DAJ CYNK

Samsung Ativ S na iBood za 1200 zł

01.05.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11008

Ważne 1

5

Serwis iBOOD w kolejnej odsłonie codziennych promocji zaproponował smartfon Samsung Ativ S w cenie 1199,95 zł.

Serwis iBOOD w kolejnej odsłonie codziennych promocji zaproponował smartfon Samsung Ativ S w cenie 1199,95 zł.

Przewidywany czas realizacji zamówienia to 14. maja. Koszt przesyłki to 29,95 zł. Zakupu można dokonać na stronie ibood.com.

ATIV S to smartfon, który ma ekran HD Super AMOLED o przekątnej 4,8 cali i rozdzielczość 1280x720 pikseli. Wbudowany aparat z autofokusem i diodą LED wykona zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix. Dodatkowy, 1,9 Mpix, posłuży do wideorozmów. Transmisję danych zapewnią technologie HSPA+ DC (42 Mb/s) oraz Wi-Fi (a/b/g/n).

We wnętrzu smartfonu nie zabrakło także modułów Bluetooth 3.0, AGPS+GLONASS, NFC, a także gniazda jack 3,5 mm. Pamięć wewnętrzna ma pojemność 16 GB i będzie można ją rozszerzyć dzięki kartom pamięci microSDHC. Nie zabraknie również kompletu czujników, czyli położenia, zbliżeniowego oraz oświetlenia.

Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Windows Phone 8, który napędzany będzie dwurdzeniowym procesorem o częstotliwości 1,5 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej. Zasilanie zapewnia ogniwo o pojemności 2300 mAh.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Tagi: ibood samsung
Komentarze
Zaloguj się
45. ~Johny11
1

2013-05-04 00:19:51

@44, oczywiście, że masz możliwość personalizacji. Możesz np. zmieniać kolor kafelków ich rozmiar i które z nich chcesz. ale mniejsza o to. System ten ma jedną poważną zaletę. Jest prosty jak budowa cepa w porównaniu do androida, jest wygodny w obsłudze i dość szybki nawet na smartfonach z niższej półki. Kiedy z WP8 korzystałem byłem w tym systemie tak jakby zauroczony. Mi się bardzo podobał mimo, że można z nim nie wiadomo czego i nie ma w nim miliona widgetów i innego cholerstwa.

Odpowiedz

44. ~Rafi_k
-1

2013-05-03 22:42:12

Doprawdy zastanawiam się jak można wydać 1200 zł na telefon z WP8, przecież ten system nic w sobie nie ma, ani personalizacji, ani wyboru aplikacji, ani wygodnej obsługi.

Odpowiedz

43. marrcus
0

2013-05-03 02:07:27

41 przeciez napisał że go dymają, wiec chyba wie że nie są niewinni

Odpowiedz

42. ~gorylla76
1

2013-05-02 20:55:51

Kolego, ilość rażących błędów ortograficznych pozwala przypuszczać że polemika z Tobą nic nie da. Ale dodam, że nie boję się żadnych konsekwencji, bo z racji zawodowej wiem dokładnie co piszę i mam tego pełną świadomość. Prawdą jest, że Telefonia to portal o technice teleinformatycznej, ale niniejszy news jest o zakupach na Ibood, więc ja tylko chciałem przestrzec przed zakupem na tym portalu. Nie ma się co jarać telefonem i jego ceną, bo Ibood gra z klientami w kulki i z terminami i z gwarancja i z dostępnością towaru. Po paru zakupach tam szczerze odradzam.

Odpowiedz

41. ~rtyyygy
-2

2013-05-02 16:07:51

@40 Kolego do czasu uzyskania prawomocnego wyroku istnieje cos takiego jak domniemanie niewinnosci. Wypisujac tutaj takue rzeczy mizesz narazic sie na oskarzenie o pomowienia wiec radze uwarzac. Poza tym jest to portal telekomunikacyjny i dyskutujemy tu o telefonie a nie platformach chandlowych. Myslenie nie boli.

Odpowiedz

40. ~gorylla76
1

2013-05-02 15:04:00

UWAGA! IBOOD OSZUKUJE KLIENTÓW! SPRZEDAJE TOWARY KTÓRYCH NIE POSIADA! Postanowiłem zawalczyć z tą firmą, bo to zwykli oszuści. Reklamują się jako platforma transakcyjna, a w regulaminie twierdzą, że są sprzedawcami internetowymi. Jednak żadnego towaru fizycznie NIE POSIADAJĄ- przeciągają czasu dostaw, a potem anulują bezczelnie zamówienia, twierdząc, że ich dostawcy nie dostarczyli towaru. Jeśli ktoś oferuje towar, którego nie ma, to jest po prostu oszustem i naciągaczem, podlegającym kodeksowi karnemu. Jeśli komuś coś sprzedasz i weźmiesz kasę, a towaru nie masz, to wprowadzasz w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej- czyli popełniasz przestępstwo z art. 286 par. 1 kk. Mnie też tak oszukali, jak kolegę z komentarza 34 - zamówiłem golarkę Panasonic- odwlekali, odwlekali i anulowali zamówienie i jeszcze kasy nie chcą oddać. Poza tym- jeśli dostajesz ofertę sklepu i płacisz za towar, to jest to umowa kupna-sprzedaży. A IBOOD udaje, że sprzedaje, ale nie sprzedaje- bo nie wypowiada umowy kupna-sprzedaży, tylko ANULUJE ZAMÓWIENIE! PARANOJA. To ewidentna ucieczka od konsekwencji zawartej umowy cywilno-prawnej. Poza tym, są bardzo chamscy- jak piszę jakieś krytyczne uwagi to momentalnie je usuwają i piszą maile, w których zasłaniają się bzdurnymi, sprzecznymi z prawem regulaminami. Zaskarżyłem ich praktyki do UOKIK. Jeśli ktoś również został w ten sposób oszukany to proszę o kierowanie skarg do UOKIK. Razem możemy wytknąć im te bezprawne praktyki i może zaczną szanować swoich klientów. Pozdrawiam.

Odpowiedz

39. Logan
0

2013-05-02 12:07:24

Już on chyba był w ibood, pewnie pozbyć się go nie mogą.

Odpowiedz

38. ~
-1

2013-05-02 11:57:14

Za tą kasę mamy już spory wybór: S3, Note1,L720 itd

Odpowiedz

37. ~
0

2013-05-02 10:35:16

Czym jest Windows Phone bez wspaniałych dodatków od Nokii? Bez Drive z zapisywanymi w pamięci, darmowymi mapami, Nokia Muzyka i Miasto w Obiektywie nie wyobrazam sobie korzystania ze smartfona na WP.

Odpowiedz

36. ~ZENEK
0

2013-05-02 09:47:52

Telefon naprawdę ładny, aluminium, wielkość , parametry, myślałem o HTC z w8 albo Nokii ale... cena Samsunga kusi :o)

Odpowiedz

34. ~Ed
0

2013-05-01 22:27:13

Nie kupujcie na Ibood! Ja także, po raz drugi obawiam się, ze zezostalem przez ta firme wystawiony do wiatru. Kupilem Playbooka i po miesiacu oczekiwania na realizacje anulowali zamowienie tlumaczac się, ze dostawca dostarczyl urzadzenia niezgodne ze specyfikacja i nie sa w stanie dostarczyc tych ktore wystawili na sprzedaz. Przy drugim podejsciu - drugi raz zaoferowali Playbooka - znowu dokonalem zakupu. Po dokonaniu platnosci przyszedl email, ze gwarancja nie jest 2 letnia tylko 6 miesieczna. Termin dostawy byl wyznaczony na 1 maja. W dniu dzisiejszym przyszedl email, ze dostawa przesunie się na 8 maja. Mam nadzieje, ze tym razem dostane zamowionego i zaplaconego Playbooka, chociaż po dzisiejszym emailu zaczynam w to watpic. Uwazam, ze jest to jedna z najgorszych firm sprzedajacych przez internet. Sa niekompetentni i nie szanuja klientow.

Odpowiedz

33. ~Octopus
0

2013-05-01 22:18:29

@ 30 - więc mówisz , że masz osobisty stosunek do Win & MS :)

Odpowiedz

32. ~
1

2013-05-01 22:08:25

@30 - widzę że znalazłeś dla swojego wymarzone miejsce ;)

Odpowiedz

31. nickname
-1

2013-05-01 21:57:51

@jakow666 - chyba ostatniom telefonem jaki używałeś był wp7,5 na wp8 możesz normalnie przenosić mp3 jak na pendrive

Odpowiedz

28. ~Johny11
1

2013-05-01 20:55:33

A co do telefonu o którym jest artykuł. Fajny. Mnie się podoba ;) Do tego cena też niezła jak na te parametry. :)

Odpowiedz