DAJ CYNK

Samsung Gear S2 dostępny w Polsce

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4157

Samsung zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży w Polsce zegarka Gear S2. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach - Gear S2 i Gear S2 Classic.

Samsung zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży w Polsce zegarka Gear S2. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach - Gear S2 i Gear S2 Classic.

Gear S2 Classic z eleganckim czarnym wykończeniem i dopasowanym skórzanym paskiem przeznaczony jest dla osób preferujących tradycyjny wygląd zegarka. Uniwersalne mocowanie pozwoli dodatkowo na dowolną wymianę paska u każdego zegarmistrza. Wersja Gear S2 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy wybierają wzornictwo sportowe i minimalistyczne. Koperta w obu modelach została wykonana ze stali nierdzewnej.

Oba zegarki są napędzane dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1 GHz, z 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci wbudowanej. Całością zarząda Tizen OS. Okrągłe ekrany Super AMOLED oferują rozdzielczość 320 x 320 pikseli. Zegarki posiadają łączność Wi-Fi, Bluetooth 4.1 oraz NFC. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 250 mAh, który ma pozwolić na 2-3 dni normalnego użytkowania.

Przedsprzedaż Samsunga Gear S2 w Polsce rozpocznie się 16 października i będzie trwała do 2 listopada. Od 3 listopada zegarek będzie dostępny w wybranych sklepach. Potencjalnym nabywcom przyjdzie zapłacić 1499 zł za model Sport i 1599 zł za model Classic.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu