DAJ CYNK

Samsung Galaxy J5 (2017) pojawia się we Francji i w Niemczech

04.06.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 37

Ważne 2

1

Samsung Galaxy J5 (2017) jest jak UFO. Wielu widziało. Nikt nie potwierdził. Choć co jakiś czas wypływają nowe informacje dotyczące tego urządzenia - Samsung oficjalnie go nie zapowiada ani nie potwierdza, że takie istnieje. UFO pojawiło się jednak ponownie.Samsung Galaxy J5 (2017) jest jak UFO. Wielu widziało. Nikt nie potwierdził. Choć co jakiś czas wypływają nowe informacje dotyczące tego urządzenia - Samsung oficjalnie go nie zapowiada ani nie potwierdza, że takie istnieje. UFO pojawiło się jednak ponownie.

Najnowsza odsłona modelu J5 znalazła się na francuskim Amazonie. Smartfon jest dostępny w dwóch kolorach: złotym oraz czarnym. W Niemczech telefon pojawił się w przedsprzedaży u kilku sprzedawców. Między innymi na stronie Saturna. Zarówno we Francji jak i w Niemczech cena wynosi 279 euro. Tylko jeden sprzedawca podał konkretną datę wysyłki: niemiecki Cyberport podał 22 czerwca.

Model ma ekran o przekątnej 5,2 cala (Super AMOLED) oraz osmiordzeniowego Exynosa 7870 o taktowaniu 1,6 GHz. Urządzenie ma 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej. Obiektyw główny ma 13 MP, przedni - 12 MP. O wszystko zadba akumulator 3000 mAh.

Źródło tekstu: phonearena, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy