DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 4 od piątku dostępny w Polsce

23.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6495

Ważne 3

5

W piątek 24. października oficjalnie ruszy w Polsce sprzedaż Samsunga Galaxy Note 4. Sugerowana cena detaliczna to 2999 zł.

W piątek 24. października oficjalnie ruszy w Polsce sprzedaż Samsunga Galaxy Note 4. Sugerowana cena detaliczna to 2999 zł.

Note 4 wyposażony został w 5,7-calowy ekran o rozdzielczości Quad HD (2560 x 1440 pikseli) wykonany w technologii Super AMOLED. Dzięki dużemu ekranowi, udoskonalona funkcja Multi Window działa tak, że praca z kilkoma aplikacjami jednocześnie staje się przyjemna i prosta. Aplikację można otworzyć w trybie pełnoekranowym, na dzielonym ekranie lub w formie pływającego okienka. Za pomocą rysika można swobodnie zmieniać ułożenie i wielkość okienek.

Phablet ma nowy aparat fotograficzny, który robi jaśniejsze i bardziej ostre zdjęcia za sprawą matrycy o rozdzielczości 16 megapikseli oraz systemu stabilizacji optycznej (Smart Optical Image Stabilizer), dzięki któremu udało się wyeliminować wpływ drgań na jakość zdjęcia. Co za tym idzie, można bezpiecznie wydłużyć czas ekspozycji w trudnych warunkach oświetleniowych. Z przodu Note'a 4 znajdziemy aparat z jasną (F/1.9) optyką, rozdzielczością 3,7 megapiksela i możliwością robienia zdjęć z kątem widzenia nawet 120 stopni. W urządzeniu udoskonalono działanie czytnika linii papilarnych i po raz pierwszy w historii urządzeń mobilnych zastosowano czujniki promieni UV oraz saturacji krwi.


W obudowie Note'a 4 umieszczono kilka mikrofonów i głośnik nowej konstrukcji, dzięki czemu lepiej działa w czasie rozmowy aktywny filtr dźwięków otoczenia. Dyktafon może nagrywać dźwięk dookólny. Podczas odtwarzania możemy zwiększyć głośność lub wyizolować dźwięk płynący z danego kierunku, co przydaje się na przykład w przypadku zarejestrowanych dyskusji w większym gronie.

Powierzchnia ekranu jest wykonana w technologii 2.5D, podobnej do zastosowanej kiedyś w GALAXY SIII. Jest odporna na zarysowania i zwiększa kąty widzenia. Tekstura tylnej ścianki obudowy daje komfort trzymania Note 4 w dłoni i pewność uchwytu. Z linii Alpha do nowego Note'a przewędrowała natomiast metalowa ramka biegnąca wokół obudowy. Samsung Galaxy Note 4 będzie dostępny w kolorach "Charcoal Black" (węgielna czerń), "Frost White" (mroźna biel), "Bronze Gold" (złoty brąz) i "Blossom Pink" (kwitnący róż).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu (N910C).
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu (N910F).

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się