DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 9 na nowych renderach

23.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3339

Ważne 1

2

Do premiery kolejnego smartfonu z serii Galaxy Note coraz bliżej, a tymczasem możemy zobaczyć wygląd nadchodzącego urządzenia w dwóch kolorach.Do premiery kolejnego smartfonu z serii Galaxy Note coraz bliżej, a tymczasem możemy zobaczyć wygląd nadchodzącego urządzenia w dwóch kolorach.

Oficjalna prezentacja smartfonu Samsung Galaxy Note 9 odbędzie się 9 sierpnia w Nowym Jorku. Wygląd nadchodzącego urządzenia jest w zasadzie znany. Od dawna było wiadomo, że Note 9 będzie bardzo podobny do ubiegłorocznego modelu Galaxy Note8, a zmianie ulegnie tylko położenie znajdującego się na tylnym panelu czytnika linii papilarnych (pod modułem aparatu fotograficznego, a nie obok). Teraz możemy się przyjrzeń nadchodzącemu urządzeniu w dwóch kolorach, niebieskim (Coral Blue) i purpurowym (Lilac Purple).
Samsung Galaxy Note 9 będzie miał ekran o przekątnej 6,4 cala, wykonany w technologii Super AMOLED. Urządzenie, w zależności od rynku, będzie napędzane chipsetem Snapdragon 845 lub Exynos 9810, wspieranym przez 6 lub 8 GB pamięci RAM. Akumulator, zgodnie z dotychczasowymi doniesieniami, ma mieć pojemność 3850 lub 4000 mAh. Smartfon będzie prawdopodobnie wyposażony w podwójny aparat fotograficzny z modelu Samsung Galaxy S9+.

Zobacz: Samsung zaprezentuje ładowarkę Qi o mocy 25W
Zobacz: Dwa warianty nowego zegarka Samsung Galaxy Watch
Zobacz: Galaxy S9 naprawdę źle się sprzedaje

Źródło zdjęć: mysmartprice.com

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się