DAJ CYNK

Samsung Galaxy Core 2 dostępny w Play

27.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4323

Ważne 1

3

Do cenników telefonów sieci Play wchodzi następca popularnego Galaxy Core'a - Samsung Galaxy Core 2.

Do cenników telefonów sieci Play wchodzi następca popularnego Galaxy Core'a - Samsung Galaxy Core 2.

Samsung Galaxy Core 2 kosztuje od 19 zł w abonamencie za 49,99 zł miesięcznie (lub 6 zł w Red Bull Mobile Energy z abonamentem 49 zł), nie jest to więc urządzenie drogie (w ofercie na kartę kosztuje 629 zł).

Za tę cenę otrzymujemy 4,5-calowy ekran TFT o rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli), czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 768 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci microSD, aparat 5 Mpix z funkcją autofocus (filmy 480p), przednią kamerkę VGA, łączność HSPA+ z pobieraniem do 21 Mb/s, Bluetooth 4.0, GPS, radio FM i akumulator o pojemności 2000 mAh, oferujący do 7 godzin rozmów w sieci 3G.

Oprócz tego sieć obniżyła ceny smartfonów Sony Xperia M2 Aqua i Samsung Galaxy S4 zoom.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
14. PiotrM
-2

2015-01-31 21:58:29

Znowu zabrakło adnotacji "artykuł sponsorowany"

Odpowiedz

-1

2015-01-27 22:21:02

Za 70zł więcej jest już nowy SG III Neo. Nawet ta stara ES trójka powala specyfikacją to coś o nazwie Core2. Sam telefon miałby swoich zwolenników, ale nie przy takiej cenie. Za 399zł to byłaby dobra oferta. Tak to nabijanie laików w butelkę. Ale w mixach pewnie pójdzie ten szrot magazynowy.

Odpowiedz

12. ~Pascal
0

2015-01-27 14:45:28

Szkoda, że nikt nie wspomniał że to DualSIM

Odpowiedz

11. LuiN
1

2015-01-27 14:29:38

9. niemam - gdy te sieci komunikują, że mają jakieś nowości/obniżki w cennikach, ZAWSZE o tym piszemy. Co chwila pojawiają się m.in. Szalone Ceny w Orange, ostatnio pisaliśmy o Desire 820 na wyłączność Orange do końca stycznia etc. T-Mobile i Plus o zmianach w cennikach informują media mniej chętnie, przez co niestety rzadziej pojawiają się newsy.

Odpowiedz

10. bolek2004
0

2015-01-27 14:13:35

Nie no tragedia raz że mało ramu, dwa że mała rozdzielczość na 4,5 cala, trzy to oczywiście cena 626zł? chyba pogłupieli. Nie wspomniane nic o wersji andka ale max to kitkat jeśli w ogóle. O lollipopie nie ma co marzyć nawet.Za 450zł w sklepie (przez net za 399zł) mamy moto e z 1gb ramu z aktualizacją do lollipop niedługo.

Odpowiedz

9. ~niemam
-1

2015-01-27 14:02:25

dlacego telepolis nie pisze o tym ze t-mobile orange albo play maja jakies nowe telefony dostepne lub ich cena spadla a o Play non stop cosnie to ze mam cos do play bo jestem ich klientem tylko tak obiektywnie pytam

Odpowiedz

8. ~Krzysiek
0

2015-01-27 12:48:33

Samsung znowu trolluje... doprawdy nie rozumiem idei wydawania tego typu modeli. Podstawowa wersja Core/''a z 2013 roku ma lepsze bebechy niż wersja Plus i wersja 2...

Odpowiedz

7. LuiN
0

2015-01-27 12:20:29

6, 123456789 - dzięki, poprawione

Odpowiedz

6. ~123456789
0

2015-01-27 12:17:20

@LuiN "Monile Energy"? :)

Odpowiedz

5. Nomedaj
0

2015-01-27 11:40:06

Mówią, że jest postęp, a tymczasem nowe smartfony ze średniej i niskiej półki często mają gorsze PPI niż ich poprzednicy. I to dotyczy chyba wszystkich marek. Chrzanię, nie kupuję.

Odpowiedz

2015-01-27 10:54:24

to mają być telefony za 1zł więc wymagać niema czego. czas nadchodzi kupowania telefonów na raty na wolnym rynku.

Odpowiedz

3. ~nokers
0

2015-01-27 10:51:04

768 MB pamięci RAM, TFT i taka słaba rozdzielczość? Przecież to nawet płynnie nie będzie działać, myślałem, że jako druga wersja będzie trochę mocniejszy a tutaj nic się praktycznie nie zmieniło. Telefon warty może 300 zł.

Odpowiedz