DAJ CYNK

Samsung Galaxy Tab A dostępny w Polsce

20.05.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2797

Ważne 0

1

Na polski rynek trafił tablet Samsung Galaxy Tab A. Wersja Wi-Fi kosztuje 1099 zł, a wariant LTE 1499 zł.

Na polski rynek trafił tablet Samsung Galaxy Tab A. Wersja Wi-Fi kosztuje 1099 zł, a wariant LTE 1499 zł.



Nowe tablety wyposażone zostały w 9,7-calowe ekrany o niewielkiej jak na współczesne standardy rozdzielczości 768 x 1024 pikseli (132 ppi), wykonane w technologii TFT (bez IPS). Wariant LTE urządzenia bazuje na Snapdragonie 410 z 4 rdzeniami 1,2 GHz, a wariant Wi-Fi ma mniej precyzyjnie oznaczony chipset, APQ8016, a więc może to być zarówno Snapdragon 410, jak i Snapdragon 400 z taktowaniem 1,2 GHz. Wersja z LTE (150/50 Mb/s) jest ponadto wyposażona w większą ilość pamięci RAM (2 GB zamiast 1,5 GB) i ma mniejszą masę (456 zamiast 487 gramów).

Poza tym specyfikacje są bliźniacze - do mających 7,5 mm grubości obudów producent wcisnął: 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci, Wi-Fi a/b/g/n, Bluetooth 4.1, główny aparat 5 Mpix i przednią kamerkę 2 Mpix, nagrywanie filmów HD i odtwarzanie w FullHD, akumulator o pojemności 6000 mAh (ok. 10 godzin pracy) i Androida 5.0.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsung Galaxy Tab A LTE w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsung Galaxy Tab A Wi-Fi w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. mtbor1111
0

2015-06-02 15:44:58

@LuiN, wybacz nie chciałem aby wyglądało jakbym się czepiał, po prostu byłem ciekaw dokładnych parametrów :P (i sorry za post 14, coś się zwiesiło)

Odpowiedz

13. LuiN
1

2015-05-21 07:58:49

12, mtbor1111 - w taki sam, jak oglądam filmy 4K na ekranie FullHD. Skalowanie do mniejszej rozdzielczości.

Odpowiedz

12. mtbor1111
0

2015-05-21 07:31:35

"Nowe tablety wyposażone zostały w 9,7-calowe ekrany o niewielkiej jak na współczesne standardy rozdzielczości 768 x 1024 ""główny aparat 5 Mpix i przednią kamerkę 2 Mpix, nagrywanie filmów HD i odtwarzanie w FullHD"W jaki sposób urządzenie z taką rozdzielczością jest w stanie odtwarzać filmy w Full HD ?

Odpowiedz

11. ~Adam
0

2015-05-20 20:31:59

Ale po co ta spina każdy wie że płaci sie za marke jeśli ktoś ma nie tak pod kopułą to kupi. Fra-jerów jest pełno.

Odpowiedz

10. martin76
0

2015-05-20 18:11:44

A najlepsze, ze za ta cene (LTE) to z chin sprowadzi sie dwa tablety na intelach (do wyboru win 8.1 albo a4.4) i do tego kupi porzadny router MiFi.

Odpowiedz

9. ~
0

2015-05-20 16:41:28

Kogoś naprawdę popier@##$iło i to mocno z tą marżą !! Za przybliżoną cenę ~1240 mamy ekran 2k amoled !!! Ramke przeswietną i mocny procek i zwie sie samsung tab s 8.4 . A to shit które tutaj jest to w cenie od 300 do maks 400zł powinno być .

Odpowiedz

8. ~
0

2015-05-20 16:02:55

Ekran o rozdzielczosci 1024-768 to prehistoria obecnie, takie parametry mial iPad pierwszej generacji jakies 5 czy 6 lat temu. Ten sprzet jest wart 400 zł.

Odpowiedz

7. ~Jacek
0

2015-05-20 15:53:26

Ekran w tym tablecie to chyba jakis zart za ta cene

Odpowiedz

0

2015-05-20 15:17:49

Zeby nie bylo. Pierwszy lepszy elektromarket 799 za wersje LTE. Do tego obsluga wiekszosci sensownych pasm Sieci 2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz Sieci 3G: WCDMA 850/900/1900/2100 MHz Sieci 4G / LTE: B1/2/3/4/5/7/8/19/20. Stereo glosniki. Jedynie ma delikatnie biedna nakladke i Androida 4.4. Chociaz jak czytam o problemach z 5ka to moze i lepiej ;)

Odpowiedz

1

2015-05-20 15:12:30

@4 Ze co ?? Tyle to kosztuje Lenovo S8-50 z LTE 8" i Intel + 2GB/16GB. A swojego ( nowke ) na Allegro kupilem za 580 jakies dwa miesiace temu, z pelna gwarancja i dowodem zakupu (byl sprzetem do abo netowego w Plusie). Teraz mozna go dostanc nawet ponizej 500zl, tylko mi zalezalo na czasie, a komis, w ktorym kupowalem byl pod domem (wiec juz wtedy z 50-100 marzy dolozyli). To cos powinno kosztowac 300zl i to tylko przez to, ze jest na nim znaczek Samsunga. Zwrot za marketning, bo nie jakosc czy parametry. Rozumiem jak ktos kupuje sobie S6 czy jakiegos TABa za 2k. Tam jest cos czym mozna wytlumaczyc taka cene, ale tu ???!!! Takie cos to powinno byc jako gratis do czajnika elektrycznego czy mikrofalowki ;)

Odpowiedz

0

2015-05-20 14:55:28

Ten tablet powinien kosztować 799 zł w wersji LTE

Odpowiedz

3. Morvius
0

2015-05-20 14:49:54

yap :D za****sta zaleta :]

Odpowiedz

2. LuiN
4

2015-05-20 14:48:07

1, Morvius - nie taki znowu nijaki - ma jedną wyraźną cechę, jest drogi.

Odpowiedz

1. Morvius
0

2015-05-20 14:45:17

Jakiś taki taki nijaki.

Odpowiedz