DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 9 ponownie pojawił się w testach Geekbench

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4931

Pod koniec marca na Geekbench pojawił się test Samsunga Galaxy Note 9. Z testu wynikało, że smartfon wyposażony będzie w SoC Qualcomm Snapdragon 845. Nowy benchmark, który pojawił się dziś w nocy, przeprowadzony został na jednostce wyposażonej w SoC Samsung Exynos 9810 w połączeniu z 6 GB pamięci RAM.Pod koniec marca na Geekbench pojawił się test Samsunga Galaxy Note 9. Z testu wynikało, że smartfon wyposażony będzie w SoC Qualcomm Snapdragon 845. Nowy benchmark, który pojawił się dziś w nocy, przeprowadzony został na jednostce wyposażonej w SoC Samsung Exynos 9810 w połączeniu z 6 GB pamięci RAM.

Porównanie marcowych i bieżących wyników wskazuje na poprawę wydajności, dzięki zastosowaniu Exynosa. Można zakładać, że tak jak w przypadku Galaxy S9 wydajniejsza wersja będzie sprzedawana w Europie, natomiast wersja ze Snapdragonem będzie przeznaczona na rynki USA oraz Chin.

Test Geekbench Note 9 z SoC Qualcomm, który został uruchomiony w marcu, uzyskał 2190 punktów w teście single-core i 8806 w trybie multi-core. Tymczasem nowszy benchmark uzyskał 2737 w trybie single-core i 9064 punktów w trybie multi-core. Oba benchmarki zostały przeprowadzone z użyciem telefonów wyposażonych w 6 GB pamięci RAM.

Pojawiły się plotki, że Note 9 ma mieć nieco większy niż ósemka wyświetlacz - bo 6,4 calowy. Mówi się również o zwiększeniu pojemności baterii w stosunku do ogniwa użytego w poprzedniej wersji oraz o wyposażeniu dziewiątki w Bixby 2.0. Zakłada się, że zachowany będzie design z Note 8, ale może zmienić się umiejscowienie skanera linii papilarnych. Korean Herald spekuluje o przyśpieszeniu premiery na lipiec bieżącego roku.

Wyniki testu znajdziecie pod tym adresem.

Zobacz: Samsung Galaxy Note 9 będzie mniejszy niż Note8
Zobacz: Galaxy Note 9 - większy wyświetlacz i pojemniejszy akumulator
Zobacz: Galaxy Note 9 być może będzie miał odświeżony procesor

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: slashgear.com

Źródło tekstu: mobielkopen.net, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu