DAJ CYNK

Samsung Gear Live z Android Wear

25.06.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3910

Ważne 1

1

Samsung pokazał swój pierwszy zegarek oparty na platformie Android Wear - Samsung Gear Live. Dostawy ruszają 7 lipca.

Samsung pokazał swój pierwszy zegarek oparty na platformie Android Wear - Samsung Gear Live. Dostawy ruszają 7 lipca.



Już dziś zamówić będzie można w ramach przedsprzedaży zegarek Samsung Gear Live, który w serwisach Amazon, Best Buy i Google Play kosztować ma 200 dolarów. Samsung zastosował w urządzeniu 1,63-calowy ekran SuperAMOLED o rozdzielczości 320 x 320 pikseli, akumulator o pojemności 300 mAh, pulsometr, Bluetooth 4.0, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej i procesor 1,2 GHz. Urządzenie obsługuje standardowe paski o szerokości 22 mm i jest wodoszczelne (certyfikat IP67)/ Wymiary zegarka to 37,9 x 56,4 x 8,9 mm przy masie 59 gramów.

Również od dziś zamawiać będzie można LG G Watch, na Motorolę Moto 360 z okrągłą kopertą przyjdzie nam jeszcze poczekać kilka tygodni.

Zobacz: 4 rdzenie na nadgarstku
Zobacz: Znamy ceny pierwszych zegarków z Android Wear OS

Źródło tekstu: Google, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~klient
0

2014-06-27 23:04:42

@11 rozumie, jestes młody gniewny, minie wtedy zrozumiesz o czym pisze

Odpowiedz

11. ~
0

2014-06-26 18:50:58

@9, a także krawat (oznaka służalczości), spinki do mankietów i sygnet (oznaka snobizmu) oraz lakierowane pantofelki (oznaka bycia yuppiesem)?...

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2014-06-26 16:11:23

nie ch jeszcze wprowadzą NFC do tych "zegarków i wszyscy zainetresowani poznają wasze zwyczaje. Ma to GPSa?

Odpowiedz

9. ~klient
1

2014-06-26 14:47:41

Facet na pewnym poziomie powinien miec, posiadać zegarek ( tradycyjny nie mówię o tu opisywanym) i tyle w temacie.

Odpowiedz

8. wlo
0

2014-06-26 13:28:32

Fakt, ze godzinę mogę odczytać na kilku telefonach leżących przede mną, na zegarze na ścianie, na wyświetlaczu radia, na faksie, na komuterze... nic kompletnie nie zmienia ;-)

Odpowiedz

7. wlo
0

2014-06-26 13:27:21

A ja lubię zegarki. Nie stać mnie na tak drogie zegarki jak niektórych, ale dobry, na moją kieszeń, zegarek lubię mieć. I nie kilka - od razu dodam... Używam rzeczy dopóki się nie zniszczą/zepsują w sposób "nienaprawialny", wtedy kupuję nowe.

Odpowiedz

-1

2014-06-26 13:16:43

Nie rozumiem komentarzy typu /''po co to komu/''. Nie interesuje cię to się nie wypowiadaj. Są ludzie którym się to podoba i chcą mieć fajny gadżet. Tak dla jaj na przykład.

Odpowiedz

5. ~
-2

2014-06-26 09:25:04

@1, w ogóle po co komu zegarek? Wszyscy dziś noszą przy sobie telefon, a część ludzi spędza cały dzień przed komputerem/telewizorem, gdzie też wyświetla się godzina i to dokładniejsza niż na późniącym/śpieszącym się klasyku, bo synchronizowana satelitarnie lub sieciowo...Dla mnie te zegarki z Androidem to zbędny gadżet i kolejna próba wyciągnięcia od ludzi większej ilości pieniędzy...

Odpowiedz

4. ~
1

2014-06-26 08:41:16

@3 raczej nierealne.

Odpowiedz

3. ~Ja
-1

2014-06-26 08:31:59

Czy będzie można przejść z Tizena w Gear/Gear 2 na Androida Wear?

Odpowiedz

-1

2014-06-25 22:54:56

@1 - żona się ucieszy, że będziesz częściej w domu, bo zamiast wychodzić z kolegami na piwo to zostaniesz w domu przykuty do ładowarki tego zegarka. ;)

Odpowiedz

1. ~Q
3

2014-06-25 21:24:50

I tak w cenie takiego gadżetu wolałbym kupić zegarek z automatycznym werkiem. Przynajmniej są bezobsługowe, bo wystarczy raz nakręcić, a później mechanizm nakręca się sam i nie trzeba podłączać do prądu. Zresztą nie ma takich zalet, które zmusiłyby mnie do zamiany zegarka na to.

Odpowiedz