DAJ CYNK

Samsung ATIV Tab 3 z systemem Windows

20.06.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5

Ważne 3

1

Na dzisiejszej prezentacji w Londynie Samsung zaprezentował najcieńszy na świecie tablet ATIV Tab 3 z systemem Windows.

Na dzisiejszej prezentacji w Londynie Samsung zaprezentował najcieńszy na świecie tablet ATIV Tab 3 z systemem Windows.

Zapewniający moc obliczeniową PC, tablet ATIV Tab 3 sprawia, że korzystanie z komputera osobistego stanie się bardziej mobilne. Ponadto, ten najcieńszy tablet na świecie (grubość nie przekraczająca grubości popularnych smartfonów) zapewnia stylowy design uznanej serii Samsung Galaxy.

Optymalna mobilność: ATIV Tab 3 to urządzenie dla wszystkich, którzy często są w ruchu. Obudowa jest niezwykle cienka i lekka - jej grubość to zaledwie 8,2 mm, a waga 550 g. Dzięki temu jest to idealny kompan w podróży lub w drodze do i z pracy. Ponadto, ATIV Tab 3 zapewnia aż do 10 godzin pracy baterii bez potrzeby podłączania zewnętrznego zasilania. Skutecznie eliminuje to potrzebę podróżowania wszędzie w ładowarką.

Pełna funkcjonalność Windows: wyposażony w system operacyjny Windows 8, ATIV Tab 3 oferuje też preinstalowany pakiet Microsoft Office 2013 i pełną współpracę z oprogramowaniem i aplikacjami Windows.

ATIV Tab 3, dzięki funkcjonalności piórka S Pen, umożliwiają także lepszą wydajność podczas pracy na programach do tworzenia kreatywnej treści. Użytkownicy mogą teraz wykonywać proste i szybkie, pisane ręcznie odniesienia i uwagi w dokumencie, na którym w danej chwili pracują.

Urządzenie zostało także wyposażone w funkcję SideSync, która sprawia, że komputer i smartfon stają się jednością. Na przykład, można korzystać z klawiatury komputera, aby odpowiedzieć na wiadomość tekstową otrzymaną na smartfon lub telefon komórkowy Samsung z systemem Android. Można także na obydwu urządzeniach jednocześnie wyświetlać powiększenia map, zdjęć i plików multimedialnych, lub swobodnie je edytować. Możliwe jest także stworzenie na komputerze zapasowej kopii danych urządzenia mobilnego czy naładowanie jego baterii, aby bez przeszkód pracować i cieszyć się codziennym życiem.

Źródło tekstu: Samsung

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy