DAJ CYNK

Samsung chce zwiększyć liczbę urządzeń z asystentem Bixby

18.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3145

Ważne 2

2

Bixby jest obecnie dostępny dla urządzeń Galaxy S8 i Galaxy Note8, a także dla niektórych lodówek. Już wkrótce ma się to zmienić.Bixby jest obecnie dostępny dla urządzeń Galaxy S8 i Galaxy Note8, a także dla niektórych lodówek. Już wkrótce ma się to zmienić.

Samsung zaprezentował dzisiaj Bixby 2.0, który - tak przynajmniej twierdzi koreańska firma - charakteryzuje się między innymi większymi zdolnościami językowymi oraz głębszymi połączeniami z innymi usługami i elementami systemu. Nowy Bixby nauczy się lepiej rozpoznawać indywidualne cechy użytkowników i tworzyć bardziej spersonalizowane doświadczenie, które lepiej przewidzi ich potrzeby.

Samsung chce, żeby Bixby 2.0 trafił na jak największą liczbę urządzeń, w tym lodówki koreańskiej firmy i telewizory Smart TV. Lepszemu upowszechnieniu asystenta ma służyć pakiet Bixby SDK, który umożliwi programistom tworzenie aplikacji i usług zgodnych z Bixby. Ponieważ proces ten będzie wymagał czasu, Samsung wprowadził też Project Ambience - mały chip lub klucz, który przyniesie funkcje Bixby do wielu różnych produktów.

Źródło zdjęć: webtecno.com

Źródło tekstu: Android Authority, wł

Komentarze
Zaloguj się