DAJ CYNK

Samsung Galaxy S II Plus w ofercie Orange

11.01.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14739

Ważne 0

0

Do oferty Orange wprowadzony został nowy telefon Samsung I9105P Galaxy S II Plus. W cenniku zmieniono także ceny kilku telefonów.

Do oferty Orange wprowadzony został nowy telefon Samsung I9105P Galaxy S II Plus. W cenniku zmieniono także ceny kilku telefonów.

Samsung I9105 Galaxy S II Plus to nowy wariant popularnego modelu Galaxy S II. Wyposażono go w taki sam 4,3-calowy ekran Super AMOLED Plus (480 x 800 pikseli), dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz z 1 GB pamięci RAM, aparat cyfrowy 8 Mpix i przednią kamerkę 2 Mpix czy moduł HSPA+.

Jako różnicę należy wymienić 8 GB wbudowanej pamięci, moduł GPS wraz z GLONASS oraz pakiet oprogramowania. Model oznaczony jako I9105P posiada dodatkowo moduł NFC. Modele dostarczane są z systemem Android w wersji 4.1.2.



Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Smart Plan Halo i Smart Plan Multi.
Zobacz: Cennik telefonów w promocji Smart Plan Halo i Smart Plan Multi w sklepie internetowym.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9105 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9105P w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange samsung
Komentarze
Zaloguj się
16. ~Ccu
0

2013-03-11 11:47:49

@5 Już widzę jak miła konsultantka cię zmigrowała z abonamentu na mixa... Jest to technicznie nie możliwe więc dałeś się zrobić jak dzieciak :D

Odpowiedz

15. ~mircoff
0

2013-02-27 21:04:02

W saturnie, media markt, euro nie ma tego telefonu, czy ktoś wie kiedy będzie?

Odpowiedz

14. ~LepikPL
0

2013-02-09 12:05:38

@13 - nie. Będzie promo w Orangutanie - za 100 zeta będziesz mógł się tego pozbyć. Za to grzyb - orangutan wklei cyjanopanem Sima w telefon. "No co Pan cennika i regulaminu nie czytał?"

Odpowiedz

13. ~mkkot
0

2013-02-08 00:13:23

Bedzie branding i simlock? I naklejka?

Odpowiedz

12. ~``
0

2013-02-07 23:22:21

W mediamarkt de za 349 euro więc cena jest na poziomie SII

Odpowiedz

11. ~ak
0

2013-02-07 23:22:13

ma chyba gorszy procek, tj. nie exynosa, tylko broadcoma, a z tego co wiem broadcom nie robi sprzetu z najwyzszej polki...

Odpowiedz

10. ~``
0

2013-02-07 23:20:48

glonass i nfc

Odpowiedz

9. ~
0

2013-02-07 22:56:29

@7 SGSa II już nie produkują? Od kiedy?? @8 tylko 8 GB ale jest Glonass

Odpowiedz

2013-02-07 21:05:54

wszystko fajnie, szkoda że s II już nie produkują, bo jest lepszy od nowszego brata s II plus

Odpowiedz

0

2013-02-07 20:51:08

Link do pierwszego cennika nie działa. Po kliknięciu ładuje się strona główna serwisu.

Odpowiedz

0

2013-02-07 20:16:41

@4 O to właśnie mi chodzi, do tej pory miałem Orange Abonament (pakiet złotówek) i nie chciałem przechodzić na Smart Plan Halo, gdzie mam tylko min/sms a reszta płatna dodatkowo. Na szczęście trafiła mi się dobra konsultantka, która zaproponowała mi mixa, ale własnie nie było żadnego telefonu który by mnie interesował, więc przedłużyłem bez. A szkoda, bo znów trzeba szukać telefonu na allegro i liczyć, że jego stan jest taki jak pisze sprzedający,co niestety bardzo rzadko się potwierdza...

Odpowiedz

4. Jamessz
0

2013-02-07 19:29:51

@krzychu007 #3 chyba coś w tym jest, bo w mixie pakiet kwotowe wydajesz jak chcesz, a w zwykłym abo tylko masz minuty/ SMS a reszta jest dodatkowo płatna co operatora bardziej cieszy, bo wiecej doplacasz i wiecej ma szanse przepaść

Odpowiedz

0

2013-02-07 19:04:22

Dlaczego w mixie jest ograniczona liczba telefonów? Chyba za dobra ta oferta dla klienta i usuwają najciekawsze pozycje z cennika, by zmusić do normalnego abo... ;/ A najdroższy telefon to HTC Desire C...

Odpowiedz

2. ~
0

2013-02-07 18:56:12

Paul. Zależy, czy to, co dostaniesz w abonamencie jest Ci potrzebne, i nie zmarnuje Ci się w ciągu miesiąca.

Odpowiedz