DAJ CYNK

Ruszyła przedsprzedaż Huawei Watch

27.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7270

Ważne 1

4

Wystartowała przedsprzedaż zegarka Huawei Watch. Ceny różnią się w zależności od wariantu urządzenia, ale jak przewidywano już w momencie premiery, nie są niskie.

Wystartowała przedsprzedaż zegarka Huawei Watch. Ceny różnią się w zależności od wariantu urządzenia, ale jak przewidywano już w momencie premiery, nie są niskie.

Huawei Watch kontynuuje standardy wyznaczone przez Motorolę Moto 360 i LG Watch R. Zegarek posiada metalową obudowę i okrągły wyświetlacz. Ekran ma 42 mm średnicy (1,4 cala i rozdzielczość 400 x 400 pikseli) i pokrywa go tafla szafirowego szkła. W środku został zamknięty procesor Qualcomm APQ8026 taktowany zegarem 1,2 GHz i 512 MB pamięci RAM. Dodatkowo zegarek posiada 4 GB wbudowanej pamięci i szereg czujników, takich jak żyroskop, akcelerometr, barometr i wysokościomierz. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android Wear i jest zasilane akumulatorem o pojemności 300 mAh.



Pierwsze informacje na temat ceny zegarka mówiły o kwocie przekraczającej 1000 euro/dolarów, co miało być spowodowane ręcznym wykonaniem i długim czasie potrzebnym do produkcji jednego urządzenia. Wiemy już, że ceny są o wiele niższe.

W cenie 386,99 dolarów można kupić zegarek w wersji czarnej lub srebrnej z metalową bransoletą. Wersja wykonana z połączenia metalu, złota i skóry, to wydatek 451,49 dolarów. Ceny europejskie, to kolejno 427 i 498 euro, a brytyjskie wynoszą 300 lub 350 funtów.

Źródło tekstu: phonearena; wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~wosq
-1

2015-05-28 19:26:30

Dam 20 PLN i ani grosza więcej. :)))

Odpowiedz

13. ~Krs.
0

2015-05-28 09:45:01

Patrząc na ceny europejskie, to ceny polskie kolejno: 2000 PLN i 2500 PLN. Dziękuję, dobranoc.

Odpowiedz

12. ~Diablo
0

2015-05-28 09:19:43

Osobiście nie mam przekonania do tej firmy i w najbliższym czasie nie planuje żadnego zakupu z tym logiem

Odpowiedz

11. ~Fox35
0

2015-05-27 21:25:02

Bez WIFI to jak bez reki w obecnych zegarkach to podstawa

Odpowiedz

10. ~
-2

2015-05-27 20:41:54

Od kilkunastu lat nie miałem już zegarka na ręku. Kto to kupuje? Chyba jakieś snoby pokroju Nowaka, któremu "mamusia kupiła/wypożyczyła/- tu wstaw inne kłamstwo-" drogi zegarek.

Odpowiedz

9. ~Benelux
0

2015-05-27 20:10:08

ad 8.: Na co tu czekać?? Przecież rzesze "królików doświadczalnych" aż przebierają nóżkami żeby testować te niedopracowane "wynalazki" ;-) I to jeszcze za własne, relatywnie niemałe sumy pieniężne!

Odpowiedz

2

2015-05-27 19:05:31

Zegarek to w dzisiejszych czasach biżuteria. Nawet 1000$ za zegarek to żadne pieniądze, ale są warunki.Czas pracy na baterii i czytelność tarczy w słońcu. Mówiąc o słońcu mam na myśli plażę w słoneczny dzień. Niestety, ale w takich warunkach to 1000nit-ów to minimum, ale taki strumień światła to nie na dzisiejsze akumulatory, bo odpowiednie diody są.Zatem aby rynek smarwatch podbił rynek zegarków, to baterię 100Wh trzeba zmieścić w 1cm3. Poczekamy jeszcze trochę.

Odpowiedz

7. ~S
0

2015-05-27 18:17:48

Bedzie hit ;)) z taką ceną...

Odpowiedz

6. ~rrrrr
1

2015-05-27 18:16:09

niedługo będzie na pewno tańszy , ładny niestety za gruby zacznę się zastanawiać jak będzie miał grubość typowego zegarka.

Odpowiedz

0

2015-05-27 18:06:14

Sporo kasy... Sssłono!:-(To już lepiej ją wydać na dobrego smartfona, i ,,męczyć" się z odczytem czasu poprzez wyjmowanie go z kieszeni:-)

Odpowiedz

0

2015-05-27 17:48:32

@3 Kopiowałem zdanie z naszego innego tekstu, już wyciąłem ;)

Odpowiedz

3. ~robovit
0

2015-05-27 17:47:20

To jak jest z tą ceną? Została ujawniona czy nie? Wygląda na to, że została nawet precyzyjnie określona.Zegarek *** za 1700-2000 PLN ;-) Powodzenia.

Odpowiedz

2. ~yeop
0

2015-05-27 17:34:38

Tak wygląda na ręce

Odpowiedz

1. ~Gamer
-2

2015-05-27 17:32:57

Jaka firma taki smartwatch... :-)

Odpowiedz