DAJ CYNK

Samsung: Note 5 jeszcze nie w lipcu

21.05.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3237

Ważne 4

0

J.K. Shin oficjalnie zdementował doniesienia o rzekomej premierze Samsunga Galaxy Note 5 już w lipcu.

J.K. Shin oficjalnie zdementował doniesienia o rzekomej premierze Samsunga Galaxy Note 5 już w lipcu.

Szef Samsunga zapewnia, że sprzedaż Galaxy S6 idzie dobrze i nie ma potrzeby żadnych przyspieszonych działań. Zdecydowanie natomiast zaprzecza, jakoby prototypowe egzemplarze Note'a 5 już trafiły do partnerów Samsunga.

Wcześniej do sieci trafiły plotki o tym, że Samsung przesunie premierę Note'a 5 z września na lipiec, by wyrwać część klientów Apple'owi, który jesienią zaprezentuje iPhone'a 6s Plus.

W okresie wakacyjnym możemy się jednak spodziewać innych premier Samsunga, nie wywracających dotychczasowego kalendarza. Mowa tu o Galaxy S6 Active, następcy Galaxy K Zoom czy nowej odsłonie Galaxy Alpha. Na aktualizację czeka również linia tabletów Galaxy Tab S.

Zobacz: Samsung Galaxy Note 5 już w lipcu?

Źródło tekstu: whowired, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. goral2099
1

2015-05-22 17:36:18

PLANET: Nawet nie próbuj rozmawiać z tym botem. I nie ważne, czy to człowiek, ludzie, program...wypowiedzi mają ten sam poziom. :)

Odpowiedz

9. PLANET
2

2015-05-22 17:24:29

applefan_ - a miliardy much żrą g*wno - więc i ty je wpierdzielaj, aż się będą uszy trzęsły - idąc tą logiką : )

Odpowiedz

8. ~no proszę. . . .
0

2015-05-21 13:35:46

iPhony ludzie wybierają tylko dla tego że jest na niego szał każdy użytkownik który potrzebuje swobody w systemie wybierze porządnego androida

Odpowiedz

7. ~
2

2015-05-21 13:11:45

Wyniki sprzedaży, wyniki sprzedaży - popatrz na wyniki sprzedaży w Polsce. I co z nich wynika?

Odpowiedz

-1

2015-05-21 13:04:55

@5 popatrz na wyniki sprzedaży - to jest miernik pokazujący co wybierają klienci.

Odpowiedz

5. LuiN
1

2015-05-21 11:44:52

3, applefan_ pro userzy i tak wybiorą Note/''a, jest mniejszy pomimo większego ekranu niż w 6 Plus. I generalnie nie wiem co ma gorsze od Apple/''a? Logo?

Odpowiedz

4. ~f643
1

2015-05-21 11:40:49

@3 znowu Ty??

Odpowiedz

-1

2015-05-21 11:34:41

Naprawdę ktoś mógł sądzić że szybsza premiera odbierze klientów Apple/''owi? To tak jakby gościowie w Renault spieszyli się z premierą nowej laguny aby zdążyć zanim BMW wypuści nową 3 lub 5 w nadziei, że klient wybierze właśnie ich bo byli pierwsi :)

Odpowiedz

2. LuiN
0

2015-05-21 10:46:50

1, matteo - kilka źródeł było, ale Samsung szybko zdementował temat.

Odpowiedz

1. matteo
0

2015-05-21 10:41:28

Co za kretyn stwierdził, że Note 5 będzie w lipcu?

Odpowiedz