DAJ CYNK

Samsung Galaxy S III w nowych kolorach

07.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8130

Ważne 0

0

Samsung rozszerza gamę kolorystyczną obudów, w których dostępny jest Samsung Galaxy S III. Jej twórcy czerpali inspirację z bogactwa naturalnych materiałów oraz dziedzictwa starożytnych cywilizacji - czytamy w komunikacie Samsunga.

Samsung rozszerza gamę kolorystyczną obudów, w których dostępny jest Samsung Galaxy S III. Jej twórcy czerpali inspirację z bogactwa naturalnych materiałów oraz dziedzictwa starożytnych cywilizacji - czytamy w komunikacie Samsunga.

Samsung Galaxy S III dostępny jest teraz poza podstawowymi barwami także w kolorach inspirowanych zasobami ziemi oraz ozdób noszonych przez mieszkańców starożytnego Egiptu, Indii oraz Persji: Amber Brown (bursztynowy), Garnet Red (rubinowy) Sapphire Black (głęboki szafir) i Titanium Grey (tytanowy).

Zastosowany na tylnej pokrywie obudowy specjalny materiał o nazwie Hyperglaze, pozwala stworzyć wrażenie wielości i głębi barw, dodając konstrukcji wyjątkowego charakteru.

Oto jak Samsung opisuje poszczególne kolory obudów:
Amber Brown (bursztynowy): zainspirowany przez tajemniczy kamień szlachetny. Wierzono, że ukrywał we wnętrzu tajemnice ziemi. Głęboki i bogaty kolor Amber Brown ma klasyczny blask i podkreśla piękno zaawansowanej konstrukcji Galaxy S III.

Garnet Red (rubinowy): inspirowany blaskiem almandynu. Almandyn był noszony jako amulet przez starożytnych Egipcjan, którzy wierzyli, że kamień zawierał ochronne moce. Elegancja almandynu doskonale łączą się z miękkimi liniami Galaxy S III.

Sapphire Black (szafirowy): kolor mający w sobie tajemniczą moc i głębię ciemnych kamieni, używanych przez starożytnych mieszkańców Indii i Persji jako talizmany wzmacniające ich wolę.


Titanium Grey (tytanowo szary): szary jest kolorem inteligencji, intuicji i ciekawości. Wszystkie te cechy ma GALAXY S III. Telefon w tym kolorze ma futurystyczny i bardzo szykowny wygląd.

Samsung GAalaxy S III jest dostępny w Polsce w cenie detalicznej 2799 zł, dostępność kolorów zależ od oferty operatorów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się
30. ~hans
0

2012-09-18 18:14:23

Wiadomo kiedy te kolory pojawią się na naszym rynku ?

Odpowiedz

28. ~
0

2012-09-09 09:49:58

@25, "zmanierowana", "omamiona" wyjąłeś mi to z ust, a poza tym zadzirająca nosa grupa ludków, do której nie dociera, że inne telefony są lepsze. Braki w iphone''ach to ich zalety, a jak jakiś brak poprawią to fanboye wychwalają jakaż to nowość ich spotkała i jaka to wspaniała dodatkowa opcja się pojawiła.

Odpowiedz

27. ~Tommy-Ka
0

2012-09-08 23:41:16

Hmmm, Sapphire Black... w takim kolorze mam samochód... w dzień czarny, w nocy (przy sztucznym oświetleniu) mieni się lekko na niebiesko :)

Odpowiedz

26. Artur051
1

2012-09-08 22:47:17

Kto się podpisuje pod petycją do WitkaT o wyrzucenie TROLLA Applefan_ z forum?

Odpowiedz

25. ~gosc
1

2012-09-08 22:24:14

@applefan_ chyba tylko Ty czekasz na IP5. Szczerze Ci powiem, że 100% ludzi, spośród moich znajomych, którzy mieli ten badziew IP 3/3GS/4/4S już wyleczyło się z appla. Ja również postanowiłem, że nigdy więcej nie kupię syfu ze znaczkiem jabłka. "Klienci Apple nie lapia sie na glupawy marketing" - chyba coś Ci się porypało w mózgu, bo właśnie jest odwrotnie niż napisałeś. Klienci Apple to najbardziej zmanierowana, omamiona grupa ludzi. Współczuję Ci i innym ślepcom. Ale to Wasz wybór, więc żyjcie sobie w swoim robaczywym świecie.

Odpowiedz

24. siedem
2

2012-09-07 21:30:28

w środę poznamy ipiona5 a w czwartek ceny nokii z nowym windowsem 8 i zacznie się marketing tych super telefonow a obok samsung który nadal trzaska licznik sprzedaży i coś czuje ze 30mln minie w 50dni,a jeszcze niech opuści ceny poniżej ceny isroma5 i 40mln sprzeda :-P

Odpowiedz

23. mlb
1

2012-09-07 21:05:41

22 - zastanów się z czego ta lojalność użytkowników wynikała. A teraz popatrz na współczesne Apple i powiedz mi co z tych elementów pozostało. Mam iPhone 4 i wciąż nie mogę tego zrozumieć, po prawie roku użytkowania zdecydowanie nie jest to telefon moich marzeń. Gdyby nie jailbreak - chyba roztrzaskałbym go ze złości o ścianę...

Odpowiedz

22. applefan_
-1

2012-09-07 18:44:02

@18 w tej chwili sie lepiej sprzedaje. Kazdy czeka na IP5. Lojalnosc wsrod uzytkownikow Apple jest najwieksza ze wszystkich producentow. Poczekaj do srody, a potem do sprzedazy, wtedy zobaczysz gdzie jest sprzedaz SGS3...

Odpowiedz

3

2012-09-07 17:49:41

Artykuł o kolorach Samsunga dłuższy niż nie jeden opis telefonu Nokii. Kiedyś się śmiałem z Samsungopolis.

Odpowiedz

20. ~RobertX
0

2012-09-07 17:18:32

13 - Boze, widzisz i nie grzmisz!!! Albo uposledzony albo psychopata, sorry ale juz nie wytrzymalem... A tak poza tym to czemu to info dopiero tydzien (a moze i wiecej) po innych serwisach?

Odpowiedz

19. siedem
0

2012-09-07 16:59:13

no jak możesz mówić ze apple nie robił gimnastyki zachwalajac kolor biały? i dodatkową opłatę dorzucił za to,szkoda ze nie opatentowali tego jeszcze,

Odpowiedz

18. ~
2

2012-09-07 16:57:10

Crapplefan jak zwykle rozbawia: klienci Apple nie lapia sie na glupi marketing... Tekst tygodnia! A tymczasem SGS3 sprzedaje sie lepiej niz iPhone4S. Ale jak ma sie nie sprzedawac, skoro iPhone uzywaja juz tylko dzieciaki, uposledzone technologicznie kobiety i homoseksualni fryzjerzy ;)

Odpowiedz

17. SławekS
0

2012-09-07 16:56:42

hahahaha, applefan śmieje się z marketingu a sam już od dawna ma papkę z mózgu zrobioną.

Odpowiedz

16. ~w
2

2012-09-07 16:55:37

NIE KARMIĆ TROLLA !

Odpowiedz