DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 4 ze skanerem tęczówki

15.07.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4630

Ważne 2

11

Samsung zamieścił w serwisie Twitter grafikę zapowiadającą nową funkcję, która najprawdopodobniej pojawi się w Galaxy Note 4. Jej hasło przewodnie, to: Bezpieczeństwo może być lepsze dzięki naszym unikatowym funkcjom.

Samsung zamieścił w serwisie Twitter grafikę zapowiadającą nową funkcję, która najprawdopodobniej pojawi się w Galaxy Note 4. Jej hasło przewodnie, to: Bezpieczeństwo może być lepsze dzięki naszym unikatowym funkcjom.

Wyniki finansowe Samsunga w ostatnim czasie spadają. Przesycenie rynku, rutyna i brak nowości w robionych taśmowo kontynuacjach flagowych modeli zdecydowanie nie sprzyja poprawie sytuacji. Dodatkowo zbliża się premiera nowego iPhone'a, który wg wielu przecieków może namieszać na rynku. Ostatni flagowy model Samsunga - Galaxy S5 nie powalił odbiorców na kolana. Dodatkowo jedna z jego najnowszych funkcji, jaką był czytnik linii papilarnych, nie do końca zdała egzamin.

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S5

Samsung tym razem planuje zwiększyć funkcjonalność zabezpieczenia telefonu inną indywidualną cechą użytkownika. Wszystko wskazuje na to, że tym razem nie będzie to odcisk palca, ale identyfikacja za pomocą naszego oka. Zaprezentowana przez Samsunga grafika może wyraźnie wskazywać na to, że ich najnowsze dzieło będzie wyposażone w skaner tęczówki oka. Dzięki temu będzie to najwyższe możliwe zabezpieczenie telefonu z jakim do tej pory mieliśmy do czynienia.

Samsung, podobnie jak Apple i Sony, najprawdopodobniej zaprezentuje swój nowy flagowy produkt we wrześniu tego roku. Według wstępnych doniesień, Galaxy Note 4 ma posiadać ekran o rozdzielczości 2K, cztero- lub ośmiordzeniowy procesor, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, aparat o rozdzielczości 16 Mpix i przedni o rozdzielczości 4 Mpix.

Źródło tekstu: Boy Genius Report, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~bucus
0

2014-07-15 18:36:44

a tam,wole mojego saegam

Odpowiedz

12. jakub1602
0

2014-07-15 18:31:28

5.vonskiTo ja mam tak ze swoim galaxy s3 który siedzi u mnie 22 miesiące.Jak zrobią baterię która wytrzyma 5-7 dni bez ładowania to będzie, w tedy skok w technologi.

Odpowiedz

11. ~Paint
0

2014-07-15 18:12:16

A czy takie częste skanowanie tęczówki nie jest przypadkiem szkodliwe dla oka?!

Odpowiedz

10. ~lol...
0

2014-07-15 15:48:06

Co by nie dodali to będziecie biadolić, niech wyjdzie, przetestują to będziecie narzekać jeśli okaże się kiepskie

Odpowiedz

9. ~York4414
0

2014-07-15 15:26:15

Myślę że note 3 jest ciężki do przebicia. Ale niech próbują :)

Odpowiedz

8. ~jarek
0

2014-07-15 15:18:55

szkoda że nie dodali skanera

Odpowiedz

7. tylrog
0

2014-07-15 15:15:04

Co by to zrobic aby zwiekszyc popyt? Samsung wpadl, skaner oka to jest to. W kolejnym urzadzeniu skaner sliny, kolejnym DNA. Ciekawe po co komu takie pierdoly jak skanery lini papilarnych albo teczowki. A co jak skaner zawiedzie i nie rozpozna wlasciciela?

Odpowiedz

0

2014-07-15 15:03:39

Co za idioci, niech najpierw poprawią czytnik linii papilarnych w swoim pseudoflagowcu.

Odpowiedz

5. vonski
0

2014-07-15 14:55:27

Im więcej czytam o nowościach, tym bardziej przekonuje się, że mój Note3 pozostanie ze mną dłuuuugo :)

Odpowiedz

4. PLANET
0

2014-07-15 14:08:24

Dalsze skreślenie tego typu produktów tej marki... Zapewne S6 także będzie to miał. Oby inne firmy (oprócz Apple, które trend zaczęło oraz HTC które to skopiowało) nie wprowadziły tego typu zabezpieczeń. Aż się odechciewa to komentować nawet dalej...

Odpowiedz

3. ~Red
0

2014-07-15 13:35:05

Czekam na Samsunga z analizatorem pierdu.

Odpowiedz

2. ~pabloki
0

2014-07-15 13:05:35

czy użytkownicy tego samsunga ze skanerem tęczówki mają aż tak cenne dane że potrzebują płacić z sprzet ze skanerem ?czy dane o logowaniu użytkownika i wzór jego tęczówki będą transmitowane na zewnątrz w sposób niepobierający pakietu danych? czy użytkownicy maja świadomośc że będą inwigilowani?przeciez niemożliwe jest uwierzenie że dane te nie bedą wykorzystane. podobnie dane o nas wymuszaja tak lubiane przez smartfonowców aplikacje bankowości mobilnej gdzie na bieżąco mamy na pulpicie stan konta. i ludzie chcą za to płacić.

Odpowiedz

1. ~dan7
0

2014-07-15 12:57:04

Pełna inwigilacja (Raport Mniejszości)

Odpowiedz