DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 6 zaprezentowany będzie w połowie sierpnia

12.05.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7

Ważne 4

0

Samsung Galaxy Note 6, biznesowy konkurent 5,5-calowych iPhone'ów z oznaczeniem Plus w nazwie, zaprezentowany będzie w połowie sierpnia.

Samsung Galaxy Note 6, biznesowy konkurent 5,5-calowych iPhone'ów z oznaczeniem Plus w nazwie, zaprezentowany będzie w połowie sierpnia.

Taki termin potwierdza Evan Blass, prowadzący pełen sprawdzających się przecieków profil na Twitterze @evleaks. Termin będzie więc zbliżony do zeszłorocznej premiery Note'a 5.

O ile w przypadku linii S Samsung trzyma się stałego kalendarza, o tyle w przypadku dotychczasowych generacji Note'ów producent lubił zaskakiwać terminami prezentacji. Premiera w okolicy połowy sierpnia pozwoli Koreańczykom choć na chwilę odwrócić uwagę od iPhone'ów 7 i 7 Plus, których premiery spodziewamy się we wrześniu.

Zagadką pozostaje kwestia dostępności na rynku europejskim. Note 5 nie wszedł u nas do oficjalnej dystrybucji, co przyniosło negatywny efekt w postaci dalszego utrzymywania się wysokich cen leciwych już Note'ów 4. Póki co Evan Blass mówi jedynie o premierze w USA.

Czego należy się spodziewać po Note'cie 6? Designu zbieżnego z linią Galaxy S7 i wodoszczelności, a do tego krążą plotki o złączu USB-C, 6 GB pamięci RAM i pamięci wewnętrznej o pojemności aż 256 GB.

Zobacz: Samsung - 256 GB dla urządzeń mobilnych

Źródło tekstu: @evleaks

Komentarze
Zaloguj się