DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 4 już we wrześniu

04.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5909

Ważne 3

1

Samsung rozsyła zaproszenia na Unpacked 2014. Wydarzenie, które będzie miało miejsce 3 września na berlińskich targach IFA. Pomimo tego, że w zaproszeniach nie jest wyraźnie napisane czego będzie dotyczyło "rozpakowanie", każdy dobrze wie, że będzie tam można spotkać nowego przedstawiciela serii Note.

Samsung rozsyła zaproszenia na Unpacked 2014. Wydarzenie, które będzie miało miejsce 3 września na berlińskich targach IFA. Pomimo tego, że w zaproszeniach nie jest wyraźnie napisane czego będzie dotyczyło "rozpakowanie", każdy dobrze wie, że będzie tam można spotkać nowego przedstawiciela serii Note.

Note 4 zapowiada się na prawdziwego potwora. Wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, dla którego płynny obraz ma zapewnić, w zależności od regionu sprzedaży, Exynos 5 Octa lub potężny Snapdragon 805 w parze z 3 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna ma sięgać 32 GB. Główny aparat o rozdzielczości 16 Mpix, którego producentem najprawdopodobniej będzie Sony, ma posiadać optyczną stabilizację obrazu. Całość może zostać wzbogacona o skaner tęczówki, a także długo wyczekiwaną metalową obudowę.

Samsung wiąże duże nadzieje z premierą Note 4. Sprzedaż smartfonów nie idzie im ostatnio najlepiej, a w dodatku jak topór kata wisi nad Koreańczykami wizja iPhone'a 6 z ekranem o przekątnej 5,5 cala, który może poważnie zachwiać pozycją Samsunga na rynku phabletów.

Oczywiście konferencja nie będzie wyłącznie teatrem jednego aktora. Na scenie będzie można zobaczyć najprawdopodobniej model Galaxy Alpha , a także nowe modele inteligentnych zegarków.

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Czarny
0

2014-08-05 18:31:36

Vonski -- fakt, trochę ponad 10 miesięcy ;) co do aparatu to niestety w Note 3 "dupy nie urywa", ale nie zapłacę 3k za troszkę lepszy aparat

Odpowiedz

10. vonski
0

2014-08-05 10:08:54

@6: ja nawet folii nie mam, a N3 dalej wygląda jak nówka. Ale z tym rokiem to trochę przesadziłeś :P Jeśli potwierdzi się specyfikacja to raczej nie widzę sensu przesiadki z N3 na N4. Pikseli na ekranie i tak nie zobaczę, wydajność pewnie podskoczy w benchmarkach, a aparat jak będzie od Sony to pewnie wypadnie tak samo jak nie gorzej od poprzednika. No ale poczekamy...

Odpowiedz

9. ~lol
0

2014-08-04 21:24:02

@8 i pewnie znowu przegra tą nierówną walkę ;)

Odpowiedz

8. ~Jacek
1

2014-08-04 20:27:23

@7 Passport to zupelnie inna polka i raczej nie bedzie rywalem dla N4 i iP6.Passport raczej nie bedzie mial zadnego rywala poza samym soba.Musi sie sam obronic

Odpowiedz

7. ~Bartosz
1

2014-08-04 19:59:05

oj będzie się działo we wrześniu : NOTE 4 / iP 6 / BB Passport :)

Odpowiedz

6. ~Czarny
1

2014-08-04 18:24:45

Prawdziwego potwora? Od kiedy to 3 mpix więcej i metalowa obudowa są znaczeniem "potworności" mam Note 3 i mimo iż nie mam metalowej obudowy, po roku użytkowania (normalnego- nie napierniczam nim z ciekawości o ziemie(choć 2 razy mi upadł na beton z 1m..)) nie widzę ŻADNEGO ślau zużycia ;) (oczywiście folie wymieniam co kilka miesięcy) Pozdrawiam tych którzy nie dają się nabrać na marketingowy shit ;)

Odpowiedz

1

2014-08-04 17:59:47

Nie przesadzajmy, metalowa obudowa jest innowacją u Samsunga ;)

Odpowiedz

4. ~Red
1

2014-08-04 17:51:33

Skaner siatkówki tylko? A gdzie analizator pierdu? Metalowa obudowa? Samsung się kończy, zero innowacyjności.

Odpowiedz

3. ~xS
1

2014-08-04 17:51:26

do tego knox najlepiej w wersji 3.0 + jeszcze slabszy zasieg niz w n3 + cena startowa z 3399 i bedzie pozniej znowu placz ze slaby sold leci.. :)

Odpowiedz