DAJ CYNK

Samsung Galaxy F w sprzedaży razem z Galaxy S5

02.01.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11781

Ważne 5

4

Kolejne źródła potwierdzają plany Samsunga dotyczące wprowadzenia na rynek ekskluzywnej linii smartfonów Galaxy F, wyposażonych w metalowe obudowy.

Kolejne źródła potwierdzają plany Samsunga dotyczące wprowadzenia na rynek ekskluzywnej linii smartfonów Galaxy F, wyposażonych w metalowe obudowy.

Według ostatnich doniesień, Samsung wprowadzi na rynek następcę flagowego modelu Galaxy S4 już w pierwszym kwartale tego roku. Zdaniem ETNews, spodziewać możemy się tym razem nie jednej, a dwóch premier i model Galaxy S5 będzie miał towarzystwo w postaci droższego, metalowego Galaxy F.

Plotki głoszą, że oprócz metalowej obudowy, dostaniemy również lepszy wyświetlacz niż w Galaxy S4 - o rozdzielczości QHD 2K (2560 x 1600 pikseli).

Źródło tekstu: ETNews, wł

Komentarze
Zaloguj się
41. ~chhart
0

2014-02-22 10:36:40

Ja też używam S4 prawie od momentu gdy się pojawił. Szczerze mówiąc prawie nie odpalam już od tamtego czasu kompa. Jest to maszyna szybka, dla której wydawałoby się nie ma rzeczy niemożliwych. Wygląd to sprawa gustu, choć ja osobiście preferuję coś w rodzaju bardziej kanciastych np. Note3 czy iphone. Ale! Przydałoby się w S5 czy w ogóle w przyszłych sfonach by nacisk położyć na sprawność baterii, wytrzymałość niby wytrzymałego G-glas (s4 spadł mi z 0.5m i pękła szybka, koszt prawie połowa wartości całego), bo chyba nie o to chodzi by kupując drogi smartfon odrazu wkładać go w jakiś ochronny kondon. Wbrew pozorom duża rozdzielczość wyświetlacza przydaje się bardzo przy robieniu zrzutów ekranu i np. dalszemu obrabianiu graficznymi appkami. No i ostatnia rzecz kamera. Osobiście zawsze lubiłem mieć wszystko w jednym, ale kamery mnie nie zadowalają, rozdzielczość to nie wszystko, jak do tej pory najlepsze były w nokia i mając dla porównania też tą w iphone 5s muszę stwierdzić że ta w nokia n8 jest moim zdaniem nie do pobicia! Nie znam tylko tych w najnowszych sony z i z1

Odpowiedz

40. ~buba
0

2014-02-15 06:09:14

Powiem wam kupilem S4 miesiac po premierze i do tej pory jeszcze go nie obcykalem...mozna nim wszystko sterowac np.telewizor kaputery klime no praktycznie wszystko. Ale i tak czekam kiedy wyjdzie S5 czy nawet F bo wiem z dobrych zrodel ze te dwa modele tel to sa normalnie Rakiety...

Odpowiedz

39. ~
0

2014-01-06 08:44:59

@38, widzę że komuś brakuje luzu w gumie w majtach... ja stwierdziłem fakt, Ty stwierdziłeś fakt, ale czy to wymaga od razu oceny wypowiedzi? "Pleciesz" - nie wydaje mnie się skoro sam uważasz że to bzdura (brak radia). Mając określoną ilość netu do zużycia, różnicę robi tylko to na co pójdzie w jakim %. I tyle. Zawsze 100% w normalnej transmisji mi schodzi i jeszcze coś w obniżonej.

Odpowiedz

38. ~Calm7
1

2014-01-05 22:30:50

37). Co Ty pleciesz? Myślisz, że ja bronię takie rozwiązanie? Odpisałem komu na rękę, i tyle. Dla mnie telefon za kupę kasy bez normalnego radia - to bzdura.

Odpowiedz

37. ~
0

2014-01-05 21:08:45

36. ta jasne. radio do czegoś innego służy a net do innego i jakoś nie widzę nadal powodu braku instalowania radia, chyba jedynie taki, bym nie kupił takiego urządzenia

Odpowiedz

35. ~
0

2014-01-05 10:58:15

fakt, co szkodzi standardowo montowane radio fm w telefonie? za dużo miejsca zajmuje?

Odpowiedz

34. ~Sceptyk
0

2014-01-03 12:58:05

Jak jeszcze przywrócą moduł radiowy, aby się dało posłuchać radia FM, to przemyślę przesiadkę z S3... Jeśli nie - przerzucę się na Soniaka...

Odpowiedz

33. ~Diablo
0

2014-01-03 11:45:56

Mam Galaxy s2 i kolejnym fonem bedzie HTC, SONY, ewentualnie Nexus od LG

Odpowiedz

32. ~
0

2014-01-02 23:27:50

@31 To tylko w sieci plej tak jest.

Odpowiedz

31. ~
0

2014-01-02 21:53:32

Problemy są z łapaniem zasięgu w tych Galaxy nie polecam.

Odpowiedz

29. ~
0

2014-01-02 18:25:37

@25 jak to jak? Wywiercą otwory.

Odpowiedz

28. ~Szumi
-1

2014-01-02 17:30:57

Sam metal to nie wszystko, jeszcze jest kwestia projektu. Jak dotąd Galaxy wyglądały jak tanie mydelniczki, teraz będą wyglądały jak drogie, ekskluzywne mydelniczki...

Odpowiedz

27. wtd
0

2014-01-02 17:18:36

Ciekawe ile to cudo będzie kosztować, bo jeżeli utrzyma się dotychczasowy trend cenowy Galaxy S a ten ma być droższy to boję się że z przodu będzie 3 w cenie, a wtedy chyba pęknę ze śmiechu.

Odpowiedz

26. ~p4
1

2014-01-02 16:37:30

@burrago samsung smart view to app ktora laczy telefon z tv i mozesz isc srac widxac na telefonie co leci w tv

Odpowiedz

25. rcicho
0

2014-01-02 15:57:30

Ciekawe jak Samsung rozwiaze problem tłumienia sygnału anteny przez metal?

Odpowiedz