DAJ CYNK

Samsung Galaxy S IV - oficjalna prezentacja już 14. marca

25.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5580

Ważne 2

2

JK Shin potwierdził 14. marca jako termin premiery Samsunga Galaxy S IV. Co zaoferuje nowy flagowiec Samsunga?

JK Shin potwierdził 14. marca jako termin premiery Samsunga Galaxy S IV. Co zaoferuje nowy flagowiec Samsunga?

Samsung rozpoczął wysyłkę zaproszeń na spotkanie Samsung Unpacked. W zeszłym roku w czasie takiego spotkania zaprezentowany został Samsung Galaxy S III, teraz przyszła pora na jego następcę. Dedykowana konferencja odbędzie się nieco wcześniej niż przed rokiem, bo już 14. marca.

W międzyczasie do sieci trafiają coraz to nowe przecieki na temat nowego flagowca Samsunga. W tym informacja jakoby Samsung miał zrezygnować z Exynosa na rzecz Snapdragona 600 taktowanego zegarem 1,9 GHz.

Dostaniemy podobno 2 GB pamięci RAM, 16, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, aparat 13 Mpix i ekran o przekątnej 4,99 cala i rozdzielczości FullHD SoLux Display. Obudowa ponownie będzie plastikowa z metalową ramką wokół ekranu. Znamy już nawet jej wymiary i masę: 140,1 x 71,8 x 7,7 mm przy 138 gramach. Galaxy S IV trafić ma na rynek w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej, w dalszym ciągu firma stawia na sprzętowy przycisk home i dwa dotykowe przyciski funkcyjne po bokach.

Niestety, optymistyczne przecieki dotyczące premiery nowej, metalowej Nokii PureView nie sprawdziły się. Już 14. marca przekonamy się na ile precyzyjni byli informatorzy w przypadku Galaxy S IV.

Źródło tekstu: sammobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. PLANET
0

2013-02-26 07:00:12

Bateria ponoć będzie 2600 mAh, ale to stare "przecieki", więc się jeszcze okaże..

Odpowiedz

11. ~HD
0

2013-02-25 22:05:06

Przydała by się bateria co najmniej 2800.bo mi s3 potrafi płakać juz późnym popołudniem

Odpowiedz

10. ~Jacek
0

2013-02-25 15:29:34

Nie powiem sprytne,marketingowe zagranie Samsunga.15 marca do sklepow trafia HTC ONE a oni dzien wczesniej robia prezentacje nowej odslony galaxy.Pytanie tylko czy nie za wczesnie i czy ta data nie jest przypadkiem przyparciem do muru przez nowe modele HTC,Sony,LG czy chocby Huawei ktore coraz bardziej staje sie "profesjonalne"

Odpowiedz

9. ~tex
0

2013-02-25 12:28:28

Samsung produkuje fajne telefony tylko... te nieustające poprawki i niedoróbki w oprogramowaniu....

Odpowiedz

8. ~immoderate
1

2013-02-25 12:23:31

Ja mam SGS III i jestem na maxa zawiedziony. Jakość materiałów beznadziejna, wygląd ( jak każdy widzi ) bardoz słaby, interfejs samsungowski jest infantylny i zwyczajnie słaby. ogólnie uważam że galaxy s3 jest słaby i jest decydowanie przereklamowany. jakościowo wygrywa HTC i apple

Odpowiedz

7. ~dav
-2

2013-02-25 12:22:45

to będzie kolejny mega hit, szkoda że i tak mnie nie stać :)

Odpowiedz

6. ~Marcin K.
2

2013-02-25 12:09:25

No to jak Samsung ma być plastikowy, to walkowerem oddaje rynek w ręce HTC One. Nareszcie!!!:-)

Odpowiedz

5. ~JustMe
2

2013-02-25 11:48:31

Ile rdzeni? Tylko 4? Nabijam sie oczywiscie. Ja czekam az Samsung wypusci wersje telefon z pralka :) Samsung Washxy X

Odpowiedz

4. ~pepe
2

2013-02-25 11:35:52

srał pies specyfikacje , ważne żeby w końcu jakoś wyglądał , pamietam moi rodzice posiadali w latach wczesnych 90tych Hyundaya pony SGS III idealnie wpisywał sie w jego wystrój wnętrza....

Odpowiedz

3. ~Mercury
-1

2013-02-25 11:07:56

We Are The Champions (Samsung)

Odpowiedz

2. ~Freddie
-1

2013-02-25 10:44:07

show must go on

Odpowiedz

1. PLANET
-2

2013-02-25 10:12:32

Warto zwrócić uwagę też, że na zaproszeniu jest "Episode 1" - wygląda na to, że Samsung w tym roku dla Note/''a III też zrobi /''show/'' ; )

Odpowiedz