DAJ CYNK

Samsung chce sprzedać w tym roku 43 mln Galaxy S9 i S9+

12.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3722

Ważne 3

1

Samsung już wcześniej informował, że zamierza sprzedać więcej modeli Galaxy S9 oraz S9+ niż wcześniej S8 i S8+. Jednak teraz Koreańczycy ogłosili ile dokładnie chcą sprzedawać w każdym kwartale.



Samsung już wcześniej informował, że zamierza sprzedać więcej modeli Galaxy S9 oraz S9+ niż wcześniej S8 i S8+. Jednak teraz Koreańczycy ogłosili ile dokładnie chcą sprzedawać w każdym kwartale.

W pierwszym kwartale Samsung chce sprzedać 12 milionów sztuk, w następnym aż 13 milionów, potem 10 milionów, natomiast w ostatnim ma to być 8 milionów egzemplarzy. To więcej niż 41 milionów S8 i S8+ jakie udało się sprzedać w 2017 roku, jednak mniej niż 48 milionów S7 i S7+. Równiez Counterpoint Research przewiduje wynik pomiędzy 40 i 43 mln telefonów.

Nie wszystko idzie jednak po myśli Samsunga. Przedsprzedaż S9 jest słabsza niż S8. Dlatego firma wpadła na pomysł by dawać 100 tysięcy wonów (ok. 320 złotych) tym, którzy zwrócą S8. W USA Samsung planuje akcję "kup jeden, dostań drugi gratis".

Zobacz: Samsung planuje sprzedać więcej Galaxy S9 niż Galaxy S8

Źródło tekstu: thebell via gsmarena, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2018-03-13 12:08:11

@11Tak. Tylko jak powiedziałem to wół roboczy i było 2000 cykli ładowania bo praktycznie był cały czas w użyciu ładowany 3 razy dziennie Fast Charge. Generalnie do do końca nie padł ale już miał małe problemy.

Odpowiedz

11. ~krs
0

2018-03-13 08:54:40

u nas możemy się spodziewać promo typu: "kup jeden, etui dostaniesz gratis" :)

Odpowiedz

10. ~
0

2018-03-13 07:50:33

9, "dopiero teraz"? S7 to model sprzed dwóch lat, i już zdechł akumulator? Mam iPada (nie, żebym był fanem japcoka, po prostu to najstarsza domowa elektronika) od wakacji 2011, i skrócenie czasu pracy jest właściwie nieodczuwalne.

Odpowiedz

0

2018-03-13 00:16:30

@7 Proszę daruj sobie. Niewymienny akumulator to jakiś mit podpalany przez Apple. I tutaj jest racja. Natomiast mam do tej pory wój roboczy S7 i kupiliśmy go w dniu po premierze ledwo i dopiero teraz aku się poddał. Wymiana w autoryzowanym serwisie to AŻ 120zł... A czy za drogi? Ja nie wchodzę na wątki o chinczykach i nie komentuję, że są dooopy bo są za tanie. Także jak chcesz powylewać żale to zrób to tam a nie tutaj.

Odpowiedz

0

2018-03-13 00:06:26

@3Koro. Ta. Sra ta ta. Sory nie chę cię obrażać ale... Chcecie to wam prześlę /''super/'' ofertę od Vodafone UK którą dostałem na tel firmowe. Telefon za free oczywiście ale w abo za £60. Może w Irlandii jest lepiej ale nie sądzę aby operatorzy byli aż tak hojni. Nawet na tanie telefony mają lipę oferty. Także nie narzekać na to co mamy w Polsce bo nie jest źle.

Odpowiedz

7. ~Buli
1

2018-03-12 19:29:34

Szajs jednorazowego użytku z niewymiennym akumulatoremjest po prostu za drogi. W tej cenie to są laptopy.

Odpowiedz

6. ruskov
1

2018-03-12 19:15:08

akcja pt kup jeden dostan drugi za free to juz jest zenada

Odpowiedz

5. ~~
0

2018-03-12 17:51:07

Admin skasował moją wypowiedź. Cenzura postepuje

Odpowiedz

4. ~do koro
0

2018-03-12 17:02:50

"wszedzie i na wszystko" moje pytanie ile kosztował dom w tej krainie i czy drugi byl gratis ???

Odpowiedz

3. ~Koro
1

2018-03-12 16:38:34

Co najlepsze - zachód jest bogatszy i lepiej zarabiający... a promocje tam są kilkukrotnie lepsze niż w Polsce. Kto mieszkał np. na Wyspach ten wie. Ja mieszkałem w Irlandii kilka lat, tam promocje 2 w cenie 1 były wszędzie i na wszystko :) A abonamenty? Marzenie, co roku nowy telefon prawie bez dopłat. Niestety w Polsce zarobki gorsze, a promocje... też gorsze ;)

Odpowiedz

2. ~mimis
0

2018-03-12 16:23:38

widocznie mocno potanieją za 2-3 miesiące

Odpowiedz

1. ~1
0

2018-03-12 16:16:55

W USA Samsung planuje akcję "kup jeden, dostań drugi gratis". I TO MA SENS!

Odpowiedz