DAJ CYNK

Samsung Galaxy C9 - pierwszy telefon producenta z 6 GB pamięci RAM

27.09.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10399

Ważne 6

0

Samsung Galaxy C9 pojawił się bazach danych benchmarków Geekbench i AnTuTu. Telefon ma 6-calowy ekran i aż 6 GB pamięci RAM.

Samsung Galaxy C9 pojawił się bazach danych benchmarków Geekbench i AnTuTu. Telefon ma 6-calowy ekran i aż 6 GB pamięci RAM.

Sercem urządzenia jest chipset Qualcomm Snapdragon 652, do tego dostajemy 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej i ekran o przekątnej 6 cali oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Telefon powinien spodobać się miłośnikom selfies - zarówno z tyłu obudowy, jak i nad ekranem znajdziemy aparaty fotograficzne z matrycami 16 Mpix. W specyfikacji nie zabrakło też łączności NFC czy możliwości nagrywania filmów 4K.

Telefon trafi na rynek z preinstalowanym Androidem 6.0.1. Według dotychczasowych przecieków, premiery spodziewać należy się na przełomie października i listopada.

Źródło tekstu: AndroidPure, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Baobab
0

2016-09-28 09:52:31

To jest tablet, czy telefon???

Odpowiedz

21. ~Gollum
0

2016-09-28 09:40:25

Przecież był Windows RT i wszyscy pamiętają jak skończył. Działał dobrze ale zabił go BRAK KOMPATYBILNOŚCi z x86.

Odpowiedz

20. ~@2
0

2016-09-28 02:32:16

Porównań jest sporo i niestety nie wychodzą za dobrze dla x64. Intel jest dobry jak ma gniazdko z prądem i 90W. Energooszczędne ARMy przy kilku Watach dają radę, jakby podkręcić je do 30W mogły by się równać z core i5.

Odpowiedz

19. goral2099
0

2016-09-27 21:03:30

To jak już jest finalna wersja zestawienia, to można by pousuwać komentarze nie na temat albo je przenieść pod ranking. :)

Odpowiedz

18. ~pabloki
0

2016-09-27 19:46:45

wlo daj nam linka do pakietu no limit smsm w atryfach ja+na karte

Odpowiedz

17. ~pabloki
1

2016-09-27 19:45:39

wlo nie ma nielimitowanych sms w pakiecie w tej taryfie , ja mignąłem wzrokiem stronę i myslałem że sa , pewnie tez sie pomyliłeś.

Odpowiedz

16. wlo
-1

2016-09-27 19:38:17

14 - jak to nie ma? Oczywiście, ze są. Może nie w pakiecie, ale jako oddzielny pakiet jak najbardziej.

Odpowiedz

15. LuiN
0

2016-09-27 19:35:06

@14, pabloki - tak, to już zdążyliśmy ustalić :)

Odpowiedz

14. ~pabloki
0

2016-09-27 19:32:51

LuiN zatrymaj sirmarka z tym plusem bo ja sprawdziłem i nie bedzie wspólnego mianownika którym jest no limit sms bo nie ma no limit sms w tej taryfie . sprawdzilem po tym jak wlo napisał. niestety nie jestem ekspertem w ofercie plusa. a myślałem że ma bo pozostałe maja a tu Zygmunt takie kwiatki wali.

Odpowiedz

13. LuiN
0

2016-09-27 19:29:44

@11, Równolegle w przygotowaniu są nowe smartfony na Exynosach. Mnie bardziej niż te 28nm zmęczyłby chyba aż tak wielki ekran. Sam chipset nie jest taki znowu zły - pierwszy w rodzinie z filmami 4K i obsługą ekranów 2K, no i LTE 300/100 Mb/s - idzie żyć.

Odpowiedz

12. LuiN
0

2016-09-27 19:27:42

@9, pabloki - w tym sensie, że nie uwzględnialiśmy jakichś jednorazowych akcji. Sirmark widzę, że dalej coś tam poprawia. Prepaid to serio jedna z największych kobył do porównań. Jak wróci tekst, to sobie podyskutujemy, a tutaj już może o tym Samsungu, co? ;-)

Odpowiedz

11. ~~
0

2016-09-27 19:05:27

Szkoda, że nie dali procka w procesie 14nm, a tu znowu mamy 28nm. Będzie znów ciepło. ehh nie kupiłbym go raczej.

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2016-09-27 18:56:58

LuiN nie mam tekstu by zacytować ale pisało tam cos w stylu o połaczeniu pakietów by stworzyć podobny pakiet. także kombinatorykę zostawiacie każdemu. prosto albo wspólny mianownik czyli pakiet kompakt albo usunięte będzie tmobile i fakt.

Odpowiedz

9. ~pabloki
0

2016-09-27 18:53:18

LuiN jednorazowe pakiety promocyjnę? really? to tak samo jak w innych sieciach jest do odwołania - nie masz pewności że oferta nie zmieni sie za tydzień.

Odpowiedz

8. LuiN
0

2016-09-27 18:51:00

@7, pabloki - kombinatorykę ofertową zostawiamy Tobie. Skupiliśmy się na ofercie sprowadzając rynek do wspólnego mianownika. Jakbyś kiedyś spróbował zestawić cały rynek, trafiłbyś na nieznane Ci trudności - oferty różnią się często skrajnie. Do tego opieraliśmy się na danych statystycznych i naprawdę 4 GB to już wydumane mocno minimum ;-)

Odpowiedz