DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 4 ze Snapdragonem 810

09.12.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4754

Ważne 6

2

Samsung pracuje nad mocniejszą wersją Galaxy Note 4. Ma ona pracować pod kontrolą 64-bitowego Snapdragona 810.

Samsung pracuje nad mocniejszą wersją Galaxy Note 4. Ma ona pracować pod kontrolą 64-bitowego Snapdragona 810.

Obecnie Galaxy Note 4 występuje na rynku w dwóch wersjach - z Exynosem 7 i Snapdragonem 805. Jak informuje portal sammobile, Samsung pracuje nad mocniejszą wersją swojego phabletu. Ma go napędzać najnowszy układ Qualcomma, ośmiordzeniowy, 64-bitowy Snapdragon 810, z grafiką Adreno 430.

Zanim jednak podrasowana wersja Galaxy Note 4 trafi na rynek może minąć kilka miesięcy, ponieważ masowa produkcja Snapdragona 810 jeszcze się nawet nie rozpoczęła.

Źródło tekstu: sammobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~User1212
0

2014-12-10 13:16:47

@2 Zapas mocy pewnie ma, ale Hangouts i tak zamula :(

Odpowiedz

8. ~gosciu
-1

2014-12-10 00:32:54

wszystko switnie tylko po co ??

Odpowiedz

7. ~
0

2014-12-09 21:15:50

Najpierw musiałbyś go kupić pierwszy raz.

Odpowiedz

6. ~Admor
0

2014-12-09 20:41:43

tak mnie denerwuje to jak nie szanują swoich fanów... S6 z 5,5" ekranem, lepsza wersja Note 4, żebyśmy poczuli się gorzej przez wydane wcześniej pieniądze na Exynosa.... chyba więcej nouta nie kupię.

Odpowiedz

5. ~Krzysiek
0

2014-12-09 20:38:21

Czyli tak ma wyglądać ta nowa polityka Samsunga na ograniczaniu liczby modeli? I oczywiście jak wyjdzie nowa wersja Androida to wypuści kolejną wersję, tak jak to było z SGS4?

Odpowiedz

4. vonski
-1

2014-12-09 18:48:12

Póki co że Snapdragonem 810 są same problemy, więc szybko bym na to nie liczył...

Odpowiedz

3. ~user_delete27
-1

2014-12-09 18:39:56

Powinni wypuścić jeszcze co najmniej 7 wersji Note 4. Tak na wszelki wypadek żeby ludzie przypadkiem nie kupili czegoś innego...

Odpowiedz

1

2014-12-09 18:22:26

Raczej niewiele to zmieni bo i tak na tych prockach Note ma mega zapas mocy.

Odpowiedz

1. ~dred
-1

2014-12-09 17:29:05

Jeszcze na dobre nie rozgoscil się na rynku,a już będzie "lepsza" wersja. Typowe dla Samsunga. Zresztą wątpię czy ten nowy procek cokolwiek zmieni w użyteczności produktu.

Odpowiedz