DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 4 z Androidem 6.0.1

08.04.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6426

Ważne 7

0

Zakupione w Polsce Samsungi Galaxy Note 4 w wersji z Exynosem (SM-N910C) od wczoraj otrzymują aktualizację do Androida 6.0.1.

Zakupione w Polsce Samsungi Galaxy Note 4 w wersji z Exynosem (SM-N910C) od wczoraj otrzymują aktualizację do Androida 6.0.1.

Nowe oprogramowanie nie jest udostępniane dla wszystkich osób w tym samym czasie. Jeśli ktoś posiada zakupiony na wolnym rynku telefon, a nawet wymuszając aktualizację w ustawieniach otrzymuje monit o braku nowego oprogramowania, może dokonać aktualizacji przez aplikację Kies 3 na komputerze.

Wersja wysyłana w trybie OTA ma około 1,3 GB. Producent ponownie zapomniał o obsłudze tematów, pojawia się natomiast znana z Note'a 5 możliwość wprowadzania notatek na zablokowanym telefonie i rzecz jasna szereg udoskonaleń samego Androida 6.0.1.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~
0

2016-08-30 13:13:17

Ja tez mam ten problem że po aktualizacji Samsung Galaxy A5 2016 nie działa sieć w Orange. Ktoś może zna rozwiązanie?

Odpowiedz

19. ~Łukasz
0

2016-08-24 21:29:57

Po aktualizacji Samsung Galaxy A5 2016 nie działa internet w telefonie. Próby ręcznego ustawiania APN nie pomagają... ktoś już spotkał się z tym problemem? Jakieś pomysły?

Odpowiedz

18. ~Mm
0

2016-04-19 07:47:48

Zainstalowałem go na mojego note 4 i lekka przycinka jest np przy odblokowywaniu ekranu. Ścina wam coś? Będzie to poprawione ?

Odpowiedz

17. ~Piotr
0

2016-04-12 23:05:29

Wydaje mi się, że zaszkodziła tu aktualizacja aplikacji Snote. W poprzedniej było wszystko ok.

Odpowiedz

16. ~Piotr
0

2016-04-12 23:03:31

Audiospoty, jak działa ta funkcja rysika u Ciebie?

Odpowiedz

0

2016-04-11 21:49:43

@Kris - u mnie działa bez problemu.

Odpowiedz

14. ~nopain
0

2016-04-11 10:14:37

A ja jestem zadowolony. Wszystko działa pięknie, ale najważniejsze to efektywność pracy baterii. 6 godzin leżenia w nocy- ubyło 2% baterii. Super.

Odpowiedz

13. ~Kris
0

2016-04-09 19:23:23

Zainstalowałem 6.01 na note 4 i teraz żałuję tego, bo nie działa podstawowa funkcja rydika s-pen tj. Odczytywanie tekstu, gdy zaznaczymy jakiś obszar na zdjeciu z tekstem. Działało świetnie z 5.1 a w nowej wersji w ogóle tego nie ms. Samsung to nienormalna firma. Jeśli tej opcji nie przywrócą to po co mi ten rysik? Jest bezużyteczny. Nigdy nic samsunga już nie kupię

Odpowiedz

12. xander21
0

2016-04-08 15:31:55

Chciałbym telefon z czystym androidem 6.0.1 fabrycznie instalowanym. Ten system na moim telefonie cm13, chodzi mega płynnie i nie zjada baterii.

Odpowiedz

11. ~Pablo
0

2016-04-08 15:07:22

A Samsung note 5 dual sim otrzyma aktualizację? Wie ktoś?

Odpowiedz

10. ~Tery
0

2016-04-08 13:06:04

Czy wiadomo coś o Note 4 EDGE?

Odpowiedz

9. ~....
0

2016-04-08 12:32:46

@klimas7 : S6 od Orange dostał... wczoraj w nocy automatycznie się pobralo 6.0.1

Odpowiedz

8. ~
0

2016-04-08 12:09:56

moto g 2nd lte dostał na Wielkanoc

Odpowiedz

7. ~~
0

2016-04-08 11:59:32

Pierwszy raz w historii androida z wersji 6.0.1 da się korzystać. W końcu zrobili coś dopracowanego. Zmiany niby kosmetyczne względem lolipopa, ale jest płynniej, dłużej na baterii.

Odpowiedz

2016-04-08 10:32:57

Nie dostałem jeszcze aktualizacji w Samsungu S6 do Androida 6.0, czy to normalne skoro Note 4 dostał już do 6.0.1? Soft czysty, nie kupowałem telefonu u operatora.

Odpowiedz