DAJ CYNK

Samsung Galaxy Alpha na kolejnych zdjęciach

25.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14

Ważne 2

2

Samsung Galaxy Alpha to odpowiednik Xperii Z1 Compact - specyfikacja flagowego Galaxy S5 wciśnięta została w bardziej kompaktową, w dodatku metalową obudowę. Do sieci trafiły kolejne zdjęcia Alphy.

Samsung Galaxy Alpha to odpowiednik Xperii Z1 Compact - specyfikacja flagowego Galaxy S5 wciśnięta została w bardziej kompaktową, w dodatku metalową obudowę. Do sieci trafiły kolejne zdjęcia Alphy.Póki co nie znamy jeszcze oficjalnej specyfikacji nowego smartfonu Samsunga, ale jego coraz częstsze "pozowanie" do zdjęć w sieci, świadczyć może o rychłej premierze. Ta według ostatnich przecieków nastąpić ma już w sierpniu, bo Samsungowi zależy na wyprzedzeniu premiery nowego iPhone'a. Szybka prezentacja nowego flagowego smartfonu to również część strategii Samsunga, mającej na celu poprawę wyników finansowych.

Samsung Galaxy Alpha dostał 4,7-calowy ekran Super AMOLED, 32 GB pamięci wewnętrznej (bez możliwości rozbudowy), chipset Exynos ze zintegrowanym modułem LTE/LTE-A, czytnik linii papilarnych, pulsometr, gniazdo kart nanoSIM i metalową ramę obudowy, która sądząc po wcięciach może też pełnić funkcję anteny.

Zobacz: Samsung Galaxy Alpha - 4,7-calowy pogromca iPhone'a 6

Źródło tekstu: tinhte.vn, wł

Komentarze
Zaloguj się