DAJ CYNK

Samsung Galaxy S III nie dostanie KitKata

03.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15336

Ważne 4

4

W lipcu pięć modeli smartfonów Samsunga otrzyma aktualizację Androida do wersji 4.4 KitKat. Zrezygnowano ze wsparcia dla modelu Galaxy S III.

W lipcu pięć modeli smartfonów Samsunga otrzyma aktualizację Androida do wersji 4.4 KitKat. Zrezygnowano ze wsparcia dla modelu Galaxy S III.

Zła wiadomość dla użytkowników Samsungów Galaxy S III, z dokumentacji, która wyciekła do sieci wynika, że Samsung zrezygnował z udostępnienia dla tego modelu aktualizacji oprogramowania do wersji 4.4 KitKat.

Jeszcze w tym miesiącu KitKat trafić ma do smartfonów:


Wyciekła dokumentacja pochodzi z indyjskiego oddziału Samsunga. Możliwe, że w innych regionach świata aktualizacja ruszy w innym terminie.

Źródło tekstu: gsmarena, wł

Tagi: kitkat samsung
Komentarze
Zaloguj się
50. gilbert3
0

2014-07-06 12:09:48

Aktualizacje to ślepa uliczka dla starszych słuchawek. Sony Xperia Z działał mi najlepiej na 4.1, a kolejne wersje Androida nie przynoszą znaczącej poprawy funkcjonalności urządzenia. Wszyscy tak bardzo chcą tych aktualizacji, które de facto niczego fajnego nie wnoszą i z reguły łatają błędy poprzedniej wersji, ale za to obciążone są innymi błędami.

Odpowiedz

49. ~
0

2014-07-05 07:29:10

Jakoś odnoszę wrażenie że dla niektórych osób sens posiadania telefonu to możliwość aktualizacji go... Mam note/''a 2 ale nie zaktualizowałem go do nowszej wersji z powodu KNOXa, tak samo jak nie kupię s5 z powodu czytnika linii papilarnych.Poza tym, dziwnym trafem note 2 działa tak samo jak w dniu zakupu.

Odpowiedz

48. kowcio
0

2014-07-05 00:06:02

mam drogi biznesowy tablet Samsung Galaxy Note 10.1 edycja 2014 LTE (model P605) z polskiej dystrybucji i nie ma w Polsce ten model aktualizacji, mimo że zagraniczne już mają... Tragedia ta firma, a S3 jest tak wydajny, że dziwi mnie taka polityka. Głupkowata i droga firma, zero prestiżu za który się uważają.

Odpowiedz

47. ~HD
0

2014-07-04 11:10:57

Przecież to juz bylo wiadomo 2 miesiace temu

Odpowiedz

46. ~DOWIDZENIA
0

2014-07-04 09:56:41

dosc osikiwania flagowego s3 .... wlozcie soebie swoje samsungi tam gdzie nie dochodzi slonce MIELISCIE 6 klientow

Odpowiedz

45. ~daronet
0

2014-07-04 09:48:40

Tak note 2 otrzyma kit kata 4,4,1 rozpoczęła się aktualizacja we Francji a w Polsce można już pobrać aktualizację przez KIES, jednak nie na każdym modelu kodowym, przy note 2 z LTE aktualizacja jest już dostępna.Przez OTA ( automatyczna aktualizacja przez sieć ) będzie dostępny do końca Lipca w całej europie

Odpowiedz

44. ~User1212
0

2014-07-04 09:36:37

Note 2 (N7100) też dostanie 4.4?

Odpowiedz

43. ~fgh
0

2014-07-04 09:33:29

to jest bardzo dobry sposób na wyleczenie potencjalnych klientów i dotychczasowych z siebie. tak trzymać samsungu. myślę że wielu podobnych do mnie zrobi to co ja. Zrezygnuje z firmy.

Odpowiedz

41. ~Wiola
0

2014-07-03 22:42:58

Moja córa ma tablet Dell. Zaczęła od 4.1. A już od ponad miesiąca ma kitkata

Odpowiedz

40. ~XXX
1

2014-07-03 22:00:46

Kiedy wyszedl S3 ? 2lata temu ... I juz aktualizacje wycieli ? I jak ludzie maja kupowas szajsungi ?

Odpowiedz

39. ~
0

2014-07-03 21:14:36

@11, racja, komfort użytkowania tez ten sam :-)

Odpowiedz

38. ~bemm
0

2014-07-03 21:12:47

@ 20 Pytanie czy i jak to będzie działać...

Odpowiedz

37. Logan
0

2014-07-03 19:35:44

Odpowiedz

36. ~4D
0

2014-07-03 19:35:17

Jednakże bardziej mnie śmieszą nawiedzeni, którzy chcieliby 64-bitowego Androida L w swoich starych, 32-bitowych sprzętach - buuuahahahaha! - Ta mniej więcej tak jakby wgrywać 64-bitowego Windowsa 7 do antyku typu Commodore :-)

Odpowiedz

35. ~4D
0

2014-07-03 19:30:56

Ale tragedię robią tu co niektórzy... Co, bez Androida 4.4 Galaxy S III nie będzie działał?!Jak ktoś na gwałt potrzebuje Androida 4.4 to niech zaopatrzy się w nowszy model, a staruszka S III odda do domu starców ;-)

Odpowiedz