DAJ CYNK

Samsung Galaxy S8 na pierwszych zdjęciach

21.02.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 115

Ważne 3

3

Wygląda na to, że dotychczasowe przecieki dotyczące Galaxy S8 sprawdziły się. Na pierwszych zdjęciach telefon wygląda tak samo, jak na krążących wcześniej w sieci grafikach.Wygląda na to, że dotychczasowe przecieki dotyczące Galaxy S8 sprawdziły się. Na pierwszych zdjęciach telefon wygląda tak samo, jak na krążących wcześniej w sieci grafikach.

Samsung Galaxy S8 trafi na rynek w opcjach z ekranem 5,7-5,8 cala oraz 6,2 cala (S8+). W obu przypadkach boki ekrany będą zakrzywione, a nowe proporcje wyświetlaczy (2:1) sprawią, że pomimo większych przekątnych telefony nie będą wyraźnie różniły się gabarytowo od ich zeszłorocznych poprzedników z mniejszymi ekranami.Sercem urządzenia będzie Qualcomm Snapdragon 835, do tego dostaniemy 4/6 GB pamięci RAM, 64, 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej, czytnik linii papilarnych z tyłu obudowy i czytnik tęczówki oka nad ekranem.

Udostępnione dzisiaj zdjęcia są zbieżne z dotychczasowymi przeciekami. Potwierdzają zarówno czytnik tęczówki oka, jak i dodatkowy przycisk do obsługi Bixby - asystenta głosowego, który ma być rozbudowanym konkurentem dla Siri. Nie zabrakło gniazda słuchawkowego JACK 3,5 mm, a złączem ładowania jest USB Type-C. Za stronę dźwiękową telefonu będzie odpowiadał przejęty przez Samsunga Harman.


Źródło tekstu: techtastic.nl

Komentarze
Zaloguj się