DAJ CYNK

Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy S6 Edge Plus

19.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5936

Ważne 3

3

Sieć sklepów RTV Euro AGD rozpoczęła przedsprzedaż nowego Galaxy S6 Edge +. Dzięki temu poznaliśmy cenę nowego smartfonu Samsunga.

Sieć sklepów RTV Euro AGD rozpoczęła przedsprzedaż nowego Galaxy S6 Edge +. Dzięki temu poznaliśmy cenę nowego smartfonu Samsunga.

Cena Samsunga Galaxy Edge 6 Plus w wersji 32 GB, to 3599 zł. Za wersję 64 GB trzeba zapłacić 3999 zł. Do zakupu dodawana jest bezprzewodowa ładowarka.

Zobacz: Samsung prezentuje Galaxy S6 Edge Plus i Galaxy Note 5

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~Lg
0

2015-08-21 12:01:30

Mozna kupic Najnowszego LG ze skurzana obudowa na czarnym rynku za 900zl nuwka . W Krakowie na klepazu mozna sobie takie cudo za grosze sprawic. A kto chce niech bóli w sklepie 3500zl ha ha trza umiec lody krecic a nie frajerem byc.

Odpowiedz

26. ~Berni
0

2015-08-20 15:21:24

Ja ma KazamTrooper za niecałe 300stufy na dwie karty działa super.

Odpowiedz

25. wedge1975
0

2015-08-20 13:54:00

S6 Edge sprzedaje się słabo. Dziwi mnie fakt wprowadzenie na rynek wersji plus i to w takiej cenie. No i jescze Note5. Nie rozumiem na co liczy Samsung.

Odpowiedz

24. ~bolo
0

2015-08-20 09:49:57

A ja zamówiłem wersje 64 gb za 3599 a nie za 3999

Odpowiedz

23. ~Darek
0

2015-08-20 09:34:40

Sprzedaż będzie na znikomym poziomie. Problem ? Cena. Za te pieniądze można kupić dwa wysokiej klasy smartfony lub 4 nieco słabsze ale pozwalające korzystać w pełni ze wszystkich podstawowych funkcji czyli dzwonić, esemesować, przeglądać net, odbierać pocztę. Te ceny są chore. No ale za to jak ktoś chce się pokazać w towarzystwie z "nowością" to zapewne sobie ją kupi.

Odpowiedz

22. ~3er
0

2015-08-20 07:42:24

@21 jakie udoskonalenie softu? Touchwiz ciągle ciezki. Telefon S6 edge ma problemy z odczytem palca. Stado bloatware zainstalowane, które nie daje się odinstalować. Poinstalowane fejszbuki, evernote i inne smieci. Na koniec po starcie jest wolne 24 giga z 32 giga za które zapłaciłem. Przegrane 20 giga danych trwa wieki przez usb2. Dołożenia szybkiej pamięci, aby zlikwidować lagi to obejście słabej jakości kodowania.

Odpowiedz

21. penguino
0

2015-08-19 23:47:09

To nie kupujcie. A ja się nie zdziwię jak się okaże, że telefon sprzedaje się dużo lepiej niż Note 4. Z dopieszczania hardware/''u (czyli wkładania mechanicznych funkcjonalności) postawili na doskonalenie softu i to może się udać. Chińczyki właśnie idą na ilość, na papierową specyfikację. Optyka i aparat w P8 są słabe na tle nowych Samsungów, ekran nie musi być AMOLEDem, ale kalibracją i jasnością do Samsunga żaden Chińczyk się nie zbliżył, bateria duża (choć nie zawsze) i co z tego jak optymalizacja jest dziadowska i znika w oczach?

Odpowiedz

20. ~3er
0

2015-08-19 21:27:02

Po Note 1, Note 2, Note 3 i Note 4 numer 5 będzie pierwszym którego nie kupię. Niestety dla mnie to epic fail. To już nie jest telefon mający umożliwić mi pracę, a swiecidelko. Google przywraca obsługę SD a oni wciskają UFS po porcie usb2 za 4000. Będzie jak z S6. 4 miesiące i cena spada o 1300 1400.

Odpowiedz

19. sudione
0

2015-08-19 21:20:15

Kto to kupi? Ludzie! Czy oni na głowę poupadali? "Chińczyki" są dwa razy tańsze, mają DualSIM, mają już ekrany AMOLED/''owe (Meizu MX5), coraz lepszą optykę (Huawei P8), klient nawet nie wie jakie są różnice. To ma działać i mieć gwarancję. Wsio. Po co komu 100.000 punktów w Antutu? SAMSUNG/''u chcesz dołączyć do Motoroli oraz do HTC?;)

Odpowiedz

18. ~eurofan
0

2015-08-19 20:49:09

w ostateczności:)

Odpowiedz

17. ~eurofan
0

2015-08-19 20:44:31

Co by była równowaga, że nie tylko w EURO:

Odpowiedz

16. vonski
0

2015-08-19 20:26:12

Też łaskę robia z ta ładowarką. Całe 119 zł kosztuje.

Odpowiedz

15. ~thorgal
0

2015-08-19 20:15:46

Ale bezczelna reklama Euro. Ile Wam zapłacili za ten sponsorowany news ? Inne sklepy wycinacie - nawet jak producent podeśle Wam gotowy tekst. Wstyd.

Odpowiedz

14. ~Dred
1

2015-08-19 18:53:17

Kiedy skoncza sie te ceny? Chinczyki wkraczajcie jak najszerzej i najszybcie i ceny spadna za takie zabawki do 1500 zl.

Odpowiedz

13. ~wpboy
0

2015-08-19 18:31:46

Look here:)Ceny masakra - ale jeśli kogoś nie przerażają to łaj nat?!

Odpowiedz