DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note Edge będzie edycją limitowaną

25.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5

Ważne 3

0

Osoby zainteresowane przetestowaniem Samsunga Galaxy Note Edge otrzymały smutną wiadomość. Smartfon może szybko nie opuścić Korei.

Osoby zainteresowane przetestowaniem Samsunga Galaxy Note Edge otrzymały smutną wiadomość. Smartfon może szybko nie opuścić Korei.

Pojawienie się Galaxy Note Edge na tegorocznych targach IFA było ogromnym zaskoczeniem. Co prawda już wcześniej pojawiły się informacje na temat produkcji trójstronnego ekranu, ale nikt nie spodziewał się, że pierwszy smartfon z zakrzywionym wyświetlaczem zostanie tak szybko zaprezentowany.

Note Edge został bardzo dobrze przyjęty przez dziennikarzy obecnych na konferencji Samsunga, ale Koreańczycy studzą zapały wszystkich, którzy ostrzą sobie zęby na zakrzywiony ekran Edge. Smartfon pojawi się w limitowanej ilości, wyłącznie na rynku koreańskim. Samsung chce w ten sposób sprawdzić jak zostanie przyjęty przez odbiorców i czy warto w przyszłości inwestować w tę technologię. Dla porównania, do końca roku na rynki 140 krajów ma trafić 11 milionów sztuk Galaxy Note 4. Note Edge pojawi się w ilości 1 miliona, tylko na rynku koreańskim. Ma to mieć miejsce pod koniec października. Cena jak na razie nie jest znana.

Zobacz: Samsung Galaxy Note Edge - phablet z zakrzywionym ekranem

Źródło tekstu: ZDNet Korea, wł

Komentarze
Zaloguj się