DAJ CYNK

Samsung Galaxy S7 Active z akumulatorem 4000 mAh

23.05.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6785

Ważne 5

0

Do sieci trafiły kolejne informacje na temat wzmacnianej wersji Samsunga Galaxy S7, z Active w nazwie. Pozytywnie zaskakuje pojemność akumulatora.

Do sieci trafiły kolejne informacje na temat wzmacnianej wersji Samsunga Galaxy S7, z Active w nazwie. Pozytywnie zaskakuje pojemność akumulatora.



Zeszłoroczny S6 Active miał do zaoferowania akumulator o pojemności 3500 mAh, tym razem dostaniemy aż 4000 mAh. Względem niedawno opublikowanej przez nas specyfikacji mowa jest teraz o innym, mniejszym ekranie.

Samsung Galaxy S7 Active zaoferuje ekran nie 5,5 cala, lecz 5,1 cala o rozdzielczości QHD, wykonany w technologii Super AMOLED. Oprócz tego dostaniemy Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozbudowy) i Androida 6.0. Za zdjęcia będą odpowiadać te same moduły do w S7 i S7 Edge - uzbrojone w jasne obiektywy aparaty 12 i 5 Mpix.

Dodatkowe wzmocnienia obudowy i pojemniejszy akumulator negatywnie odbiły się na masie i gabarytach urządzenia. Telefon waży 185 gramów i ma grubość 9,9 mm - zeszłoroczny S6 Active oferował masę 170 gramów i 8,6 mm grubości. W dalszym ciągu nie wiemy jakie certyfikaty wytrzymałości otrzyma urządzenie.

Premiera w amerykańskiej sieci AT&T odbędzie się prawdopodobnie już 10 czerwca. Póki co nie ma przecieków dotyczących dostępności na innych rynkach.

Źródło tekstu: Venture Beat, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Ambasador marki Samsung
0

2016-05-30 21:43:45

@surface123 Zapewniam Cię, że to telefon i to bardzo dobry. Wystarczy popatrzeć na specyfikację. Zwiększona wielkość Samsung Galaxy S7 Active spowodowana jest zwiększeniem jego wytrzymałości.

Odpowiedz

21. ~leoner
0

2016-05-25 10:43:37

Ja zostanę przy swoim pancernym myphone hammer axe lte. Dużo ze mną przeszedł i dalej działa sprawnie.

Odpowiedz

20. ~
0

2016-05-24 20:32:06

Ze dwa dni pociągnie średniego używania, tylko by zasięgu nie gubił jak większość Samsungów...

Odpowiedz

19. synowiecc
0

2016-05-24 16:26:09

Wydaje się całkiem solidny, przydałby mi się. Chociaż moja J5-tka z vobisa chodzi nadal jak nowa po wielu upadkach :) zupełnie jak moja stara, kochana nokia z dzieciństwa :D

Odpowiedz

18. ~nie podam
0

2016-05-24 12:19:42

Pewnie znów na wyłączność dostanie go Verizon albo inne AT&T tak jak było z poprzednią wersją

Odpowiedz

17. ~Radar
0

2016-05-24 11:18:59

@16 Moto G 3 jest też w wersji 2/16GB. Ja akurat używam 1/8GB i płynność działania zachwyca. Spróbuj!

Odpowiedz

0

2016-05-24 11:04:21

Hmm, Moto - 1 GB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej pamięci - z czym do ludzi, no może ze 3 lata temu...

Odpowiedz

15. ~ziutasek
0

2016-05-24 10:26:55

Miałem S4 active wydawał się fajny (niestety uległ destrukcji) kupiłem Moto G 3 gen. (IPx7, goryle szkło) za połowę ceny samsunga i ... objawienie kto nie korzystał z "czystego" androida nie zrozumie ...

Odpowiedz

0

2016-05-24 09:40:33

Toż to wielka komlumbryna a nie telefon 5.1 cala :)

Odpowiedz

13. ~xy
0

2016-05-24 09:01:13

Z3C, który się tłucze?

Odpowiedz

12. PLANET
0

2016-05-24 07:22:23

Ten Active ciekawy, ale ekran nie FHD, jest czytnik linii papilarnych (żeby dało się je chociaż wyłączyć/ominąć..) i przede wszystkim dostępność jest.. Żadna?

Odpowiedz

11. PLANET
0

2016-05-24 07:20:50

Ba, Z1C albo Z3C przejdą do 800set zł - poza dual simem.

Odpowiedz

10. goral2099
1

2016-05-24 00:30:44

No szkoda tylko, że mogę go sobie pooglądać w monitorze tylko...czemu niedostępny w Polsce?

Odpowiedz

9. robi458
-1

2016-05-23 23:00:26

@6 z1 compact szukaj w dobrej cenie na allegro :)

Odpowiedz

8. LuiN
2

2016-05-23 22:52:59

@6, sdds - tak, zapraszamy na forum.

Odpowiedz