DAJ CYNK

Samsung Gear Fit - na sportowo

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6813

Oprócz zegarków Gear 2 i Gear 2 Neo, Samsung zaprezentował na MWC2014 Gear Fit - pierwszy na świecie zegarek sportowy z zakrzywionym, dotykowym ekranem.

Oprócz zegarków Gear 2 i Gear 2 Neo, Samsung zaprezentował na MWC2014 Gear Fit - pierwszy na świecie zegarek sportowy z zakrzywionym, dotykowym ekranem.

Zobacz: Nowe "zegarki" Samsunga - Gear 2 i Gear 2 Neo

O ile oparte na platformie Tizen zegarki Gear 2 i bliźniaczy mu Gear 2 Neo (pozbawiony aparatu fotograficznego, ale lżejszy) to prawdziwe kombajny multimedialne, o tyle w Gear Fit bardziej liczył się minimalistyczny design funkcje sportowe. Gear 2 waży 68 gramów, Gear 2 Neto 55 gramów, natomiast Gear Fit już tylko 27 gramów, mimo to oferując od 3 do 5 dni czasu pracy.Urządzenie wyposażone zostało w efektowny, wygięty ekran Super AMOLED o rozdzielczości 432 x 128 pikseli. Oglądać będziemy na nim nie tylko datę czy godzinę, ale też wszelkie powiadomienia ze smartfonu (SMS-y, połączenia, e-maile, wpisy w kalendarzu i inne), będziemy mogli sterować odtwarzaczem muzycznym czy korzystać z aplikacji sportowych (w tym doinstalowanych w smartfonie).Nawet bez połączenia z telefonem Gear Fit do zaoferowania ma programy treningowe, a takie funkcje licznik kroków i miernik tętna sprawią, że nasze treningi będą jeszcze bardziej efektywne.

Obudowa o wymiarach 23,4 x 57,4 x 11,95 mm i masie 27 gramów jest wodo- i pyłoodporna (IP67), a komunikacja ze smartfonem odbywa się za pomocą energooszczędnego standardu Bluetooth 4.0 LE.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu