DAJ CYNK

Ruszyła przedsprzedaż Apple Watch

10.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4631

Ważne 3

1

Osiem miesięcy po premierze ruszyła przedsprzedaż zegarka Apple Watch. Czy urządzeń wystarczy dla każdego?

Osiem miesięcy po premierze ruszyła przedsprzedaż zegarka Apple Watch. Czy urządzeń wystarczy dla każdego?



Osoby chcące otrzymać zamówiony egzemplarz Apple Watch w dniu premiery, czyli 24 kwietnia, muszą się pośpieszyć. Prezentowane do tej pory raporty mówią, że niektóre ze modeli zegarka są dostępne w limitowanej ilości. Biorąc pod uwagę popularność sprzętu Apple, części z nich może szybko zabraknąć.

Problematyczne może się również okazać obejrzenie Apple Watch w sklepach Apple Store. Przy dużej ilości zainteresowanych Apple może wprowadzić zapisy na obejrzenie zegarka. Tym bardziej, że każdy klient na zapoznanie się z jego możliwościami będzie miał aż godzinę. Jeśli Apple Watch przypadnie do gustu osobie odwiedzającej Apple Store, ta będzie musiała zamówić go przez Internet. Zamówienie przedsprzedażowe w salonie nie jest możliwe.

Przypomnijmy jeszcze ceny Apple Watch. Wersja Sport z paskami z tworzyw sztucznych kosztuje 349 dolarów za wariant 38 mm i 399 dolarów za wersję z większą kopertą. Apple Watch z kopertą wykonaną ze stali nierdzewnej, w zależności od dobranego przez klienta paska kosztuje od 549 do 1049 dolarów za wersję 38 mm, a wariant 42 mm od 599 do 1049 dolarów. Najwyższa półka to dostępne jedynie w wybranych sklepach stacjonarnych Apple'a zegarki Apple Watch Edition z kopertami z 18 karatowego złota. Opcja 38 mm to wydatek od 10000 dolarów, a za większy 42 milimetrowy wariant wydać trzeba przynajmniej 12000 dolarów.

Zobacz: Godzina testów dla nabywców Apple Watch Edition
Zobacz: Chcesz kupić Apple Watch? Asus mówi, że oszalałeś

Źródło tekstu: BGR; wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~Darek
0

2015-04-13 21:57:39

Urządzeń nie wystarczy jak zwykle dla wszystkich, dlatego nawet nie ustawiam się w kolejce po ten sprzęcik xD

Odpowiedz

32. ~tomaszk-poz
1

2015-04-12 08:49:36

Nie sztuką jest sprzedać coś, co ludzie potrzebują (ropa, prąd, woda). Sztuką jest sprzedać coś, co klient nie potrzebował i nie wiedział, że będzie potrzebować. Zamiast hejtować uczcie się, bo jak na razie nie mamy żadnej sensownej globalnej marki (wódę i jabłka pomijam).Brawo Apple ! Tak się robi kasę na jeleniach.

Odpowiedz

31. ~lachboy
0

2015-04-12 02:26:52

Tytul tego newsa powinien byc zasadniczo inny: "Ruszyl bol tupy Polaczkow Cebulaczkow"

Odpowiedz

30. TomekO
1

2015-04-11 19:14:40

Wygląda na to że ten pasek do zegarka jest najdroższy ;) W zależności od zasobności portfela bierzemy lepszy pasek.

Odpowiedz

29. ~Sk.
1

2015-04-11 18:59:27

Pisząc o produktach Apple trzeba uklęknąć. A jak się klęczy to można przeoczyć kilka błędów... Applefan jest jak Macierewicz...

Odpowiedz

28. ~Adam
1

2015-04-11 10:46:59

Orson jesteś najgorszym redaktorem, który jest na tyle głupi,że nie potrafi włączyć sobie sprawdzania pisowni. Widać, że po znajomości masz robotę... Niedługo przestanę was czytać.

Odpowiedz

27. ~tata
-2

2015-04-11 06:32:38

@28 popieram.

Odpowiedz

26. goral2099
1

2015-04-10 21:01:23

A applefan_ za kom. 8 powinien dostać Oscara...toż to jest arcydzieło. :D

Odpowiedz

25. ~Przemek
0

2015-04-10 20:59:59

Pierwszy akapit: "niektóre ze modeli" chyba powinno byc: "niektóre z modeli" ale moze sie nie znam

Odpowiedz

24. goral2099
0

2015-04-10 20:58:13

Czy ja dobrze przeczytałem? Zapisy na obejrzenie? No kur.a...kolejny poziom marketingowego debilizmu został osiągnięty. Przecież to kolejna zabawka wyprodukowana w Chinach. Nie wiem kto jest głupszy: ci co oglądają czy ci co to wymyślają...

Odpowiedz

23. ~new
0

2015-04-10 19:55:41

przewidywany czas dostawy "Available to ship: June"

Odpowiedz

22. ~pabloki
0

2015-04-10 18:33:53

ten zegarek nie ma właściwości premium . to jedynie napompowana cenowo zabawka.

Odpowiedz

21. mlb
0

2015-04-10 16:46:41

z tego co wróble ćwierkają to wyprzedaż skończyła się po paru minutach

Odpowiedz

20. ~lol...
-1

2015-04-10 15:58:59

Hmm nie ważne czy jest dobry czy nie, w Polsce nie będzie się dało go sparować z 99% urządzeń ze względu na niezgodność systemu ...

Odpowiedz

19. ~Joey
-1

2015-04-10 15:48:03

@8 Zgadzam się z tym postem :)

Odpowiedz