DAJ CYNK

Ruszyła przedsprzedaż smartfonów Microsoft Lumia 640

06.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 19246

Ważne 14

5

W Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii ruszyła przedsprzedaż smartfonu Microsoft Lumia 640. Ceny są bardzo zróżnicowane.

W Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii ruszyła przedsprzedaż smartfonu Microsoft Lumia 640. Ceny są bardzo zróżnicowane.



Najtaniej jest w Niemczech, gdzie telefon kosztuje zaledwie 159 euro, Francuzi dostaną nową propozycję Microsoftu za 179 euro, a Brytyjczycy za 169,99 funtów, czyli aż 236 euro.

We wszystkich przypadkach mowa jest o urządzeniach z jednym gniazdem karty SIM i łącznością LTE. Microsoft Lumia 640 zapowiedziana została w marcu i do zaoferowania ma 5-calowy ekran HD (720 x 1280 pikseli, IPS LCD, Gorilla Glass 3), czterordzeniowego Snapdragona 400 (1,2 GHz), grafikę Adreno 305, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, łączność HSPA+ (pobieranie do 42,2 Mb/s) i LTE Cat 4 (150/50 Mb/s), główny aparat 5 Mpix z diodową lampą (filmy FullHD), przedni aparat 1 Mpix (filmy HD), Bluetooth 4.0, GPS, GLONASS, Beidou, radio FM i litowo-jonowy akumulator o pojemności 2500 mAh. Telefony do sprzedaży trafią z fabrycznie zainstalowanym Windows Phone 8.1 Lumia Denim, który później zostanie zaktualizowany do Windowsa 10.

Wysyłka sprzętu ruszy 7 kwietnia w Wielkiej Brytanii, natomiast w Niemczech i Francji 16 kwietnia. Na polskiej stronie sklepu Microsoftu póki co nowych Lumii nie widać.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena, Microsoft, wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~rty
0

2015-04-13 22:31:24

Oficjalnie w Niemczech wysyłka miała ruszyć 16-04. Ja swoją otrzymałem 10-04. Wysłana z Holandii 2-04. Miła niespodzianka - telefon dual-sim!

Odpowiedz

39. ~Partyzant
0

2015-03-15 17:27:05

W Polsce można sie spodziewać na wiosnę 2016....

Odpowiedz

38. ~Nick
0

2015-03-13 07:05:36

Trzeba mieć duże kieszenie żeby nosić w nich takie dwie "cegły"

Odpowiedz

37. Morvius
0

2015-03-09 14:16:29

też mam 735 i wiem że lumia wymiata, androida nie zastąpi ale każdy z nich ma braki więc jako 2 telefony w kieszeni i jeden lumia a drugi andek świetnie się uzupełniają i gorąco polecam posiadanie obu

Odpowiedz

36. ~darek
0

2015-03-09 13:01:36

co wy z tymi parametrami tak ciągle??? 640 i 640xl są to dobre smartfony za niewielkie pieniądze - jak można tak powiedzieć. LG G3S ha ha ha kiedyś miałem to wziąć bo byłem napalony na ten model i co...... teraz mam lumie 735 , syn ma 1320 a ja zamierzam wymienić na 640xl Można nie wieżyc ale 1320 chodzi już rok i nie zawiesila się ani razu - wszystko działa szybko i stabilnie, rewelacyjne mapy na cały świat- sprawdzone po Europie i działają idealnie. I parametry w zupełności wystarczają.640xl ma lepszy procesor bo mniej prądożerny a że taktowany 1200 w zupełności to wystarczy. tego nie da się wykorzystać w codziennym użytkowaniu. 535 tez ma ten sam i chodzi bardzo ładnie.telefony które mają windowsa sa tak dobrane aby się to nie zawieszało - poza tym windows nie da się zainstalować na telefonie o słabszych parametrach a android tak Dlatego z czasem tak się narzeka na androida że się wiesza i resetuje bo na każdym telefonie można to zainstalować a jak będzie to chodzić to już nie problem producenta tylko nabywcy.

Odpowiedz

35. ~darek
0

2015-03-09 13:01:30

co wy z tymi parametrami tak ciągle??? 640 i 640xl są to dobre smartfony za niewielkie pieniądze - jak można tak powiedzieć. LG G3S ha ha ha kiedyś miałem to wziąć bo byłem napalony na ten model i co...... teraz mam lumie 735 , syn ma 1320 a ja zamierzam wymienić na 640xl Można nie wieżyc ale 1320 chodzi już rok i nie zawiesila się ani razu - wszystko działa szybko i stabilnie, rewelacyjne mapy na cały świat- sprawdzone po Europie i działają idealnie. I parametry w zupełności wystarczają.640xl ma lepszy procesor bo mniej prądożerny a że taktowany 1200 w zupełności to wystarczy. tego nie da się wykorzystać w codziennym użytkowaniu. 535 tez ma ten sam i chodzi bardzo ładnie.telefony które mają windowsa sa tak dobrane aby się to nie zawieszało - poza tym windows nie da się zainstalować na telefonie o słabszych parametrach a android tak Dlatego z czasem tak się narzeka na androida że się wiesza i resetuje bo na każdym telefonie można to zainstalować a jak będzie to chodzić to już nie problem producenta tylko nabywcy.

Odpowiedz

34. ~AZetka
0

2015-03-09 09:47:54

Jeśli dadzą dobrą ofertę abonamentową mi do tego, to to wezmę, a jak nie dadzą to nie. Taki telefon to już powinien mieć nielimitowane wszystko - internet, baterię i rozmowy oczywiscie w standardzie HighDefinizione, zeby słyszec sie dobrze, no chyba, że ktoś ma inny telefon to tamta strona nie bedzie miała highpołączenia, a wiec będzie słabo. Ciekawe jaką lumia da ofertę abonamentową?

Odpowiedz

33. ~do 31
1

2015-03-08 22:44:23

Telefon żyje własnym życiem. Więcej info google ci poda. Aktualizacja wcale nie pomogła. Trzy razy serwis i zwrot gotówki go czeka.

Odpowiedz

32. ~pabloki
0

2015-03-08 19:52:42

@31 ponoć dotyk szwankował w chłodzie ale to chyba już poprawiono.A przy okazji co myślicie o 535?

Odpowiedz

31. ~do 27 ~~
0

2015-03-08 19:42:36

A co takiego jest z Lumia 535 nie tak ?

Odpowiedz

29. ~
1

2015-03-08 11:19:01

"Dziś prawdziwych Nokii już nie ma".

Odpowiedz

28. ~kiuj
0

2015-03-08 02:12:26

Co Wam przeszkadzaja ramki?!

Odpowiedz

27. ~uczesienabledachinnych
1

2015-03-07 18:02:46

Ciekawe czy dotyk będzie działać normalnie. Znajomy ma 535 i już nigdy więcej nie popełni zakupu telefonu od Microsoftu

Odpowiedz

26. ~mm
0

2015-03-07 17:37:17

Ciekawa różnica między UK a innymi krajami. W dobie Internetu i gwarancji europejskich nie ma chyba przeciwskazań do zamówień w innym kraju ue. Telefon przy pierwszym uruchomieniu i tak się zapyta w jakim języku chcemy mieć system więc na co dzień nie będzie żadnej różnicy czy kupiony w sklepie w swoim kraju czy na drugim końcu ue...

Odpowiedz

25. rcicho
0

2015-03-07 17:05:59

Ramki grubsze niz zona prezydenta :)

Odpowiedz