2014-10-31 20:55:51

@1-2 , grunt to dobra masa ;-)

Odpowiedz

1. GDog
1

2014-10-31 20:34:57

a masa urządzenia wynosi 1900 mAh.

Odpowiedz