DAJ CYNK

Samsung Galaxy J5 (2015) otrzyma Androida 7.0 Nougat w listopadzie

04.06.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 110

Ważne 4

2

Koreański gigant nie ustaje w próbie zmniejszenia fragmentaryzacji Androida. Aktualizacje do wersji Nougat dostały już między innymi takie urządzenia jak Galaxy S7, Galaxy S6, Galaxy Note 5 oraz Galaxy Tab S2. Teraz Samsung przypomniał sobie o kolejnym modelu.Koreański gigant nie ustaje w próbie zmniejszenia fragmentaryzacji Androida. Aktualizacje do wersji Nougat dostały już między innymi takie urządzenia jak Galaxy S7, Galaxy S6, Galaxy Note 5 oraz Galaxy Tab S2. Teraz Samsung przypomniał sobie o kolejnym modelu.

W lutym dzięki tureckiemu oddziałowi Samsunga ukazała się lista urządzeń mających otrzymać uaktualnienie. Brakowało tam jednak Samsunga Galaxy J5 (2015). Jak się okazuje - Samsung zmienił swoją decyzję i także ten model otrzyma Androida 7.0 Nougat.

Nie stanie się to jednak szybko. Na aktualizację możemy liczyć dopiero w listopadzie. Problemem pozostaje jedna kwestia - czy w sytuacji kiedy symboliczna ilość użytkowników korzysta z wersji 7.1, do premiery szykowana jest wersja 8 a 7.0 i tak przegrywa z 6...czy jest nadzieja na zakończenie fragmentaryzacji?

Źródło tekstu: androidsoul, wł

Komentarze
Zaloguj się