DAJ CYNK

Samsung: kup Galaxy S9 lub S9+ i odbierz nawet 2000 zł za stary telefon

14.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11740

Ważne 4

3

"Odkup S9" to nowa promocja, w ramach której kupując smartfon Galaxy S9 lub S9+, można odsprzedać stary smartfon i zyskać do 2000 zł.



"Odkup S9" to nowa promocja, w ramach której kupując smartfon Galaxy S9 lub S9+, można odsprzedać stary smartfon i zyskać do 2000 zł.

Nowa promocja "Odkup S9 potrwa od 14 maja do 15 lipca i mogą z niej skorzystać klienci wszystkich autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung. Proces odsprzedaży można zrealizować na stronie odkup.samsung.pl. Nowi właściciele smartfonów Galaxy S9 i Galaxy S9+ mogą zyskać dodatkowe 400 zł, niezależnie od stanu starego urządzenia. Potrzebny będzie do tego specjalny kod, który otrzymamy za pośrednictwem aplikacji Samsung Members.



Zobacz: regulamin promocji

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S9+
Zobacz: Adam Nawałka ambasadorem Samsunga

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się
35. ~
0

2018-05-15 19:23:04

@ 34. Crismon: Jaaasne. I telefon będę miał naładowany akurat wtedy gdy skończę jeżdżenie. Za taką radę, to ja dziękuję.

Odpowiedz

34. Crismon
0

2018-05-15 13:31:23

@33 Idąc na narty zazwyczaj zabierasz ze sobą plecak/torbę chociażby na buty narciarskie lub napój i jakieś jedzenie. Do tej torby/plecaka wrzucasz telefon z podłączonym power bankiem i możesz dalej swobodnie szusować na stoku :)

Odpowiedz

33. ~
1

2018-05-14 23:24:33

@ 27. ~autor: Jeszcze jedno.Power bank będzie miał sens np. na rejsie, ale nie na nartach czy podczas wędrówki!Ciekawe jak to sobie wyobrażasz? Że siądę na śniegu i będę przez kilka godzin ładował smartfona z power banku zamiast po prostu od ręki wymienić baterię?

Odpowiedz

32. ~
0

2018-05-14 23:18:38

@ 27. ~autor: Ta cena chyba jednak nie obejmowała baterii!Artykuł o tej promocji ewidentnie był artykułem sponsorowanym, zawierającym wypowiedzi przedstawicieli Samsunga na Polskę i gdy wówczas w komentarzach pod artykułem zapytałem Redakcję o to czy cena obejmuje także koszt baterii, to nie doczekałem się żadnej odpowiedzi!

Odpowiedz

31. ~Czerwona Zarazatrolla 7
0

2018-05-14 21:56:53

Ja nic nie mam, bieda i bieda, a te trolle ganiają za mną z kłami jakbym był miliarderem...

Odpowiedz

30. ~Czerwona Zarazatrolla 7
0

2018-05-14 21:29:23

29). frasag, niestety, na każdego z nas przychodzi taki czas...

Odpowiedz

29. ~frasag
0

2018-05-14 21:18:31

Ależ Panowie: czy ja już widzę wszystko podwójnie, a nawet potrójnie? Kolorów nie rozróżniam....Chyba coraz gorzej ze mną....

Odpowiedz

28. ~Czerwona Zarazotrolla 7
0

2018-05-14 20:58:54

@23Wiadomo, że w autoryzowanych serwisach będzie to tyle kosztować, zauważ, że w tej cenie masz wliczony koszt baterii, która tania nie jest. Ja Ci podałem cenę samej usługi bez baterii i jest pełno małych serwisów gsm u mnie w polsce b które tyle wezmą za podmianę baterii.Na takie wypadki jak narty polecam power banka, bardziej uniwersalne rozwiązanie niż noszenie drugiej baterii w kieszeni, bo naładujesz sobie wszystko i to kilka razy, a nie tylko jedno zapasowe ładowanie.

Odpowiedz

27. ~autor
0

2018-05-14 20:52:49

@23Wiadomo, że w autoryzowanych serwisach będzie to tyle kosztować, zauważ, że w tej cenie masz wliczony koszt baterii, która tania nie jest. Ja Ci podałem cenę samej usługi bez baterii i jest pełno małych serwisów gsm u mnie w polsce b które tyle wezmą za podmianę baterii.Na takie wypadki jak narty polecam power banka, bardziej uniwersalne rozwiązanie niż noszenie drugiej baterii w kieszeni, bo naładujesz sobie wszystko i to kilka razy, a nie tylko jedno zapasowe ładowanie.Nie wiem czemu ktoś kopiuje moją wypowiedź, dziwne uczucie :D

Odpowiedz

26. ~Czerwona Zarazotrolla 7
0

2018-05-14 20:34:00

@16co wy sobie ludzie uwaliliście, że jak telefonu się nie otwiera ot tak to bateria jest nie wymienialna xDIdziesz do pierwszego lepszego serwisu i Ci wymienią za jakies 20-30 zł + koszt baterii. No może poza jakimiś j5-j7 2017 gdzie trzeba wykleić i wkleić ekran, żeby się dostać do baterii, ale tam też się da wymienić tylko trochę więcej policzą xDW reszcie telefonów, podgrzewa się klapkę 3 minuty, wyjmuje starą baterie, wkłada nową i przykleja klapke na nowy klej albo taśmę. 20 minut roboty jak ktoś to robi 1 raz.Jak ktoś jest uparty to można w domu suszarką nagrzać i sam wymieni.Co do promocji to po prostu cena jest zawyżona na starcie o te kilka stówek, żeby zrobić taką akcję promocyjną.Wystarczy spojrzeć na ceny za zachodnią granicą, nie robią takich głupich akcji zwrotów tylko po prostu dają cenę o te kilka stów niższą. S8 za jakies 1800 zł to norma. W polsce 2600 i dwie akcje promocyjne obniżające o 650 i wychodzi podobnie, chociaż i tak drogo

Odpowiedz

25. ~Czerwona Zarazotrolla 7
0

2018-05-14 20:31:32

@16co wy sobie ludzie uwaliliście, że jak telefonu się nie otwiera ot tak to bateria jest nie wymienialna xDIdziesz do pierwszego lepszego serwisu i Ci wymienią za jakies 20-30 zł + koszt baterii. No może poza jakimiś j5-j7 2017 gdzie trzeba wykleić i wkleić ekran, żeby się dostać do baterii, ale tam też się da wymienić tylko trochę więcej policzą xDW reszcie telefonów, podgrzewa się klapkę 3 minuty, wyjmuje starą baterie, wkłada nową i przykleja klapke na nowy klej albo taśmę. 20 minut roboty jak ktoś to robi 1 raz.Jak ktoś jest uparty to można w domu suszarką nagrzać i sam wymieni.Co do promocji to po prostu cena jest zawyżona na starcie o te kilka stówek, żeby zrobić taką akcję promocyjną.Wystarczy spojrzeć na ceny za zachodnią granicą, nie robią takich głupich akcji zwrotów tylko po prostu dają cenę o te kilka stów niższą. S8 za jakies 1800 zł to norma. W polsce 2600 i dwie akcje promocyjne obniżające o 650 i wychodzi podobnie, chociaż i tak nieco drożejźródło:

Odpowiedz

24. ~Czerwona Zarazatrolla7
0

2018-05-14 20:18:32

23). Niestety, on się na tym nie zna - bo jedynie skopiował cudzą wypowiedź jak i mój nick.

Odpowiedz

23. ~
0

2018-05-14 20:03:31

@ 21. ~Czerwona Zarazotrolla 7: Bateria jest wymienna wtedy, gdy użytkownik może sobie ją sam w każdej chwili wymienić bez noszenia do serwisu, choćby wtedy gdy mu się bateria wyczerpała, a nie ma jej gdzie doładować (np. będąc na nartach lub górskiej wędrówce).A tę cenę 20-30 zł za wymianę baterii w serwisie to chyba z sufitu wziąłeś, bo całkiem niedawno tutaj na Telepolis można było przeczytać o akcji Samsunga, który w ramach promocji cenę za tę usługę obniżył do poziomu coś ok. 160 zł.

Odpowiedz

22. Micho
0

2018-05-14 20:00:12

Pytanie do tych co piszą, że nigdy więcej Samsung. To co innego? :)

Odpowiedz