DAJ CYNK

Samsung: Nowa reklama Galaxy S7 i S7 Edge

10.03.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5427

Ważne 7

0

Da się zauważyć, że w tym roku Samsung przykłada się do działań marketingowych jeszcze bardziej niż przy okazji premiery Galaxy S6. Właśnie dostaliśmy nowy spot reklamowy Galaxy S7 i S7 Edge.

Da się zauważyć, że w tym roku Samsung przykłada się do działań marketingowych jeszcze bardziej niż przy okazji premiery Galaxy S6. Właśnie dostaliśmy nowy spot reklamowy Galaxy S7 i S7 Edge.

W nowej reklamie producent nie sili się na porównania z rozwiązaniami konkurencji (czyli zwykle Apple'a), tylko po prostu pokazuje co najlepszego ma do zaoferowania. Mobilne płatności Samsung Pay zdradzają, że firma chce dotrzeć swoją reklamą głównie do Amerykanów i Koreańczyków, którzy z usługi mogą swobodnie korzystać od dłuższego czasu

Inne podkreślane cechy nowej linii urządzeń to lepsze zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych, akcesoria VR, wodoszczelność, możliwość rozbudowy pamięci i design.


Zobacz: Wszystko co musisz wiedzieć o Samsung Galaxy S7

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
46. 800000
0

2016-03-11 11:35:01

... i nawet bez usb C, gdzie każdy flagowiec 2016r będzie go miał. Oczywiście tylko /''sam/'' włożył stare rozwiązanie do flagowca kpiąc z klienta. Ale klient i tak to kupi bo... nie myśli, niestety

Odpowiedz

39. ~Mar-cell
0

2016-03-10 23:08:42

@37. Problem jest właśnie w ogólności tychże testów oraz tym, jak to przekłada się na praktyczne użytkowanie smartfonu. Zazwyczaj kończy się na sloganach typu "ten jest słabszy, a ten mocniejszy", a już niewielu się zastanawia w czym konkretnie dany model okaże się lepszy, czy gorszy - biorąc pod uwagę scenariusze użytkowania: statystyczny, zindywidualizowany, czy nazwijmy to zrównoważony (bez tendencji do ekstremalnego forsowania funkcjonalności).Na podstawie swojej wiedzy i obserwacji, a także uśredniając informacje znalezione w Internecie powiedziałbym tak -> W kwestii poruszania się po interfejsie systemowym, wyborze opcji oraz ustawień itp. różnic pomiędzy S5 a S5 Neo praktycznie nie ma lub są niezauważalne. Jeśli chodzi o otwieranie aplikacji, przełączanie się między nimi, zamykanie, czy zapisywanie ich stanu górą będzie S5 Neo. Natomiast po otwarciu i działaniu w zaawansowanej lub/i zasobożernej aplikacji, w której przydaje się większa moc obliczeniowa procesora zwycięży S5.

Odpowiedz

38. ~niechta
0

2016-03-10 22:31:34

33. Zadaj pytanie

Odpowiedz

37. LuiN
0

2016-03-10 21:52:04

@35, Mar-cell, pomimo tego co piszesz, S5 Neo z lepszymi pamięciami NAND w ogólnych testach wydajności wypada słabiej od starego S5. W skrócie, sprawdza się zasada, że za wydajność całości odpowiada najwolniejszy z zastosowanych komponentów.

Odpowiedz

36. LuiN
0

2016-03-10 21:49:24

34, Foorio - no ja tu piszę o polskich sklepach, w których funkcjonuje przynajmniej ograniczona gwarancja (1 rok) i rękojmia. Zamawiając z Chin zawsze taniej, ale i bardziej ryzykownie oraz czasochłonnie.

Odpowiedz

35. ~Mar-cell
0

2016-03-10 21:41:17

@29. ja patrzę na to z tej strony -> Nawet 10-rdzeniwy procek, taktowaniu 10 GHz na rdzeń nie uratuje smartfonu z kiepskiej jakości kościami pamięci. W końcu o wydajności, szybkości, płynności działania, czy też responsywnyści interfejsu decyduje nie tylko moc obliczeniowa ale w dużej mierze - mówiąc ogólnie - transfery (zapis, odczyt) pomiędzy pamięciami Storage RAM.Tak w uproszczeni żeby zobrazować zagadnienie:> Z jednej strony zapisany w pamięci wewnętrznej system operacyjny ze sterownikami, dane aplikacji, frameworki, biblioteki >< wąskie gardło w postaci marnych paramentów odczytu i zapisu >RAM<W takiej sytuacji nawet "wypasiony procek" nie uratuje oczekiwanej, odpowiednio dużej wydajności. podczas pracy z interfejsem OS-u i aplikacjami.

Odpowiedz

34. ~Foorio
0

2016-03-10 21:39:54

Do LuiN. Mi5 za 3000zl? Na ibuygou Mi5 w najmocniejszej wersji 4GB/128GB kosztuje 503$ a to jest wlasnie cos okolo 2 a nie 3 tysi.

Odpowiedz

33. ~
0

2016-03-10 21:36:21

@32 widzę że jesteś fachowiec,udzielisz mi porady?

Odpowiedz

32. ~niechta
0

2016-03-10 21:00:08

@30. Zawiodlem sie na Twojej wiedzy!

Odpowiedz

31. ~grzeSiuu
0

2016-03-10 20:55:08

@LuinJa osobiście korzystam z pomiaru temperatury otoczenia. Pomiar wilgotności, to już baaardzo rzadko włączam ale czasami sprawdzam. Te pomiary nikomu do niczego ale mi akurat są czasami potrzebne, co nie zmienia faktu kastrowania :(P.S.Ja niestety jestem ograniczony i wybieram wyłącznie telefony z ANT+

Odpowiedz

30. ~Mar-cell
0

2016-03-10 20:46:23

@28. A co ma piernik do wiatraka?

Odpowiedz

29. LuiN
0

2016-03-10 20:45:04

@25 - słoneczny - test A5 (2016) mamy już na ukończeniu; niegłupi wybór. @26, Mar-cell - no cóż, sam szybki zapis sekwencyjny nie ratuje S5 Neo w innych kategoriach. Mnie tam najbardziej podoba się w nim jaśniejszy obiektyw w aparacie - ale ja to już mam takie foto-zboczenie z racji hobby :-). Note 4 niby Ferrari nie jest od jakiegoś roku, gdy wyszły kolejne wydajnościowe potwory, ale z customizowanym ROM-em nie wstydzę się konfrontacji i z S7 ;-).

Odpowiedz

28. ~niechta
0

2016-03-10 20:37:24

@26 Widze ze masz fachowe cytaty.Odpowiedz mi czy przy pomiarze speed za pomoca Ookli dokladniejszy jest pomiar ping wiekszy czy mniejszy?

Odpowiedz

27. ~Mar-cell
0

2016-03-10 20:31:29

@26. Pod koniec trochę mi się rozmnożyły te "MB/s", ale mimo to chyba wszystko jest jasne :-)

Odpowiedz

26. ~Mar-cell
1

2016-03-10 20:26:29

@17. LuiN, może zainteresuje Cię ciekawostka związana z omawianymi tu flagowcami Samsunga oraz jakością zastosowanych w nich kości pamięci Storage -> Galaxy S5 Neo jest często krytykowany między innymi za to że względem modelu S5 został "wykastrowany" z czytnika linii papilarnych oraz za zastosowanie słabszego SoC. Tymczasem zauważyłem, że mało kto zdaje sobie sprawę, że w S5 Neo zastosowano naprawdę wysokiej klasy kości pamięci wewnętrznej - efektem tego jest nie tyle wygrana Galaxy S5 Neo w AndroBench 3, jego przewaga nad modelem S5 jest miażdżąca -> [Sequential Read 256KB - S5 Neo: 215.86 MB/s vs. S5: 83.53 MB/s]; [Sequential Write 256KB - S5 Neo: 57.92 MB/s vs. S5: 19.05 MB/s]; [Random Read 4KB - S5 Neo: 22.57 MB/s vs. S5: 8.5 MB/s MB/s]; [Random Write 4KB - S5 Neo: 11.07 MB/s vs. S5: 1 MB/s MB/s].Co ciekawe S5 Neo jest w tej materii znacząco lepszy nawet od Twojego Note/''a 4 ;-)

Odpowiedz