DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 9 będzie mniejszy niż Note8

11.05.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6026

Ważne 4

1

Dzisiaj dzięki sprawdzonemu leakerowi IceUniverse na Twitterze, poznaliśmy rozmiar nowego modelu Samsunga z serii Galaxy Note. Samsung uznał, że czas powiedzieć dość coraz większym telefonom.


Samsung Galaxy Note8

Dzisiaj dzięki sprawdzonemu leakerowi Ice Universe na Twitterze, poznaliśmy rozmiar nowego modelu Samsunga z serii Galaxy Note. Samsung uznał, że czas powiedzieć dość coraz większym telefonom.

O ile Note8 był na tyle wąski by dało się go trzymać w jednej ręce, to był na tyle długi, że płynna obsługa jedną ręką była właściwie niemożliwa. Dlatego Koreańczycy uznali, że każdy milimetr oszczędzonej przestrzeni jest ważny. I to dosłownie. Bo Note 9 będzie krótszy o... dwa milimetry.

I to będzie jedyna wizualna różnica między oboma modelami. Tak uważa Ice Universe. Otrzymaliśmy również kolejne zapewnienie, że nowy telefon nie będzie miał ani skanowania twarzy ani czytnika linii papilarnych zintegrowanego z ekranem.

Zobacz: LG Q7 Note czyli telefon z rysikiem
Zobacz: Galaxy S10 może zostać zaprezentowany już w styczniu 2019 roku

Źródło tekstu: twitter, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~Mic
0

2018-05-14 12:45:12

Ja mam Samsunga Note 8 i plan w Virgin Mobile i jestem bardzo zadowolony :)

Odpowiedz

9. ~Jerzy100
0

2018-05-12 20:14:07

Wielkosc ekranu jest taka sama jak w poprzedniku więc mniejszy romiar jest na plus. Następne generacje nadal zapewne będą odchudzane w ten sam sposób. Oby tylko wielość ekranu się nie zmniejszyła! Smartofon zaczyna się od minimum ekranu 6calowego.

Odpowiedz

8. ~Maniek
0

2018-05-12 11:09:15

Aż całe 2mm hmm :-D

Odpowiedz

7. ~Czerwona Zarazotrolla 7
0

2018-05-12 09:37:30

6). idź, poskarż się mamusi, wielki panie.

Odpowiedz

6. ~andra
0

2018-05-12 09:10:31

@5. milcz padalcze

Odpowiedz

5. ~Czerwona Zarazotrolla 7
0

2018-05-12 09:06:29

3). Ale to nie są ani 2 cale, ani 2 cm, a jedynie niezauważalne 2 mm! Co w tym przypadku nie ma znaczenia.PS. Pogoń za wielkimi ekranami? Nie, to lenistwo i oszczędności producentów:-(

Odpowiedz

4. ~Arko
0

2018-05-12 07:54:24

3. Jaka pogoń za rozmiarem. Robią telewizory 42 cale i twierdzisz ze nie potrafili by zrobić w UJ dużego smartphone bo brakuje im technologi? :)

Odpowiedz

3. ~gosciu
0

2018-05-12 05:42:10

Czyzby koniec pogoni za rozmarem?

Odpowiedz