DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 2 LTE w ofercie Play

08.11.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5781

Ważne 1

5

Do oferty sieci Play wszedł właśnie phablet Samsung Galaxy Note 2 w wersji z wbudowanym modułem LTE. znamy ceny.

Do oferty sieci Play wszedł właśnie phablet Samsung Galaxy Note 2 w wersji z wbudowanym modułem LTE. znamy ceny.

12. listopada sieć Play oficjalnie "uruchomi" swoją sieć LTE w 13 miastach i powoli uzupełnia portfolio telefonów tę technologię obsługujących. Dziś Marcin Grusza ogłosił wprowadzenie zeszłorocznego phabletu Galaxy Note 2 w wersji LTE. Jednocześnie zmieniają się ceny wariantu urządzenia bez LTE.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: zmiana w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
29. ~Arius Nowak
0

2013-11-10 22:48:23

Marketing Plusa LTE który jest do D działa również a niedzielę?

Odpowiedz

28. ~
0

2013-11-08 19:37:19

Po czym bedzie można poznać abonenta sieci play? Biega jakiś wariat z cegłą i szuka zasiegu LTE :D

Odpowiedz

27. ~Kilimandżaro
0

2013-11-08 18:47:06

Odradzam każdemu Play, to najgorsza sieć w Polsce. Miałem u nich telefon kilka lat i jest coraz gorzej. Ani dnia dłużej. Niestety tanio okazało się kiepsko :(

Odpowiedz

26. ~
0

2013-11-08 16:24:14

I po co? Żeby w centrum 13 miast pod jeden nadajniczek się nim podpiąć? :-)

Odpowiedz

0

2013-11-08 14:17:39

Zygmunt zareklamował fetysz w postaci 100 Mbps i teraz ludzie się tym podniecają, tak jakby to miało jakieś znaczenie w internecie mobilnym. Ludzie, nawet przeważająca część internetu stacjonarnego, to oferty do 10 Mbps. Nikt nie bierze więcej, chyba że operator to wymusza likwidując starsze oferty. Od 5 Mbps w górę, można już komfortowo korzystać z internetu. Przepustowość i stabilność łącza, a nie magabity na sekundę. O to chodzi w LTE.

Odpowiedz

0

2013-11-08 14:14:18

Klienci czekają może nie tyle na LTE 15 mbps co na ten pakiet 200 GB. Nie widzę sensu płacić za mobilny internet cokolwiek jak 20 GB można mieć z dobrym zasięgiem za "darmo". Telefon to chyba lepiej w sklepie wziąć i abonament bez telefonu.

Odpowiedz

23. ~
0

2013-11-08 13:39:46

18@ I oto chodzi, a co mi z teoretycznego 30 Mbs jesli pingi powyzej 100 hehe

Odpowiedz

22. ~
0

2013-11-08 13:38:42

2@ testowalem LTE w Plusie i mialem tak ze 20 Mbs jesli Play wystartuje na ;oczatek z 15 Mbs to spokojnie mozna bedzie cieszyc sie szybkim netem.

Odpowiedz

21. Morvius
0

2013-11-08 13:16:01

a w play jest tab 3 :P

Odpowiedz

20. ~PLANET
0

2013-11-08 13:11:40

@16: a na koncu Wielka Grucha ;)

Odpowiedz

19. ~
0

2013-11-08 12:54:43

A gdzie oni znajdą idiotę który to kupi jak w Plusie jest już Note 3?

Odpowiedz