DAJ CYNK

Samsung Galaxy S5 mini z Lollipopem w 2Q2015

26.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7006

Ważne 3

0

Samsung udostępnił już Androida 5.0 Lollipop dla Galaxy S5 oraz Note'ów 3 i 4, w II kwartale aktualizacja dotrze do tańszego Galaxy S5 mini.

Samsung udostępnił już Androida 5.0 Lollipop dla Galaxy S5 oraz Note'ów 3 i 4, w II kwartale aktualizacja dotrze do tańszego Galaxy S5 mini.

Nie jest to jakiś przeciek, tylko oficjalna informacja ze strony francuskiego oddziału Samsunga. Aktualizacja będzie dostępna zarówno dla podstawowej wersji smarfonu, jak i dla jego wariantu dual SIM.

Dla przypomnienia, Samsung Galaxy S5 mini ma wodoszczelną obudowę (IP67), 4,5-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli, 326 ppi), czterordzeniowego Exynosa 3 (Cortex-A7 1,4 GHz), grafikę Mali-400MP4, 1,5 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, główny aparat 8 Mpix z diodową lampą (filmy FullHD), przedni aparat 2,1 Mpix, Wi-Fi a/b/g/n dual band, Bluetooth 4.0, GPS z GLONASS, akumulator 2100 mAh, czytnik linii papilarnych, pulsometr i Androida 4.4.2 KitKat, który już w przyszłym kwartale dostanie aktualizację.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung FR, wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Smartfonowiec
0

2015-04-26 12:03:27

Ja również uzyskałem takie info z supportu Samsunga, że nie ma jeszcze Androida 5.0 do Galaxy 5 mini (w wersji single i dual) i nie umieją wyjaśnić skąd takie info bierze się w necie.

Odpowiedz

10. ~Użytkownik
0

2015-04-21 14:12:45

Oczywiście mowa o aktualizacji Samsunga S5 mini do andka 5.0

Odpowiedz

9. ~Uzytkownik
0

2015-04-21 14:11:54

Samsung poprzez swoją infolinię poinformował, że w obecnej chwili nie jest przewidziana aktualizacja do Androida 5.0.Więc skąd informacja o aktualizacji w 2Q??

Odpowiedz

8. ~Fx
0

2015-03-02 17:45:52

Do gościa LTE, a co ty masz lepszego za tą cenę? Sony X..? Które na jedno kopyto robione, też mi wodoszczelność w tych Zetkach z tymi gumkami ciągle się bawić. W S5 mini przynajmniej poszli o krok dalej i wymyślili że się da bez gumek.

Odpowiedz

7. ~Coxxi
0

2015-02-27 09:42:57

A po diała wam ciągle te nowe nic nie wnoszące Androidy? żeby mieć wpis w telefonie, że mamy najnowszego.

Odpowiedz

6. ~Olakej
0

2015-02-26 21:46:19

Piękne drewniane etui dla waszych smartfonów, teraz w jeszcze lepszych cenach na bewood pl.

Odpowiedz

5. ~Spajro
0

2015-02-26 14:57:16

Jeśli nowa aktualizacja systemu jest niekompatybilna z telefonem w jakiś sposób to będzie płacz i zgrzytanie zębów przecież, bo telefon zacznie "świrować". Lepiej na siłę nie aktualizować...

Odpowiedz

4. ~Joey
0

2015-02-26 14:44:33

@3 Jest to system Android, czego się spodziewasz? Tutaj nigdy nie ma tak że flagowce dostają wszystko

Odpowiedz

3. ~K
0

2015-02-26 09:48:24

Ale dostanie Androida 5.0? Przecież jest już 5.0.2. Czy później zaktualizują do nowszej wersji czy pozostawią na niedopracowanym 5.0?

Odpowiedz

2. ~Pete
0

2015-02-26 09:47:11

A kiedy będzie aktualizacja S4 mini ?

Odpowiedz

1. ~LTE
-2

2015-02-26 09:43:01

Tylko ile on kosztuje, za tą cenę mam lepszego.

Odpowiedz