DAJ CYNK

Samsung Galaxy S5 w Polsce za 2999 zł

28.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10867

Ważne 2

5

Samsung Polska zorganizował dziś w Warszawie oficjalną prezentację modelu Galaxy S5 oraz towarzyszących mu zegarków Gear.

Samsung Polska zorganizował dziś w Warszawie oficjalną prezentację modelu Galaxy S5 oraz towarzyszących mu zegarków Gear.



W ramach przedsprzedaży prowadzonej do 10. kwietnia, wraz z Samsungiem Galaxy S5 klienci otrzymają gratis pierwszą, zeszłoroczną wersję zegarka Samsung Galaxy Gear. Polska cena detaliczna nowego flagowca Samsunga to 2999 zł. W promocji przedsprzedażowej sieci T-Mobile do S5 dodajemy opaskę Gear Fit, której polska cena wynosi 799 zł (zestaw kosztuje 1 zł w abonamentach od 249,99 zł).

Zobacz: Samsung Gear Fit - na sportowo

Znamy też ceny pozostałych zegarków Galaxy Gear zaprezentowanych w czasie premiery S5. Samsung Gear 2 (z aparatem fotograficznym) wyceniony został na 1199 zł, a Samsung Gear 2 Neo na 899 zł.

Zobacz: Nowe "zegarki" Samsunga - Gear 2 i Gear 2 Neo


Dla porównania, Sony Xperia Z2 wyceniony został w Polsce na 2799 zł, a HTC One M8 kosztuje 2749 zł. Za smartfon Apple iPhone 5s zapłacimy natomiast od 2949 zł (16 GB) do 3849 zł (64 GB).

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
82. ~bbbbbbbb
0

2014-04-16 13:28:31

wyszedł galaxy i htc ...........jedyne co zostaje to czekać na 2 pozostałe gwiazdy czyli Xperia Z2 i LG g3 :) może kto wie wyjdzie nowa nokia, ceny na pewno wtedy spadną i się zobaczy czy aby galaxy s5 warty jest zachodu w porownaiu z konkurencją ,póki co jako tel galaxy s2 wystarcza a na aparatu cyfrowego za 700 zł i tak nic nie przebije :)

Odpowiedz

81. ~aaaaaaaa
0

2014-04-16 13:21:40

faktycznie za rok będzie stal ok 1500-1600 już teraz na allegro od 2200-2400 można dorwać

Odpowiedz

80. ~s@s.pl
0

2014-03-31 23:57:09

@75 Ja kupuje i uzywam. Nie mysle ile potem zarobie na odsprzedazy. To myslenie bazarowe. A Apple to taka coca cola. Koszt produkcji 30 centow, w sklepie 2 dolary. A ludziom sie wmawia, ze to zdrowe i dobre i to maja kupowac.

Odpowiedz

0

2014-03-31 22:35:33

@59 Coś mały ten dom. Tyle to ja mam na poddaszu metrażu.

Odpowiedz

78. ~reks
0

2014-03-31 10:39:56

a ja znalazłem go poniżej 2900 z zegarkiem :)http://www.notebookcenter.pl/product/223769/Telefony_i_GPS_/Telefony_GSM_i_Smartphone_08979/Samsung_G900_Galaxy_S5_black_Samsung_V700_Galaxy_Gear_black.html

Odpowiedz

76. applefan_
0

2014-03-31 08:05:40

@66 i co z tego. Żeby przetrwać musieli sprzedawać kilkanaście razy tyle co sprzedawali. Zadaje pytanie dlaczego ludzie postępowali nieracjonalnie i kupowali np auta BMW, Mercedesa itd gdzie za 1 średni model mogli kupić cojamniej kilka matizów? Proszę mi to wyjaśnić. Wtedy okaże się, że ludzie (nie tylko ja) wybierają nie zawsze to co jest najtańsze.

Odpowiedz

75. applefan_
0

2014-03-31 08:03:01

@73 konkurencja jest droższa od Apple, a ile warte są smarty Samsunga i Sony po roku a na ile cenią się Apple łatwo sprawdzić na dowolnym portalu aukcyjnym.

Odpowiedz

74. ~
0

2014-03-31 06:12:09

Trzeba być idiotą żeby kupować smartfona za trzy tysiące.

Odpowiedz

73. ~s@s.pl
0

2014-03-31 00:10:59

Ja nie lubie byc po prostu dymany. Warto Aplle/''owi zaplacic srednio 200 dolarow za marketing by potem na kazdym modelu zarobic 400. Czyli kazdy frajer pasie rzesze marketingowcow, pr-owcow i prezesow latajacych do kolezanek na Majorke. A ciemny lud i tak to kupi, bo przeciez trzeba miec wiekszy mikroskopijny ekran, nawet nie "hd ready". I Daewoo nie zbankrutowalo, bo ludzie nie kupowali Tico czy lanosow. Zobaczcie ile z nich jeszcze jezdzi. Ja mam smartfony od czasow N9110. Do dzis dziala, mimo niezliczonych upadkowm choc nie uzywam. Rok 2002.

Odpowiedz

0

2014-03-30 23:14:49

@71 ciekawi mnie jak wygląda dom fana Apple jeżeli chodzi o elektronikę. Każdy domownik ma rozbudowanego Mac Pro za 100 000 zł. plus nie gorszego Macbook Pro za 30 000 zł. ? Wszytko zgrane z iPhonami ?

Odpowiedz

0

2014-03-30 20:54:00

@67 nieopatrznie podałem cenę podstawową. Po wejściu w konfigurator spokojnie można nasze stacjonarne serce rozbudować do 100 000 zł. i nasz iPhone będzie miał z czym współpracować a to chyba dopiero początek przygody ;)

Odpowiedz

69. slawekt
0

2014-03-30 20:46:12

@67 @68 Naprawdę nie rozumiem, że tacy "starzy" czytelnicy telepolis.pl dają się gościowi o nicku applefan_ wciągać w jego jabłkowo-megalomańskie teksty... Uprasza się o nie karmienie trolla, jak będziecie go ignorować, to szybko zniknie :-)

Odpowiedz

68. wlo
0

2014-03-30 20:21:31

A! Co taniego badziewia... Kupiłem synowi etui za 139 zł do telefonu za który zapłaciłem 799 zł ;-) Wiesz czemu? Bo jest porządne i wytrzyma więcej niż kwartał czy pół roku jak wytrzymują te , o których ktoś by powiedział, po co przepłacać skoro robi to samo?

Odpowiedz

0

2014-03-30 20:21:10

applefan_ rozumiem że ten dom będzie cyfrowy i kompatybilny z iPhonem ? Czuję że cały ten system może być porównywalny kosztowo z tym domem. Serce systemu z sześciordzeniowym Mac pro z monitorem 4k coś koło 35000 zł. ogarnie resztę drobniejszego sprzętu bez problemu. Apple produkuje to dziwne by było gdyby nikt tego nie kupował.

Odpowiedz

66. wlo
0

2014-03-30 20:19:13

applefan_ - daewoo długo po tico robiło np. matiza... Weź przestań pieprzyć, bo już normalnie mi Cie szkoda się powoli robi ;-) Masz swoją ulubioną markę i z tym zostań. Ja mam E52 i będę jej używał tak długo jak to będzie możliwe - bo nie zależy mi na zabawce z Twoim ulubionym logo ani na niczym podobnym z żadnym innym logo... Nie luibie takich telefonów, niezależnie czy mają prosty system, czy mahją Twój ulubuiony albo procesor mocniejszy od tego w moim komputerze ;-)

Odpowiedz