DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note Edge oficjalnie w Polsce

12.01.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4454

Ważne 2

4

Samsung oficjalnie wprowadza do sprzedaży model Galaxy Note Edge z zakrzywionym ekranem.

Samsung oficjalnie wprowadza do sprzedaży model Galaxy Note Edge z zakrzywionym ekranem.

Przypomnimy, że Samsung Galaxy Note Edge, to w zasadzie kopia Samsuna Galaxy Note 4 N910C, wzbogacona o dodatkowy fragment zakrzywionego ekranu umieszczony na boku obudowy. Cała reszta, włączając w to między innymi ośmiordzeniowy układ Exynos, aparat o rozdzielczości 14 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i rysik S-Pen pozostała na swoim miejscu.

Samsung Galaxy Note Edge będzie dostępny w kolorach Charcoal Black (węgielna czerń) i Frost White (zmrożona biel) w cenie 3499 zł

Źródło tekstu: Samsung; wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
12. ~Diablo
0

2015-01-13 09:41:54

Obecnie mam Nota3 i jestem mega zadowolony,za rok dam go zonie a sobie wezme cos nowego

Odpowiedz

11. ~reboot
0

2015-01-13 07:17:11

Przecież w Brand Store pojawił się na początku grudnia, a chyba 18 zaczęli go sprzedawać. Polecam

Odpowiedz

10. ~alfred
0

2015-01-12 18:33:12

Aparat ma 16mpx. Proponuje poprawić, w tekście jest bład

Odpowiedz

9. ~Apan
0

2015-01-12 17:11:02

Czekam na wersję dualsim, narazie nie potrzebuje telefonu który obsługuje tylko jedną kartę, jest już dostępny Note 4 N9100 dualsim to może niedługo będzie i N4E dualsim? Jak kogoś interesuje to jest w Bludiode.com:

Odpowiedz

8. ~Nataniel
0

2015-01-12 14:58:46

A w specyfikacji tych telefonów podajecie że aparaty foto są 16 Mpix to jak to jest???

Odpowiedz

7. ~Lukas
1

2015-01-12 14:33:38

Miałem NOTE2, szukałem po 2 latach następcy. Note 4 drogi. Kupiłem G3 i jestem zadowolony.

Odpowiedz

6. ~Wujek_Zurek
2

2015-01-12 14:07:39

Ciekawe jak na to gumowy pokrowiec zalozyc ;)

Odpowiedz

5. ~Lukasz P.
1

2015-01-12 13:54:46

W sklepie samsunga w arkadii można było się juz nim w zeszłym roku bawić...

Odpowiedz

4. bogie
1

2015-01-12 13:35:06

Gdybym miał wybierać pomiędzy nim a iP6+ to wziąłbym Edge. Stylistycznie genialny, sprzętowo też. A cena w porównaniu do sensownych wersji iP6+ (tzn. nie 16GB) przyzwoita. Co nie zmienia faktu, że i tak wziąłbym G3.

Odpowiedz

3. ~krzysiek_kili
0

2015-01-12 13:32:59

A gdzie można go kupić obecnie?

Odpowiedz

2. ~andruszka82
0

2015-01-12 13:29:47

Cena powinna obejmować 2 letnie darmowe ubezpieczenie ekranu. Wtedy naprawde bylo by warto kupic.

Odpowiedz