DAJ CYNK

Samsung oficjalnie odpowiada na problem z akumulatorami w Note 8 i S8+

01.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7464

Ważne 3

1

Kilka dni temu pisaliśmy o problemie z naładowaniem niektórych egzemplarzy Note 8 oraz S8+. Koreański gigant postanowił szybko interweniować i wydał oficjalne oświadczenie w tej kwestii.



Kilka dni temu pisaliśmy o problemie z naładowaniem niektórych egzemplarzy Note 8 oraz S8+. Koreański gigant postanowił szybko interweniować i wydał oficjalne oświadczenie w tej kwestii.

Problemu doświadczali użytkownicy, których telefony wcześniej rozładowały się do zera. Pierwszą reakcją pracowników Samsunga było zalecenie naprawy gwarancyjnej i obietnica wymiany smartfonów na nowe.

Koreańczycy szczerze przyznali w swoim oświadczeniu, że chociaż otrzymują sygnały o problemie, to są one na tyle rzadkie, że firma nie jest jeszcze pewna co do źródła problemu. Samsung chciałby uzyskać bardziej szczegółowe informacje i dlatego pilnie prosi o kontakt każdego kogo dotyczy ten problem.

Zobacz: Całkowicie rozładowany Note8 może się nie ładować

Źródło tekstu: Samsung

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
18. ~aha
0

2018-01-03 08:01:42

To mnie uspokoiło. Ale Note juz nie wybucha niespodziewanie?

Odpowiedz

17. ~Mariusz
0

2018-01-03 00:48:59

Spokojnie i bez niezdrowej podniety! Mam Note-a 8 i wszystko od nowości działa zupełnie perfekcyjnie! Oczywiście ku niewątpliwemu zadowoleniu i satysfakcji szczęśliwego posiadacza! :) Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz

16. ~nie
0

2018-01-02 15:50:59

Chidzi nie o ładowarke lecz o pęczniejące akumukatory zwane bateria

Odpowiedz

0

2018-01-02 14:51:23

@13 Może jest trafiona ładowarka? One często padają. Co jak co ale to co daje Samsung w komplecie to jest dziadostwo. Nawet nie reklamuj bo z następną będzie to samo. Polecam jakąś firmową np. Aukey oraz koniecznie kable do kompletu. Na tym druciku faktycznie nie wiem jak się to ładuje.

Odpowiedz

0

2018-01-02 14:32:28

NIe wiem. Ja mam Note/''a od premiery i jeszcze się nic nie działo z baterią. Wręcz przeciwnie. W porównaniu do S7 Edge którego miałem poprzednio jest o niebo lepiej. Unikam szybkiego ładowania ale jak trzeba to działa bez problemu i bateria jest praktycznie pełna w niespełna godzinę. Do zera rozładował się może 3 razy od tamtej pory bo trzyma na tyle długo że można czasami zapomnieć o ładowaniu. Zobaczymy co będzie dalej.

Odpowiedz

13. ~
0

2018-01-02 13:40:56

moj s8+ caly czas twierdzi ze podlaczona nieorginalna ladowarka i laduje bardzo wolno.flagowiec...jedna wielka masakra.nastepny bedzie ten ktory poradzi sobie z szybkim ladowaniem

Odpowiedz

12. ~do konseta
0

2018-01-02 12:44:41

Właśnie taki mi potrzebny

Odpowiedz

11. ~konset
0

2018-01-02 11:33:06

At8 ja uzywam mojego lenovo w ten sposób ze wyjmuje baterie podlaczam telefon do ładowarki i uzywam go jako rutera. a jak ide do biedronki po kartofle to wkładam baterie do fona i zabieram ze sobą

Odpowiedz

10. ~CaIm7
0

2018-01-02 11:13:59

to proste podłaczas co ładowania , wyjmujesz baterie (telefon właczony cały czas) i juz masz zasilany z sieci. tu ktos pisał ,że lenovo telefony tak działaja. kilka innych pewnie też

Odpowiedz

9. ~gsmALE
0

2018-01-02 11:05:38

Potrzebuję telefon GSM z możliwością zasilania w sieci a nie akumulatory pęczniejące to pół roku

Odpowiedz

8. ~akumulatory precz
0

2018-01-02 11:03:34

kupiłbym telefon GSM na użytek domowy potrzebuje i aby nie miał akumulatora tylko zasilanie sieciowe zapłacę każdą cenę

Odpowiedz

7. ~CaIm7.1.
0

2018-01-02 09:28:09

(6). A przypadkiem jej mąż nie bawił się fajerwerkami? I zamiast się przyznać - zwalił na smartfona..?

Odpowiedz

6. ~Pan Pikuś
0

2018-01-02 08:43:19

Mojej znajomej zapalił się A5!!! Kupiony w zeszłym roku. Dobrze, że mąż jeszcze nie spał w sylwestrową noc, bo by się spaliła.

Odpowiedz

5. ~Andrzej
1

2018-01-02 03:17:59

Od września rozładowuje swego Note8 do wizualizacyjnego zera i ani razu, nie miałem żadnych problemów. Widocznie komuś zależy na sensacjach. A, że sygnały płynęły jedynie z USA, to już domyślam się kogo to była inspiracja. Apple sądziło, że podobnie jak w ubiegłym roku, uda się im wyeliminować z rynku najlepsze urządzenie mobilne.

Odpowiedz