DAJ CYNK

Samsung Galaxy Grand oficjalnie zaprezentowany

21.12.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10444

Ważne 0

0

Samsung oficjalnie zapowiedział dwa warianty smartfonu Samsung Galaxy Grand. Oba wyposażone są w dwurdzeniowy procesor i ekran o przekątnej aż 5 cali.

Samsung oficjalnie zapowiedział dwa warianty smartfonu Samsung Galaxy Grand. Oba wyposażone są w dwurdzeniowy procesor i ekran o przekątnej aż 5 cali.

Smartfony I9080 oraz I9082 oferują specyfikację zbliżoną do tej znanej z Galaxy S II, jednak zamiast 4,3 cala dostajemy aż 5-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Zastosowane moduły fotograficznie prawdopodobnie przewędrowały z Galaxy S II (8 Mpix, filmy FullHD), a procesor taktowany jest zegarem 1,2 GHz.

Wariant I9082 różni się od I9080 tym, że obsługuje dwie karty SIM w tym samym czasie. Łączność 3G w Grand Duoz działa przy tym na jednej tylko z kart SIM.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy Grand Duoz w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy Grand katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~emi
0

2013-02-13 17:18:59

to już wiem co kupię sobie gdy będę wymieniał mojego mini 2 ;-)

Odpowiedz

28. Bear
0

2012-12-24 11:26:50

A cóż warty jest Grand okaże się jak będzie znana konkretna cena.

Odpowiedz

27. Bear
0

2012-12-24 11:19:23

hmm. Lg seria L. Cóż telefony jak telefony ale naprawdę nie ma się czym chwalić.

Odpowiedz

26. oommen
0

2012-12-24 10:09:02

@karlos W motoroli razr w standardzie miałem swype, a pisanie głosowe działa kiedy mamy kontakt ze światem (czyt. połączenie z netem). Radzi sobie całkiem dobrze, nawet na kacu mnie rozumie :) Przy okazji życzę wszystkim czytającym, oraz całej redakcji telepolis.pl zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Odpowiedz

25. musiek
0

2012-12-24 09:59:40

ciekawe jakie ceny...

Odpowiedz

24. ~
0

2012-12-24 09:11:59

Nie ciesz sie - jutro skoncczy ci sie limit.

Odpowiedz

23. ~lteowiec
0

2012-12-24 07:31:18

Telefon jak telefon a ja chciałem powiedzieć, że od wczoraj mam LTE Plusa i jestem w szoku. Po tragicznym necie w Play transfery na poziomie 70/15 mbit (wg speedtest.net) są niesamowite. Praca na takim sprzęcie to prawdziwa przyjemność.

Odpowiedz

22. ~kkk
1

2012-12-23 22:02:16

niech jeszcze zrobią wersję dualsim PRO (z klawiatura qwerty) i bedzie miodzio.

Odpowiedz

21. ~karlos
0

2012-12-23 15:17:07

ciekaw jestem w ktorych modelach zastosowali klawiatore systemowa swype ,ponoc w wiekszosci telefonow na andku ma byc , czytalem ze pracuja nad dyktowaniem glosowym pisania w tych apkach i ze jest juz wersja beta do pobrania w jezyku pl

Odpowiedz

20. ~Ljuboj
0

2012-12-22 23:50:27

Co do osob ktore czekają na ruch konkurencji, to jest ruch Samsunga na swietnie (podobno) sprzedającego sie L9

Odpowiedz

19. ~Ljuboj
0

2012-12-22 23:49:06

Jakoś bardziej przemawia do mnie seria L-style od LG, Samsung sie już tak jakoś przejadł ;-)

Odpowiedz

18. ~tadek
1

2012-12-22 17:10:06

Samsung już nie może kopiować konkurencji to kopiuje swoje modele :)

Odpowiedz

17. raktut
0

2012-12-22 15:01:58

w ogóle mam wrazenie ze jest to odpowiedziec na samsunga na LG optimus L9

Odpowiedz

14. ~LepikPL
1

2012-12-22 12:16:02

A ci co? Już gaciami trzęsą przed ZTE żeby pod nazwę się podpinają? Huawei się wnerwi i pozamiata.

Odpowiedz

13. ~Kalk
1

2012-12-22 11:35:54

u nas powinna go reklamować Dżoana Krupa: grand, grand, grand :-)))

Odpowiedz