DAJ CYNK

Samsung Galaxy S6 już w tym tygodniu?

05.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12173

Ważne 8

0

Jak donosi serwis SamMobile, Samsung planuje już w tym tygodniu zaprezentować smartfon Galaxy S6. Czego można się spodziewać po nowym flagowcu?

Jak donosi serwis SamMobile, Samsung planuje już w tym tygodniu zaprezentować smartfon Galaxy S6. Czego można się spodziewać po nowym flagowcu?

Project Zero - pod taką nazwą kodową funkcjonuje Galaxy S6 w strukturach Samsunga. Jak się okazuje, premierowa "godzina zero" może nastąpić w tym roku szybciej niż zwykle i Samsung zaprezentuje urządzenie już w czasie targów CES 2015 (6 - 9 stycznia). Nie będzie to jednak prezentacja dla wszystkich, lecz tylko dla kluczowych partnerów producenta. Zwiedzający targi nowego flagowca na żywo nie zobaczą.

Telefon pracować ma pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop, dostatnie chipset Exynos 7420 lub Snapdragon 810, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, LTE kategorii 9 lub 10 i 5,5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli). Główny aparat będzie miał 20 Mpix, a przednia kamerka 5 Mpix.

Oprócz standardowego Galaxy S6, wybrańcy zobaczyć mają też wariant specjalny urządzenia, prawdopodobnie będzie to Galaxy S6 EDGE z zakrzywionym bokiem wyświetlacza.

Źródło tekstu: SamMobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
30. ~Z54
0

2015-01-06 20:39:19

@23 heh, weź pod uwagę, że na świecie są miliardy ludzi i pewnie pójdzie kilkadziesiąt mln S6 tylko z tego powodu, że będą zmieniać z S2 czy S3 właśnie na S6. Ja np. zmieniłem z S2 na S5 i dla mnie to duży przeskok i podobnych do mnie jest miliony. Fakt, że zmiana z S4 na S5 to pomyłka czy z S5 na S6 ale nie wszyscy co roku zmieniają tel.

Odpowiedz

29. ~hihi
0

2015-01-06 20:34:13

Największą zmianą na plus w S6 będzie fakt,że pojawi się w zestawie z słuchawkami Sennheiser

Odpowiedz

28. ~Baobab
0

2015-01-06 14:09:57

W związku z tym, że wychodzi nowy model kupię sobie chyba S4. Ale jest jedno ale. Wygląd Samsunga, to taka mydelniczka. Mam smartfona LG D605 i on ma rogi bardziej mniej opływowe po prostu jest prostokątny i do takiego wyglądu jestem przyzwyczajony, ale S4, czy S3 kusi bo zapewne stanieje

Odpowiedz

27. ~ciekawy
0

2015-01-06 12:27:08

BB zbyt często sie psują

Odpowiedz

26. ~JustMe
0

2015-01-06 11:21:01

@15 Z głośnikami dorównać to raczej do BlackBerry Passport obecnie...

Odpowiedz

25. ~lol...
0

2015-01-05 19:01:27

Ci którzy mają s4 czy s5 (nawet s3 lte) nie muszą wymieniać bo to wciąż dobre telefony. S6 skierowany jest raczej do posiadaczy s2, slabszych s3, note1, do posiadaczy innych marek chcących zmienić na amoled. A przeciętnemu Kowalskiemu styknie s3 lte/ note 3 neo.

Odpowiedz

24. TomekO
1

2015-01-05 17:50:01

Meizu MX4 Pro ma podobną specyfikacje ale tańszy.

Odpowiedz

23. ~wi
2

2015-01-05 15:17:19

Bierze mnie na wymioty widząc od s3 wciąż to samo, ale ślepy tłum i tak to kupi...

Odpowiedz

22. arczi
1

2015-01-05 15:03:11

moją S4, którą posiadam od roku wymienię gdy będzie już S10 w dobrej cenie ;)

Odpowiedz

21. ~
1

2015-01-05 14:46:30

Zgadzam się, że telefon zdecydowanie za duży. Podobało mi się w samsungach, że do tej pory nie przesadzali w eskach z wielkością. Kto chciał duży telefon kupował note.Uważam, że dopiero ostatnio samsung naprawdę wrócił do gry i ich touchwiz stał się naprawdę fajną, płynną nakładą.

Odpowiedz

20. ~Nico
2

2015-01-05 14:21:14

5,5 cala ? Super gadget do grania w ping ponga....-;)))

Odpowiedz

19. ~Abdullah
0

2015-01-05 14:19:22

:) ja chw jeszcze wiecej i jeszcze lepszych tak idealnie samsung jest najlepszy dlatego uzywam iPhone 5 a kupie sobie ktoras lumie na WP :) czasy swietnosci firma ma za soba niech lepiej robia telewizory i lodowki i mikrofalowki i pralki :)

Odpowiedz

18. ~Joey
1

2015-01-05 14:16:14

Kolejny odgrzewany kotlet od samsunga, ciekawe ile w tym roku wyjdzie S/''ek :)

Odpowiedz

17. ~
0

2015-01-05 14:15:26

Nie lepiej nieco dołożyć i kupić alphe?

Odpowiedz