DAJ CYNK

Samsung Gear Fit2 Pro debiutuje na polskim rynku

19.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 16

Ważne 0

0

Samsung wprowadza na polski rynek swoją nową, ulepszoną opaskę sportową, wyposażoną w GPS funkcje związane z mierzeniem aktywności fizycznej.Samsung wprowadza na polski rynek swoją nową, ulepszoną opaskę sportową, wyposażoną w GPS funkcje związane z mierzeniem aktywności fizycznej.

Jak twierdzi koreański koncern, Gear Fit2 Pro to produkt idealny przede wszystkim dla osób uprawiających pływanie, w czym przydatna będzie odporność opaski na wodę do ciśnienia 5 atmosfer. Urządzenie współpracuje ze smartfonami Samsung Galaxy, a także z innymi, które pracują pod kontrolą systemu Android od wersji 4.4 lub iOS od wersji 9.0.Nowa opaska automatycznie wykrywa i śledzi wszystkie rodzaje aktywności fizycznej użytkownika, a także monitoruje jego sen i tętno (w czasie rzeczywistym i ze zwiększoną dokładnością). Zachęca użytkowników do prowadzenia zdrowego trybu życia i daje im motywację do osiągania celów treningowych, wysyłając powiadomienia o aktywności fizycznej - informuje Samsung.

Opaska Gear Fit2 Pro to także dodatkowe funkcje będące efektem współpracy Samsunga z firmą Speedo. Aplikacja Speedo On pozwala śledzić najważniejsze parametry pływania, między innymi liczbę przepłyniętych długości basenu, czas przepłynięcia jednej długości czy styl pływacki. Osoby lubiące słuchać muzyki znajdą mogą skorzystać z zainstalowanej fabrycznie aplikacji Spotify.Google Fit2 Pro to opaska sportowa wyposażona w zakrzywiony wyświetlacz Super AMOLED 1,5 cala o rozdzielczości 216 x 432 piksele, chroniony szkłem Gorilla Glass 3. W środku znalazł się dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz, 512 MB RAM-u i 4 GB pamięci wewnętrznej. Pracujące pod kontrolą systemu Tizen urządzenie zasilane jest akumulatorem o pojemności 200 mAh z ładowaniem typu Pogo. Standardowe wyposażenie to, oprócz GPS/GLONASS/Beidou i pulsometru, także Bluetooth 4.2, Wi-Fi b/g/n, akcelerometr, żyroskop i barometr.

Opaskę można kupić w dobrych sklepach z elektroniką w kolorze czarnym i czerwonym. Cena to 949 zł.

Zobacz: Gear Sport, Gear Fit2 Pro i Gear Icon X - elektronika noszona wg Samsunga.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się