DAJ CYNK

Samsung Galaxy A5 (2017) dostaje Androida Oreo

18.04.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8379

Ważne 3

0

Samsung wcześniej zapowiedział kiedy możemy spodziewać się aktualizacji dla konkretnych modeli. W przypadku A5 z 2017 roku, Koreańczycy uwinęli się przed czasem.



Samsung wcześniej zapowiedział kiedy możemy spodziewać się aktualizacji dla konkretnych modeli. W przypadku A5 z 2017 roku, Koreańczycy uwinęli się przed czasem.

Czebol pierwotnie planował zaprezentować uaktualnienie na przełomie wiosny i lata. Turecki oddział firmy mówił z kolei o 25 maja. Dzisiaj Oreo natomiast miały otrzymać takie telefony jak Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Jednak już dzisiaj zaczęło się rozprowadzanie aktualizacji metodą OTA. Waży ona 1,2 GB i jednocześnie uaktualnia nakładę Samsung Experience do wersji 9.

Android Oreo dla modeli Samsung usprawnia również działanie Bixby. W pierwszej kolejności z nowej wersji Androida mogą się cieszyć mieszkańcy Rosji oraz Rumunii.

Zobacz: Samsung rozszerza listę urządzeń gotowych na Oreo
Zobacz: Turecki oddział Samsunga zdradza kiedy Note8 i inne modele uzyskają Oreo

Źródło tekstu: xda-developers, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Skala
0

2018-04-22 18:44:48

Rosiak Galaxy A5 2017 ma do pobrania androida

Odpowiedz

14. ~V.
0

2018-04-21 08:33:49

Bez komentarza. To jakieś chore...

Odpowiedz

13. ~Mirek
0

2018-04-21 07:25:47

Aktualizacje dostaniesz od samego Dudy, albo prezesa

Odpowiedz

12. ~Marcin
0

2018-04-21 07:24:50

Jak mogłeś dostać aktualizacje skoro jeszcze do Polski nie dotarla?! Jak sobie namalujesz to może i będziesz mieć. W Polsce prawdopodobnie ma zostać wydana w wersji XEO na początku Maja.

Odpowiedz

11. ~Anonim
0

2018-04-20 22:46:42

Od T-mobile

Odpowiedz

10. ~aa
0

2018-04-19 21:08:27

Dostałeś dzisiaj już aktywizację do androida 8 a twoja A5 jest z wolnego rynku czy od operatora? Wiem że operatorzy zawsze trochę później dają aktualizację.Mam też pytanie jeżeli mój tel jest z plusa a kartę mam z Play to od którego operatora dostanę aktualizację?

Odpowiedz

9. ~123s7
0

2018-04-19 14:31:48

*** zart jakis, ja z s7 ciagle czekam

Odpowiedz

8. ~
0

2018-04-19 12:48:22

Dzisiaj właśnie dostałem aktualizację do androida 8 na Samsunga Galaxy A5 2017 (SM-A520F

Odpowiedz

7. ~
0

2018-04-19 11:51:19

Ja mam budżetowe Xiaomi 4letnie i Oreo już jest

Odpowiedz

6. ~S7E user
0

2018-04-19 10:55:37

Chyba szajsung jako jedyna firma aktualizuje średniaki przed flagowcami, zajebiste podejście, następny telefon to Pixel...

Odpowiedz

5. ~Tomek
0

2018-04-19 09:07:50

"Android Oreo dla modeli Samsung usprawnia również działanie Bixby."To znaczy, że będzie Bixby w tym modelu?

Odpowiedz

4. ~S4VE
0

2018-04-19 03:15:05

To dobra wiadomość, ponieważ Samsung Galaxy A5 (2017) to bardzo udany model, na dodatek obecnie do kupienia za około 1000 zł. Kosztujące nawet 3 razy tyle flagowce wcale nie oferują aż tak więcej i moim zdaniem nie ma sensu w ich przypadku przepłacać.

Odpowiedz

3. ~r
0

2018-04-18 21:50:41

@2: z popularnej wyszukiwarki: /''Czebol - czyli chaebol, względnie jaebol - to nazwa, jaką nadaje się niektórym wielkim przedsiębiorstwom z Korei Południowej, takim jak znane dobrze u nas firmy Samsung, Daewoo, Hyundai czy LG Group"ChybA prawie nikt tego słowa nie używa, Telepele go jednak polubiło.

Odpowiedz

2. ~marcellove
0

2018-04-18 21:23:40

"Czebol pierwotnie planował zaprezentować uaktualnienie na przełomie wiosny i lata." Co to jest ten Czebol?!

Odpowiedz