DAJ CYNK

Samsung chce pozwolić na cykliczną wymianę smartfonu

01.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4721

Ważne 5

2

Samsung chce, wzorem Apple, wprowadzić program pozwalający użytkownikom na wymianę smartfonu co rok.

Samsung chce, wzorem Apple, wprowadzić program pozwalający użytkownikom na wymianę smartfonu co rok.

Jak informuje South Korea's Electronic Times, po premierze Galaxy S7, Samsung chce wprowadzić program umożliwiający użytkownikom cykliczną wymianę smartfonu. Opłacając specjalny abonament będzie można otrzymać kolejną generację flagowego smartfonu po jego premierze. Na początku usługa miałaby być dostępna tylko na terenie Korei Południowej. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Samsung chce rozszerzyć dostępność programu na inne kraje.

Usługa będzie swego rodzaju kopią wprowadzonego przez Apple - Apple Upgrade Program.

Źródło tekstu: Reuters; wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~
0

2016-02-02 11:39:54

A kiedy Samsung zaoferuje aktualizacje oprogramowania dla wszystkich modeli smartfonów przez 4 lata od premiery, aby każdy klient miał sprawny i bezpieczny soft do końca okresu gwarancji/rękojmi (pierwsze 2 lata pełne wsparcie, później przynajmniej krytyczne łatki dot. bezpieczeństwa i stabilności)?

Odpowiedz

14. ~KA
0

2016-02-02 10:08:42

@13 TELEFON oczywiście

Odpowiedz

13. ~KA
-1

2016-02-02 10:07:19

W sumie i tak trlrfon na rok to max. Tyle, że samsungowego chłamu nie chciałbym za darmo nawet co miesiąc.

Odpowiedz

12. ~
0

2016-02-02 09:06:04

@7 to jakiš chory obsesyjny typek

Odpowiedz

11. ~fgh
0

2016-02-02 08:59:53

Ciekawe po co wymieniać Telefon co rok!

Odpowiedz

10. ~Mexille
0

2016-02-02 08:40:08

....twój telefon przestanie działać za 364 dni.... 363... 362... 361... :-/

Odpowiedz

9. ~Master Chief
0

2016-02-02 08:39:45

A jak nowy flagowiec okaże się bublem? ;)Bez gwarancji jakości to jest trochę taki cyrograf...

Odpowiedz

0

2016-02-02 07:07:25

@6. Chińczycy będą odnawiać pewnie ;)

Odpowiedz

0

2016-02-02 02:34:24

Śmieci są wywożone do Afryki.

Odpowiedz

5. ~
0

2016-02-02 00:46:27

a liczba elektrośmieci rośnie, ważne że konsument zadowolony z nowej zabawki z nowymi niepotrzebnymi funkcjami

Odpowiedz

4. Janek11
-3

2016-02-01 23:57:32

też tak pomyslałem

Odpowiedz

-2

2016-02-01 23:50:23

Wymiana telefonu za kilka tysi co rok? To znaczy, że będzie coraz gorsza jakośc materiałów i szybsze zużycie?

Odpowiedz

2. ~DEBIL
-4

2016-02-01 23:43:11

SAMSUNG TO CHLAM. WOLE FRANCUSKI SEAGAM

Odpowiedz

1. ~Normand
1

2016-02-01 23:31:55

"Samsung chce pozwolić na cykliczną wymianę smartfonu"???A gdyby Samsung nie pozwolił to nie byłoby możliwości cyklicznej wymiany smartfonu?

Odpowiedz