DAJ CYNK

Samsung Galaxy S7 Active - gdy liczy się wytrzymałość

18.05.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3081

Ważne 4

2

Dla osób potrzebujących czegoś wytrzymalszego niż dwie tafle szkła i metalowa ramka Samsung przygotowuje smartfon Galaxy S7 Active.

Dla osób potrzebujących czegoś wytrzymalszego niż dwie tafle szkła i metalowa ramka Samsung przygotowuje smartfon Galaxy S7 Active.

Informacje o S7 Active krążą w sieci od dłuższego czasu. Wczoraj pojawiło się zdjęcie telefonu w kolorze piaskowym z logo AT&T i dosyć dyskusyjną urodą. Natomiast wersja moro może się podobać:



Telefon ma 5,5-calowy ekran QHD, Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i aparat 12 Mpix. Obok certyfikatu IP68, oferowanego przez standardowe Samsungi linii S7, spodziewać należy się też spełnienia bardziej rygorystycznych norm, być może nawet MIL-STD.

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Ambasador marki Samsung
0

2016-05-30 22:08:00

Samsung Galaxy S7 Active to smartfon do zadań specjalnych. Posiada wszystko co powinien mieć nowoczesny smartfon. Wydajny procesor z układem graficznym oraz 4 GB RAM oraz aparat fotograficzny 12 Mpix. Smartfon dla osób, które potrzebują telefonu wytrzymałego na uderzenia czy upadki.

Odpowiedz

14. ~Patakon
0

2016-05-20 12:25:54

Jeśli chodzi o wytrzymałe telefony to ja od dawna korzystam z myphone AXE lte. Już wiele ze mną przeszedł i dalej działa sprawnie. Jestem ciekawy czy ten samsung podołaby w ekstremalnych warunkach...

Odpowiedz

13. vonski
0

2016-05-18 22:55:50

S5 Active był w Europie i w Polsce. Nawet mój wspólnik go kupił i ma do dzisiaj.

Odpowiedz

12. ~stary major
0

2016-05-18 17:47:17

@8 Niestety galaxy s6 active - i najprawdopodobniej s5 active - też był dostępny tylko w USA

Odpowiedz

11. ~lumiafan
0

2016-05-18 15:48:07

@10 standard militarny

Odpowiedz

10. ~Adam
0

2016-05-18 15:38:11

Co to kest MIL-STD?????

Odpowiedz

9. ~zacier pomidorowy
-1

2016-05-18 15:23:56

Jest wiele testów na wytrzymałość, ale tylko jeden z nich jest miarodajny - wbijanie gwoździ.Czy ten model Szajsunga nadaje się do wbijania gwoździ? Czy przeszedł test wbijania gwoździ? Mogę założyć się, że nie, więc jest to zwykły crap jakich wiele w portfolio tego producenta.

Odpowiedz

1

2016-05-18 14:51:50

Ciekawe czemu postanowili postawić tylko na jeden kraj, a nawet na jedną sieć. Jestem zawiedziony. :(

Odpowiedz

7. DanielR
0

2016-05-18 14:51:08

Całkiem fajna ta wersja moro.

Odpowiedz

6. ~Autoall
0

2016-05-18 14:48:29

Na zawsze.

Odpowiedz

0

2016-05-18 14:45:46

vonski: na jakiś czas, czy na zawsze?

Odpowiedz

4. vonski
0

2016-05-18 14:43:48

@3: nie będzie. Na wyłączność amerykańskiego AT&T.

Odpowiedz

0

2016-05-18 14:25:46

A no o tym nie pomyślałem...mam nadzieję, że będzie.

Odpowiedz

2. ~stary major
0

2016-05-18 14:16:32

@1. Zapytaj raczej, czy w ogóle bedzie on dostępny w Polsce.

Odpowiedz

0

2016-05-18 14:06:45

Ciekawe jaka cena?

Odpowiedz