DAJ CYNK

Samsung Galaxy S9 w benchmarku AnTuTu

25.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5825

Ważne 3

1

Podczas trwających targów Mobile World Congress udało nam się podejrzeć, jaki wynik w benchmarku AnTuTu uzyskuje Samsung Galaxy S9.



Podczas trwających targów Mobile World Congress udało nam się podejrzeć, jaki wynik w benchmarku AnTuTu uzyskuje Samsung Galaxy S9.

Wynik na zdjęciu został uzyskany przez wersję z układem Exynos 9810, czyli takim, jaki będzie dostępny na polskim rynku. Przypomnijmy, że smartfon jest wyposażony w 4 GB pamięci RAM. Ponad 245 tys. punktów w benchmarku AnTuTu to bardzo dużo, ale nie jest to najlepszy wynik.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu smartfon Xiaomi o kodowej nazwie Blackshark uzyskał wynik 270 689 punktów. Tyle tylko, że na wyposażeniu miał układ Qualcomm Snapdragon 845 i 8 GB pamięci RAM.

Zobacz: Xiaomi Blackshark ze Snapdragonem 845

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Bucky
0

2018-03-10 15:04:57

(Really BCM47752)

Odpowiedz

21. ~Bucky
0

2018-03-10 15:03:43

YES BCM47755 :

Odpowiedz

20. ~
0

2018-02-27 19:12:46

Za jednego s9plus wolę 8 sztuk Moto G4Plus (+_+) hihhihhhi

Odpowiedz

19. ~Koro
0

2018-02-26 19:27:47

@17 Tylko się nie zesraj. Prawda jest taka, że podzespołami wymiata, a o tym mówił kolega wyżej ;)

Odpowiedz

18. ~Jaro
0

2018-02-26 09:20:25

Korzystał ktoś ze zwrotu za stary telefon teraz doliczają +400 zł

Odpowiedz

17. ~Siedem Nieszczęść
0

2018-02-26 08:23:17

6). ,,sprzęt najlepszej firmy na rynku" ? Jeju, takie zdanie nawet przez myśl by mi nie przyszło, a co dopiero przez gardło...

Odpowiedz

16. ~
0

2018-02-26 06:20:49

@7 które psują się po otrzymaniu SMS-a w jakimś tam hinduskim dialekcie. Toć mi dopiero "najlepsze"

Odpowiedz

15. ~
-1

2018-02-26 06:18:40

za taka kase to mam 3 xiaomi i jak mi sie ktorys rozwali to nie szkoda

Odpowiedz

14. ~wacek
-1

2018-02-26 00:41:39

Apple najlepsze, Samsung mu do pięt nie dorasta:-D

Odpowiedz

13. ~
-1

2018-02-25 23:28:06

@11 wyluzuj Misiaczku

Odpowiedz

12. ~adam22
0

2018-02-25 23:09:34

Samsung S9 nie ma Broadcom BCM47755. To informacja na 100% pewna. Dopiero w S10 dadzą układ BCM47755.

Odpowiedz

11. ~
0

2018-02-25 22:58:03

Ladnie macie zryte berety. Strona jest poswiecona telekomunikacji - tak? W tym i urzadzeniom do niej sluzacym - tak? To skoro jest wazna branzowa impreza, a podczas niej prezentuje swoje nowe, najmocniejsze ustrojstwa jedna z firm rozdajacych karty na rynku - maja o tym nie pisac? Owszem, ja tez mam w pompie to, czy cos ma cwierc miliona punktow w jakims benchmarku, i czy cos innego ma troche mniej, czy troche wiecej - ale nie ma co miauczec, tylko trzeba poszukac artykulu bardziej trafiajacego w zainteresowania.

Odpowiedz

10. ~K3
0

2018-02-25 22:52:53

Czy Redakcja ma możliwość dowiedzenia się czy S9 ma GPS Broadcom BCM47755? Z góry dzięki za info.

Odpowiedz

2018-02-25 22:43:22

Ciągle tylko atykuły o Samsungach.

Odpowiedz

8. msnet
1

2018-02-25 21:41:33

Najważniejszymi wydarzeniami dzisiejszego popołudnia w Barcelonie były konferencje HMD Global (Nokia) i Samsunga, podczas których pokazano nowe urządzenia. Na obu eventach byliśmy obecni, więc to chyba logiczne, że o nich napisaliśmy najwięcej. Natomiast w konfrontacji nowe Nokie vs nowe Samsungi, te ostatnie chyba są bardziej oczekiwane przez ludzi.

Odpowiedz